مسبی
این دختر بزرگترین گونه های دنیا را دارد

این دختر بزرگترین گونه های دنیا را دارد

ویرایش: 1392/1/31
نویسنده: ووکس
بیماری های مختلفی بر روی زمین وجود دارد که برای هر کدام آن ها درمان هایی نیز ارائه شده است اما برخی از بیماری ها هستند که بسیار نادرند که درمانی برای آن ها نیست.
“Katie Renfroe” نام دختر بچه ای است که به یک بیماری بسیار نادر مبتلا شده است. این بیماری باعث می شود تا گونه های او به میزان زیادی رشد داشته باشد، چهره او را خراب کند.
این دختر بچه 4 ساله و از اهالی آمریکا به بیماری “megalencephaly” مبتلا شده است. این بیماری به طور کلی بر روی قسمت های مختلف صورت اثر می گذارد و باعث می شود تا برخی اندام ها بیش از مابقی رشد داشته باشند.
او تا به حال تحت عمل های جراحی متفاوتی قرار گرفته است ، حتی بخشی از مغزش را نیز برای کنترل این بیماری خارج کرده اند اما باز هم باعث توقف این بیماری نشده است.

مادر او می گوید: “ما تمام تلاشمان را می کنیم تا او به زندگی امیدوار باشد و همچنین از هیچ درمانی نیز برای او مضایغه نکرده ایم.” او همچنین افزود:” این دختر بسیار حساس است که به خاطر بیماری اش روحیه خوبی ندارد.”
این بیماری که به صورت ژنتیکی وارد بدن کیت شده است در همان سه ماه اول خودش را نشان داده و باعث شد تا گونه های او سه برابر بزرگتر از حد معمولشان شوند.
این دختر تا به حال بیش از 4 عمل جراحی داشته است ،همچنین قرار است تا چند هفته آینده نیز به یکی از بیمارستان های فلوریدا برای درمان بیشتر سفر کند.


منبع: www.armandownload.com
امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره این دختر بزرگترین گونه های دنیا را دارد نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: بیماری نادر ، رشدگونه ها ، فلوریدا ، انواع بیماریها ، درمان ، بیماری ، بیماری مادرزادی ، بزرگترین گونه دنیا