مسبی
تمجيد سايت هواداران فولام از اشکان دژاگه

تمجيد سايت هواداران فولام از اشکان دژاگه

ویرایش: 1392/10/2
نویسنده: صادق1373
فولام در هفته هفدهم رقابت‌هاي ليگ انگليس در خانه با نتيجه 4 بر 2 مغلوب منچسترسيتي شد تا همچنان در رده نوزدهم جدول باقي بماند. اشکان دژاگه که در اين فصل بازي‌ها را به عنوان بازيکن ذخيره و سکونشين در فولام آغاز کرده بود، نمايش خوبي از خود نشان داد و يکي از بهترين‌هاي تيمش بود.

سايت هواداران باشگاه فولام درباره نمايش اشکان دژاگه در بازي برابر منچسترسيتي نوشت: نکته مثبت بازي فولام، حضور اشکان دژاگه و جورجيوس کاراگونيس بود که در تيم مارتين يول زياد فرصت بازي به آن‌ها نمي‌رسيد. از زماني که مئو ليستين هدايت فولام را بر عهده گرفته اين تيم توانسته بازي‌هاي هجومي را از خود به نمايش بگذارد. در واقع قدرت هجومي فولام نسبت به قبل با حضور اشکان دژاگه بيشتر شده است. او با نفوذ‌هاي خطرناک خود فرصت‌هاي زيادي را براي هم‌تيمي‌هايش فراهم مي‌کند. دژاگه در تيم مئو ليستين توانسته ارزش‌هاي خودش را به نمايش بگذارد. شايد اگر اين بازيکن در تمام طول فصل مي‌توانست براي فولام بازي کند، اکنون شرايط فولام بهتر بود.

فولام در هفته هجدهم رقابت‌هاي ليگ برتر انگليس در خانه نوريچ به ديدار اين تيم خواهد رفت. ياران دژاگه با کسب 13 امتياز از 17 ديدار و به دليل تفاضل گل کمتر در رده نوزدهم جدول جاي دارند.


منبع:

http://www.varzesh3.com

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره تمجيد سايت هواداران فولام از اشکان دژاگه نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: فولام ، اشکان دژاگه ، دژاگه ، تمجید ، لیگ برتر انگلیس ، منچستر سیتی ، کاراگونیس