مسبی
مهدوی کیا در تیم رئال مادرید

مهدوی کیا در تیم رئال مادرید

ویرایش: 1393/2/29
نویسنده: haftasman
پیشنهاد رئال مادرید به مهدی مهدوی کیا :

علاقه مهدی مهدوی کیا به تیم های پایه فوتبال باعث شده تا باشگاه رئال مادرید به این فکر بیفتد که آکادمی فوتبالش در تهران را زیر نظر این بازیکن قدیمی دایر کند.

به گزارش جنوب نیوز، سفر خواکین مدیر تیم های پایه ای رئال مادرید به تهران جو جالب توجهی را در تهران به وجود آورده است. این باشگاه که قرار است به تهران سفر کند و با پرسپولیس هم دیداری دوستانه داشته باشد، برنامه ای دیگر هم در سر دارد.

نماینده رئال مادرید روز گذشته از کمپ این باشگاه در تهران خبر داد که گفته می شود قرار است در دو نوبت برگزار شود تا علاوه بر فوتبال زمینه ای برای پیشرفت نوجوانان و جوانان ایرانی هم فراهم شود. حالا با عملی تر شدن این برنامه ها به نظر می رسد این باشگاه برای پیشبرد اهدافش در تهران یک سفیر هم انتخاب کرده است: مهدی مهدوی کیا.

به نوشته فرارو؛ کاپیتان سابق تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس پس از بازنشستگی اش از دنیای فوتبال به کار در تیم های پایه علاقه نشان داده است. حتی صحبت از این بود که مهدوی کیا کارش را به عنوان مربی تیم جوانان هامبورگ ادامه دهد و ظاهرا پیشنهاد این باشگاه آلمانی که پیش تر مهدی سابقه عضویت در آن را داشت هم بسیار جدی بود.

با این حال مصادف شدن این موارد با سفر تیم ملی نوجوانان ایران به بازی های جهانی همراه شد و مهدوی کیا تصمیم گرفت در کنار علی دوستی مهر، مربی و استادش در کار پرورش این جوان ها فعالیت کند. حالا به واسطه همین علاقه خبر می رسد باشگاه رئال مادرید به مهدوی کیا پیشنهاد داده بخش امور کمپ این باشگاه در تهران را به عهده بگیرد.

خبری که خود مهدي مهدوي‌کيا در گفت و گویی که فارس با او داشته تایید کرده است:« ما درا يران فعاليتي در بخش پايه نداشتيم و بنده دوست دارم روزي آکادمي در بخش پايه در ايران راه‌اندازي کنم و از اين بابت به بچه‌هاي کم‌بضاعت براي برگزاري تمرينات و آموزش کمک کنم. فوتبال واقعيتي است که مربوط به افراد کم‌بضاعت بوده و هميشه اين بچه‌ها توانسته‌اند به موفقيت برسند. بايد در سطح کشور بستري را فراهم کنيم تا نقاط محروم کشور بتوانند از فوتبال استفاده کنند. بنده با خواکين مسئول بخش پايه باشگاه رئال مادريد صحبتي داشتم. او خيلي ابراز علاقه کرد تا چنين فعاليتي را در ايران انجام دهيم و اگر آنها بتوانند آکادمي فوتبالي در ايران تشکيل دهند خيلي دوست داشتند بنده اين کار را انجام دهم.»

مهدوي‌کيا در پاسخ به اين سوال که آيا قرار است به عنوان سفير رئال‌مادريد در ايران فعاليت کند هم گفت:« صحبت‌هايي در اين رابطه انجام شده واميدوارم در آينده بتوانم در اين راستا فعاليت کنم.»


منبع: فارس
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره مهدوی کیا در تیم رئال مادرید نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: پیشنهاد رئال مادرید به مهدی مهدوی کیا ، مهدی مهدوی ، خواکین ، تهران ، پرسپولیس ، فرارو ، تیم جوانان هامبورگ