مسبی
بیل گیتس: استراتژی ویندوز فون اشتباه بوده است

بیل گیتس: استراتژی ویندوز فون اشتباه بوده است

ویرایش: 1391/12/2
نویسنده: Paradisboy
اینترنت - هر چند موسس مایکروسافت این روزها خود را سخت مشغول موسسه خیریه همسرش کرده ؛ اما این دلیل نمی شود تا کمپانی که خودش ایجاد کرده را به کلی رها کند، خصوصا اینکه این روزها فناوری بر اساس موبیلیتی و سیار بودن می گردد.
درمصاحبه سی بی اس با بیل گیتس وی خاطر نشان کرد که از وضعیت و پرفورمنس مایکروسافت در بخش بازار موبایل راضی نیست واستراتژی اتخاذ شده توسط مدیریت اجرایی اشتباه بوده است.
وی گفت هر چند ما بازار تلفن همراه را از دست نداده ایم اما آنچه ما را به سوی رهبری در این عرصه می برد، اشتباه است.
ذهن به شما می گوید مایکروسافت با ویندوز فون جلو نیست و بر اساس تحقیق موسسه Comscore سهم مایکروسافت از بازار گوشی های هوشمند در سه ماهه منتهی به دسامبر 2012 با سقوط، به 2.9 درصد رسیده است و این نصف سهمی است که بلک بری در بازار داشته و برای ماندن در بازار تقلا می کند.
این سخنان در حالی زده می شود که استیو بالمر مدیر اجرایی مایکروسافت در سال 2011 پیش بینی کرده بود که ویندوز فون سومین پلتفورم محبوب دنیا شود که چنین نشد.
حتی ویندوز فون 8 با کلی تبلیغات نتوانسته به جایگاه خوبی در بازار دست پیدا کند. وی البته توقف فروشهای ضعیف ویندوز فون را متذکر شد و اینکه تحت تصدی استیو بالمر کارهای مهمی نیز انجام شده است.
بیل گیتس گفت شما نمی توانید میزان خود- منتقدی من و استیو را تصور کنید.
سال گذشته کارهای بسیار بزرگی تحت مدیریت استیو مانند ویندوز 8 که آینده از آن اوست و نیز سرفیس، جستجو با بینگ و حتی ایکس باکس؛ اما آیا اینها کافی است؟ من می گویم نه! ما هر دو ناراضی هستیم و برای رسیدن به موفقیت هر اقدام ممکنی را انجام می دهیم.

امتیاز یادتون نره


منبع:

http://markazforosh.com/m_box.aspx

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره بیل گیتس: استراتژی ویندوز فون اشتباه بوده است نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: بیل گیتس: استراتژی ویندوز فون اشتباه بوده است ، بیل گیتس افزود:استراتژی ویندوزفون ازپایه اشتباه بوده ، مایکروسافت ، ویندوز موبایل ، بیل گیتس ، فناوری جدید ، سخت افزار ، موبیلیتی ، مدیریت اجرا ، استراتژی