مسبی
مرگ جوان عراقي به خاطر برد بارسا

مرگ جوان عراقي به خاطر برد بارسا

ویرایش: 1391/12/25
نویسنده: mehrandj
يک عراقي پس از پيروزي بارسلونا برابر ميلان با چاقو به فرد ديگري که طرفدار رئال مادريد بود، حمله برد و گردن او را زد
رئال مادريد و بارسلونا دو غول فوتبال اسپانيا از محبوبيت بسيار زيادي در ميان عراقي‌ها برخوردار هستند. بسياري از فوتبالدوستان ديوانه وار عاشق اين دو تيم اند تا جايي که حتي حاضرند به خاطر آنها دست به درگيري‌هاي خونين زده و جان خود و ديگران را به مخاطره بياندازند.
ديشب پس از پايان بازي بارسلونا با ميلان که با پيروزي چهار بر صفر آبي-اناري‌ها به پايان رسيد، يک جوان طرفدار بارسلونا در عراق گردن دوست خود را که از رئال مادريد حمايت مي‌کرد، با چاقو بريد و او را به کام مرگ فرستاد.

روزنامه‌ «الزمان» عراق نوشت: پس از پايان بازي بارسلونا با ميلان دو جوان عراقي پس از جدال لفظي طولاني بر سر بارسلونا و رئال مادريد با هم درگير شدند که در نهايت يکي از آنها با چاقويي که در جيب داشت، گردن ديگري را زد و او را به قتل رساند. پس از اين درگيري خونين افرادي که در آنجا بودند، قاتل را دستگير کرده و تحويل پليس دادند.

اين براي نخستين بار نيست که در عراق چنين درگيري خونيني رخ مي‌دهد. در بيست و يکم آوريل گذشته هم جمعي از هواداران بارسلونا و رئال مادريد در کلوپي شبانه در کربلا به شدت با هم درگير شدند که در نتيجه‌ آن بسياري زخمي و راهي بيمارستان شدند.


منبع:

http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1004004&title=%D9%85%D8%B1%DA%AF_%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86_%D8

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره مرگ جوان عراقي به خاطر برد بارسا نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: مرگ ، جوان ، عراقي ، برد ، بارسا ، مرگ جوان ، برد بارسا ، جوان عراقی ، مرگ جوان عراقی