مسبی
پشت پرده انتقاد مرد میلیاردر جبهه پایداری از مجلس

پشت پرده انتقاد مرد میلیاردر جبهه پایداری از مجلس

ویرایش: 1391/11/29
نویسنده: tarq2000
«این دولت، دولتی نیست که در سال 84 از آن حمایت کردیم.نمی توان منکر خدمات دولت شد اما در اطراف دولت هستند کسانی که در حلقه انحراف افتاده‌اند و دولت تصمیم ندارد که از آنها جدا شود».

این اظهار نظر هایی بود که زیاد در جلسات و همایش های جبهه پایداری به گوش می رسید. اما روز پنج شنبه همایش جبهه پایداری رنگ و بوی دیگری داشت و به جای انتقاد از نوع رفتاردولت در یکشنبه سیاه مجلس و بحران های اخیر و حتی دادن تذکرات همیشگی درباره دوری از کسانی که دولت را به سمت انحراف سوق می‌دهند، این بار انتقادات زیادی از بهارستان شد.

صادق محصولی که از ابتدای تشکیل این جبهه یکی از اعضای اصلی این تیم به حساب می آید، انتقادات خود را متوجه مجلس کرد و حتی تاکید داشت که مجلس دل رهبری را به درد آورده است! و حادثه یکشنبه سیاه مجلس را به دلیل عملکرد مجلس دانست.سخنان محصولی از جانب نمایندگان مجلس بی پاسخ نماند و انتقادات زیادی به او وارد شد.نمایندگان سابقه مالی محصولی را که در نهایت سبب شد وزارت نفت نسیب او نشود را به یاد آور شدند و به تذکر دادند که در باره ارتباطش با جریان انحرافی شفاف سازی کند.


منبع:

http://www.aftabnews.ir/vdcgnu9qnak97w4.rpra.html

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره پشت پرده انتقاد مرد میلیاردر جبهه پایداری از مجلس نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: فساد اقتصادی جریان انحرافی ، پشت پرده انتقادات ، انتقادات از مجلس ، انتقاد جریان انحرافی از مجلس ، انتقادات شدید اللحن نمایندگان مجلس از صادق محصولی ، انتقادجبهه پایداری ، انتقاد مجلس از دولت ، مجلس