مسبی
نحوه کار لینکهای بازاریابی در مسبی

نحوه کار لینکهای بازاریابی در مسبی

ویرایش: 1396/1/2
نویسنده: مسبی
بخش بازاريابي سايت مسبي محلي مطمئن براي کسب درآمد علاقمندان به کسب و کار اينترنتي است. مهمترين بخش پنل يک بازارياب، همان بخش لينکهاي بازاريابي است که به توضيح آن مي پردازم:
با استفاده مناسب از اين بخش مي توانيد به درآمدي چشمگير برسيد.

محصولاتي که مي توانيد براي آنها بازاريابي کنيد در بخش لينکهاي بازاريابي نشان داده شده است. شما مي توانيد لينک مربوط به هر محصول دلخواه را در سايت خود قرار دهيد و چنانچه سايت نداريد براي ديگران ايميل کنيد و يا در سايتهاي پربازديد ديگران تبليغ کنيد. بديهي است اگر کساني با کليک بر لينکهاي بازاريابي شما به سايت مسبي وارد شده و محصول يا محصولاتي را خريداري کنند پورسانت مربوطه به درآمد شما افزوده خواهد شد. شما مي توانيد به انتخاب خودتان يک يا چند محصول را بازاريابي کنيد (هر تعداد که دوست داريد). همچنين قادريد در هر زمان محصولات جديدي را از جدول محصولات براي بازاريابي انتخاب نماييد.

در بخش لينکهاي بازاريابي، کنار هر محصول قيمت و پورسانت آن نوشته شده است.

مثال: لينک بازاريابي زير را در نظر بگيريد:
www.masbi.com?rgm=toofan&p_id=1234

وقتي اين لينک بازاريابي در اينترنت تبليغ شود بيانگر آن است که محصولي با کد 1234 توسط يک بازارياب با نام کاربري toofan بازاريابي مي شود. فرض کنيد پورسانت اين محصول 10% و قيمت آن 100 هزار تومان باشد، چنانچه يک مشتري بر اين لينک کليک نمايد و وارد بخش سفارش آن محصول شود و در نهايت محصول را خريد نمايد 10 درصد قيمت آن محصول، يعني 10 هزار تومان به حساب toofan در سايت مسبي افزوده مي شود. جالب است بدانيد اگر آن مشتري در آن لحظه محصول ديگري را نيز انتخاب نمايد باز هم toofan به عنوان معرف وي ثبت خواهد شد و در صورت خريد از هر محصولي پورسانت به toofan تعلق مي گيرد.

بازارياب مي تواند چندين لينک بازاريابي فعال را براي بازاريابي انتخاب کند. اينکه بازارياب براي چه محصولاتي بازاريابي کند به عهده خود اوست و قدرت انتخاب دارد.

براي موفقيت در بازاريابي سعي کنيد چند لينک را که اطمينان داريد مي توانيد براي آنها مشتري جذب کنبد از بين لينکهاي بازاريابي انتخاب کنيد و تبليغ کنيد. فقط وقتي مشتري از طريق آن لينکها محصولي را سفارش داده و خريد کند، پورسانت آن محصول به شما مي رسد.


منبع: سایت مسبی
امتیاز دهی به مقالهنحوه کار لینکهای بازاریابی در مسبی
نحوه کار لینکهای بازاریابی در مسبی
نظرات   (2 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


مدیر سایت (12:49   1393/2/15)

22500 = 0.30 * 15000 * 5 کد: 1187حسن یوسف (02:01   1393/2/15)

چجوری حساب کردی که ج شد نکنه مالیات ارزش افزوده رو کم کردی کد: 1184


 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره نحوه کار لینکهای بازاریابی در مسبی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: لینک بازاریابی ، لینکهای بازاریابی ، بازاریابهای مسبی ، مسبی ، بازاریابی ، پورسانت ، بازاریاب ، سایت مسبی