مسبی

بررسی ثبت تبلیغات در ایستگاه آگهی

نویسنده: ولی اله
6 اسفند 98 ساعت 12:57
اگر فروشنده یا صاحب کالا و خدمات هستید حتما این مطلب را بخوانید. امروزه سایت های تبلیغاتی زیادی پا به عرصه گذاشتند و در صدد جذب تبلیغات و آگهی از طرف صاحبان کسب و کارها هستند. بستر اینترنت می تواند یک بستر بسیار مناسب برای توسعه کسب و کار باشد.
بررسی ثبت تبلیغات در ایستگاه آگهی

شما اگر فروشنده یا صاحب کالا و خدمات هستی حتما این مطلب را بخوانید.امروزه سایت های تبلیغاتی زیادی پا به عرصه گذاشتند و در صدد جذب تبلیغات و آگهی از طرف صاحبان کسب و کارها هستند.بستر اینترنت می تواند یک بستر بسیار مناسب برای توسعه کسب و کار باشد اگر تبلیغات بدرستی صورت گیرد و تبلیغات به سایت هایی سپرده شود که بتوانند ترافیک بالایی در جستجوی اینترنت داشته باشند و یا باصطلاح برای گوگل شناخته شده باشند.

شما مثلا در جستجوی مطلبی هستید و پس از جستجو در گوگل چندین سایت و یا منبع با تیترهای مختلف و صفحات مختلف مقابل شما قرار می گیرند و شما به دلخواه روی یکی کلیک کرده و مطلب مورد نظر تان را از آن سایت می گیرید. حالا فرض کنید یک خریدار در جستجوی کالا یا محصول خاصی است و وارد اینترنت می شود و نام محصول یا کالای درخواستی را در گوگل می نویسد و شما هم قبلا در اینترنت تبلیغات گذاشته اید. اگر در سایتی که آگهی تان را درج کرده اید و یا به یک تبلغ کننده سپرده باشید که سایتش دارای رتبه و سئوی خوبی باشد بلافاصله پس از جستجو، کالا یا محصول تبلیغ شده خود را پیدا خواهید کرد و اگر سایتی که تبلیغ تان را به آن سپرده باشید و فاقد رتبه و سئو مناسب بوده و ترافیک پایینی داشته باشد باید کلی وقت صرف کنید تا آگهی تان را پیدا کنید.

بنابراین سپردن تبلیغات به سایت ها خیلی مهم است که به چه سایتی تبلیغات تان را سپرده اید. باید تبلیغ را به سایتی بدهید که هزاران بازدید کننده در روز به مطالب و عناوین آن مراجعه کنند و تبلیغ شما هم دیده شود و حتی عنوان تبلیغ تان را در جستجوی گوگل در رتبه خوبی قرار دهد و به سادگی و سهولت جستجو کننده کالا یا محصول، بتواند کالا یا خدمتی که آگهی کرده اید را ببینید. یکی از سایت هایی که می توانید آگهی تبلیغ را به آن بسپارید سایت مسبی است که آگهی شما در ایستگاه آگهی این سایت که رتبه عالی و سئوی قابل توجهی دارد براحتی آگهی شما در معرض بازدید هزاران کاربر و جستجو کننده قرار خواهد گرفت. البته درج آگهی بصورت رایگان هم در مسبی امکان پذیر است اما آگهی هایی که بابت درج آنها هزینه (هر چند ناچیز) می پردازید در رتبه و موقعیت بسیار بهتری قرار خواهند گرفت و بازدید کنندگان زیادی آگهی شما را خواهند دید و حتی با شما تماس هم می گیرند. بنابراین اگر فروشنده، صاحب کالا یا خدمت و یا تولید کننده هستید حتما از لینک زیر ثبت نام کرده و در ایستگاه آگهی، آگهی تان را ثبت کنید و شاهد خیل کثیر بازدید کنندگان و مشتریان خود باشید.

برای درج آگهی همینجا عضو شوید.

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره بررسی ثبت تبلیغات در ایستگاه آگهی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ثبت تبلیغات،ایستگاه آگهی