مسبی
تحلیل مشایی از پیام جنجالی احمدی‌نژاد برای درگذشت چاوز

تحلیل مشایی از پیام جنجالی احمدی‌نژاد برای درگذشت چاوز

ویرایش: 1391/12/23
رئیس دبیرخانه جنبش عدم تعهد با اشاره به پیام احمدی نژاد برای درگذشت چاوز گفت:احمدی‌نژاد با این پیام نشان داد که آقای چاوز به عنوان یک قهرمان انقلابی نگاهی آسمانی داشته است.

به گزارش شریان نیوز، اسفندیار رحیم‌ مشایی رئیس دبیرخانه جنبش عدم تعهد در گفت‌وگو با فارس در پاسخ به سؤالی درباره برخی انتقادات نسبت به پیام رئیس جمهور درباره درگذشت هوگو چاوز رئیس جمهور ونزوئلا گفت:‌ ما باید این پیام را در مقیاس جهانی نگاه کنیم.


وی با بیان اینکه باید ببینیم که این پیام می‌تواند چه آثاری در سطح دنیا داشته باشد تصریح کرد: آقای احمدی‌نژاد با این پیام نشان داد که آقای چاوز به عنوان یک قهرمان انقلابی نگاهی آسمانی داشت.


مشایی افزود:این خصوصیت هنگامی برجسته تر می شود که چاوز در آمریکای لاتین که سابقه‌ای کمونیستی دارد و دین هم به هیچ عنوان جنبه انقلابی در آنجا ندارد،رهبری یک جریان را بر عهده گرفت.


وی با تاکید دوباره بر این مطلب که چاوز یک انسان انقلابی است و آثار انقلابی آن نیز کاملاً مشهود است اظهار داشت:پیام آقای احمدی نژاد این مطلب را می‌رساند که رئیس‌جمهور ونزوئلا اندیشه‌ای الهی و آسمانی در کشوری بی دین داشت.


منبع:

http://shariyan.com/article.asp?id=10097&cat=2

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره تحلیل مشایی از پیام جنجالی احمدی‌نژاد برای درگذشت چاوز نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: چاوز ، درگذشت چاوز ، تحلیل مشایی ، پیام جنجالی احمدی‌نژاد برای درگذشت چاوز