بازاریابی
توجه: عضویت و فعالیت در بخش بازاریابی سایت Masbi کاملا رایگان است.

بازاریابی

خیلی ساده پول در بیار. فقط لینک خودتو منتشر کن و پول در بیار. تمام کاری که باید بکنی همینه.
اگر علاقمند به کار در منزل هستی و دوست داری با بازاریابی و تبلیغ در اینترنت، کسب درآمد کنی و پولدار بشی، سایت مسبی انتخاب مناسبی برای تو هست.
اگر صاحب سایت یا وبلاگ یا یک کانال پربازدید هستی فرصت مناسبی در اختیار داری تا با درج لینکهای اختصاصی خودت در سایت یا وبلاگ یا کانالت، اقدام به بازاریابی و در نتیجه کسب درآمد کنی.

کسب درآمد در مسبی بسیار ساده است و روشهای آسانی برای این کار طراحی شده است. کافی است ثبت نام کنی و بلافاصله کار خود را شروع کنی. پس از ثبت نام، لینک اختصاصی خودت را می بینی و برای اینکه بتونی راحت لینک اختصاصی خودت رو منتشر کنی، بخش های متنوع و جذابی به تو نشون داده میشه. از جمله، لینک های بازاریابی، کدهای اختصاصی، کدهای جادویی و ... شما بر حسب علاقه خودت، هر بخش را که دوست داری انتخاب کن و با آن بخش کسب درآمد کن.

در یک جمله، روش کسب درآمد در مسبی را تعریف می کنم: تبلیغ یا انتشار یا اشتراک گذاری لینکهای اختصاصی خودت در اینترنت

با توجه به تعریف فوق، شما هر روشی انتخاب کنید باید در آن روش، لینکهایی را که مخصوص خودتان است در اینترنت تبلیغ یا منتشر یا اشتراک گذاری کنید تا دیگران با دیدن آن لینک ها و کلیک بر آنها وارد سایت مسبی شوند. شما از پرداخت های آنها پورسانت(پاداش) کسب کنید. مثلا اگر شما یکی از لینکهای بازاریابی خود را در یک شبکه اجتماعی قرار دهید و دیگران بر آن کلیک کنند بلافاصله وارد سایت مسبی می شوند و از هر سرویسی استفاده کنند مبلغی به درآمد شما افزوده می شود. جزئیات و مقدار این مبلغ در پنل بازاریابی شما در بخشهای مختلف توضیح داده شده است.

سوال: اگر کاربران بر لینکهای اختصاصی من کلیک کنند، از چه سرویسهایی می توانند استفاده کنند؟

پاسخ:

- می توانند محصول خریداری کنند.

- می توانند آگهی ثبت کنند.

- می توانند بنر ویژه در بالای صفحات مسبی قرار دهند.

- می توانند سایت ثبت کنند.

- می توانند پیام تبلیغاتی برای اعضای سایت ارسال کنند.

- می توانند به عنوان فروشنده، محصول ثبت کنند.

- و ...

خلاصه هر سرویسی خریداری کنند به شما پورسانت (پاداش) می رسد و این یعنی شما موفق به کسب درآمد شده اید.

شما می توانید در هر زمان درآمد خود را برداشت کنید یعنی در خواست دهید تا درآمد شما را به حساب بانکی تان یا کیف پول دیجیتال تان واریز کنیم.

ورود به پنل
Log in
ثبت نام
Sign Up
دلار: 57,970تومانبیت کوین: 62,800 دلار
579700
پشتیبانی: محمد احمدي
۷ روز هفته پاسخگوی شما هستیم.
09171746441
پشتیبانی
masbi1
fa