مسبی
موجهای آبی شهر مشهد غیر استاندارد است!!

موجهای آبی شهر مشهد غیر استاندارد است!!

ویرایش: 1392/1/31
نویسنده: koohestany
استخر موجهای آبی شهر مشهد غیر استاندارد است!!!


رییس هیات نجات غریق خراسان رضوی گفت: استخر سرزمین موجهای آبی غیر استاندارد است و تاکنون 9 پرونده برایش در دادگستری تشکیل شده است.
علی پورلطیفی روز پنجشنبه در مشهد افزود: این پرونده ها مربوط به حوادثی مانند شکستگی کتف و دست افرادی است که بخاطر غیر استاندارد بودن سرسره های این مجموعه ورزشی رخ داده است.
وی گفت: از آنجا که به عنوان کارشناس دادگستری لازم بود تا نظر فنی خود را، در این زمینه بدهم، تاکنون چندین بار به علیزاده رییس هیات مدیره و مدیر عامل این مجموعه ورزشی تذکرات فنی داده ام، اما ایشان همچنان بر استاندارد بودن این مجموعه تاکید دارند.
پورلطیفی افزود: تنها استناد علیزاده مبنی بر استاندارد بودن اسخر موجهای آبی، ساخت آن توسط کشورهای اروپایی است، در حالی که از نگاه ما چنین پروژه هایی باید با استانداردهای خاص ایران ساخته شود.
وی گفت: خوشبختانه هیات نجات غریق استان خراسان رضوی با برخورداری از یک تیم حرفه ای تحقیقاتی در زمینه انتشار کتابهای تخصصی در حوزه ساخت استخر و امداد و نجات اقدام نموده است که شاملالگوی استخرهای استاندارد، قهرمانی در آبهای ایران، کمکهای اولیه و فوریتهای امداد در محیطهای آبی و امداد در محیطهای آبی، می باشند.
پورلطیفی تصریح کرد: با این حال بسیاری از کسانی که علاقه مند به ساخت استخر می باشند، با مراجعه به هیات، از اطلاعات فنی ما بهره می گیرند.
وی در خصوص شایعات توزیع فیلم از استخر بانوان نیز گفت: تمامی اینها کذب محض است و تاکنون هیچ فیلمی ازاستخر بانوان این استان، در سطح جامعه پخش نشده است.


منبع:

http://webclass2.mihanblog.com/post/174

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (1 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


رضا آذربادگان (13:26   1396/6/6)

اگه یک اآکواریوم زیبا و بزرگ داشته باشید حرف نداره. هم میشه غواصی کرد و دیدن کرد برای ارباب رجوع من خودم کمک مدرس هستم و میتونم مدرک ssiبین اللملی صدور کنم و کارآموز آموزش بدم. یک آکواریوم زیبا و طبیعی و با نمای زیبا داخل مجموعه شما کم داره. برای اولین بار در مشهد ... کد: 8520


 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره موجهای آبی شهر مشهد غیر استاندارد است!! نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: موج آبی ، پارک آبی مشهد ، سرزمین موج های آبی ، موج های آبی ، استاندارد ، غیر استاندارد ، موجهای آبی غیر استاندارد است ،