مسبی
درز دو تصویر از HTC Desire P و HTC Desire Q

درز دو تصویر از HTC Desire P و HTC Desire Q

ویرایش: 1392/1/6
نویسنده: نیساری
چت با صاحب مقاله: نیساری
به تازگی دو تصویر از دو محصول جدید شرکت HTC به نام های HTC Desire P و HTC Desire Q در اینترنت منتشر شده است و ادعا می شود که تصاویر اصلی هستند . البته شرکت HTC هنوز این دو تصویر را تایید نکرده است .
اما در بلاگ های دیگری که در زمینه اخبار گوشی های هوشمند فعالیت می کنند ، مشخصات این دو مدل جدید نیز ارائه شده اند . البته ما هم هنوز نمی دانیم که این تصاویر و مشخصات ارائه شده صحیح باشند .
HTC Desire P
این گوشی دارای یک صفحه نمایش 4٫3 اینچی می باشد . همچنین از تکنولوژی Beats Audio برای بهبود در کیفیت ضبط و پخش صدا استفاده شده است . این مدل در قسمت پشت به یک دوربین 8 مگاپیکسلی مجهز است و یک دوربین نیز در قسمت جلو برای انجام تماس ویدئویی قرار دارد . پردازنده این دستگاه نیز از نوع دو هسته ای و با قدرت 1 گیگاهرتز می باشد . به منظور افزایش فضای ذخیره سازی این مدل نیز می توانید از کارت حافظه MicroSD استفاده کنید . به نظر می رسد که این مدل در سه رنگ سفید ، قرمز و مشکی عرضه شود . قیمت این مدل نیز در حدود 365 دلار خواهد بود .

HTC Desire Q
در مورد مدل Desire Q جزئیات بیشتری زیادی منتشر نشده است . تنها در تصویر منتشر شده به نظر می رسد که این مدل دارای یک نمایشگر 4 اینچی باشد . قیمت این مدل نیز احتمالا در حدود 234 یورو خواهد بود . اگر این قیمت در مورد Desire Q حقیقت داشته باشد ، بنابراین این مدل از مدل Desire P دارای امکانت کمتری خواهد بود .
منبع:
امتیاز دهی به مقالهدرز دو تصویر از HTC Desire P و HTC Desire Q
درز دو تصویر از HTC Desire P و HTC Desire Q
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره درز دو تصویر از HTC Desire P و HTC Desire Q نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: صاویر htc desire p ، تصاویر htc desire q ، درز دو تصویر از HTC Desire P و HTC Desire Q ، قیمت htc desire p ، قیمت htc desire q ، قیمت گوشی های جدید htc ، مشخصات گوشی جدید htc ، گوشی جدید htc