مسبی
بوبکر کبه در استقلال

بوبکر کبه در استقلال

ویرایش: 1392/8/29
نویسنده: hamedd
چت با صاحب مقاله: hamedd
بوبکر کبه در گفت‌وگویی با سایت رسمی باشگاه استقلال در خصوص شرایط خود اظهار داشت: خوشبختانه در استقلال هیچ‌ مشکلی ندارم. به این تیم آمدم تا هرچه در توان دارم را برای استقلال بگذارم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، بوبکر کبه در گفت‌وگویی با سایت رسمی باشگاه استقلال در خصوص شرایط خود اظهار داشت: خوشبختانه در استقلال هیچ‌ مشکلی ندارم. به این تیم آمدم تا هرچه در توان دارم را برای استقلال بگذارم.
می‌دانم استقلال تیم بزرگی است و ستاره‌های زیادی دارد به همین دلیل تمرینات خود را با جدیت و پشتکار بیشتر می‌گذرانم تا بتوانم با کسب آمادگی بیشتر نظر کادرفنی استقلال را به سوی خود جلب کرده و برای این تیم به میدان بروم.
کبه در ادامه گفت: اولین روز حضورم در تمرین استقلال خیلی خوب و شیرین بود. توانستم در اولین تمرین برای استقلال دو گل بزنم و نشان بدهم من برای گلزنی به استقلال آمده‌ام. برایم جالب بود که تمرینات استقلال خیلی حرفه‌ای و پرفشار دنبال می‌شود و با آنچه من در تمرینات داماش دیده بودم خیلی متفاوت بود.
کبه در ادامه اعلام کرد: در استقلال فیکس بازی کردن کار ساده‌ای نیست، اما من سعی می‌کنم یکی از بازیکنان آماده استقلال باشم و با نظر کادرفنی این تیم به میدان بروم. همه هدف من این است که در هر بازی استقلال صاحب موقعیت گلزنی شوم و به تیم جدیدم کمک کنم.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد بتواند با استقلال قهرمانی در لیگ را تجربه کند. کبه گفت:‌ استقلال شرایط خوبی دارد و جزو مدعیان قهرمانی به حساب می‌آید. از این‌رو من امیدوارم با این تیم بتوانم قهرمانی در لیگ را تجربه کنم.
منبع:
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره بوبکر کبه در استقلال نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: بوبکر کبه ، استقلال ، استقلال تهران ، باشگاه استقلال ، تمرینات استقلال ، کبه ، استقلال ایران