مسبی
آخرین موضع مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در مورد سرمربی

آخرین موضع مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در مورد سرمربی

ویرایش: 1393/2/25
نویسنده: araz2020
طبق اعلام سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، مذاکرات این باشگاه با برانکو ایوانکوویچ نتیجه بخش بوده و در صورت برطرف شدن مشکل مالیاتی این سرمربی از سوی فدراسیون فوتبال مدیر عامل تراکتورسازی با سرمربی اسبق تیم ملی قرارداد خواهد بست.
سرویس ورزشی آناج: طبق اعلام سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، مذاکرات این باشگاه با برانکو ایوانکوویچ نتیجه بخش بوده و در صورت برطرف شدن مشکل مالیاتی این سرمربی از سوی فدراسیون فوتبال مدیر عامل تراکتورسازی با سرمربی اسبق تیم ملی قرارداد خواهد بست.

بر اساس این گزارش، سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی نوشت: علیرغم آشفته بازار تبلیغی و خبری و طرح نظرات بی پایه و اساس ، مسئولین باشگاه تراکتورسازی با بررسی های کارشناسانه در حال گفتگو های مثبت و سازنده با مربیان معروف و کارنامه دار می باشد ، اولویت اول تراکتورسازی آقای برانکو ایوانکویچ می باشد که فوتبال ایران را خوب می شناسد و آن را دنبال می کند ، برابر صحبت های بعمل آمده نامبرده علاقه خود را نسبت به تراکتور اظهار داشته و آماده آمدن به تبریز می باشد ، اما یک مشکل سر راه این انتقال وجود دارد ، وی مبلغ 450 میلیون تومان بدهی مالیاتی دارد که البته بدهی شخصی او نبوده بلکه بدهی فدراسیون از بابت مربیگری وی به دارایی است . در هر صورت مبلغ فوق می بایست ابتدا پرداخت شود تا ایشان بتواند در ایران مربیگری نماید .

نظمی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی طرحی پیشنهاد کرده تا این مشکل حل گردد ، وی اعلام داشته که این مبلغ توسط باشگاه تراکتورسازی به دارایی پرداخت گردد و فدراسیون نیز تعهد نماید آن را در طول فصل به باشگاه پرداخت نماید ، اگر فدراسیون طرح فوق را قبول نماید باشگاه با این سرمربی قرارداد خود را نهایی خواهد کرد ولی اگر به هر دلیلی مشکل فوق حل نشود باشگاه بدون فوت وقت به سراغ گزینه های بعدی خود خواهد رفت که مربیانی سرشناس و رزومه داری هستند .

گویا انتخاب سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال قطعی می باشد و حتی پیشنهاد پرداخت مالیات وی توسط باشگاه تراکتورسازی نیز به فدراسیون داده شده است؛ امیدواریم با پایان مقوله انتخاب سرمربی و روی کار آمدن فردی توانمند تراکتورسازان بتوانند با قدرت در سه جام حضور داشته باشند.


منبع:

http://anaj.ir/news/pages/91490

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره آخرین موضع مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در مورد سرمربی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: تراکتورسازی ، برانکو ، نظمی ، مالیات ، مذاکرات ، سرمربی ، اسبق ، ملی