مسبی
ناگفته‌هاي قاتل بن لادن

ناگفته‌هاي قاتل بن لادن

ویرایش: 1391/11/25

قاتل رهبر سابق القاعده در گفت‌وگويي با مجله اسکواير (Esquire) از بي‌توجهي‌ دولت واشنگتن نسبت به وي پس از خروج از ارتش آمريکا گله‌مند است و مي‌گويد: فرمانده نيروهاي ويژه به من گفت مي‌توانند شغل رانندگي يک کاميون حمل نوشيدني را به من بدهند.

به گزارش ايسنا، اين فرد که در مجله اسکواير بنا به دلايل امنيتي «شليک‌کننده» معرفي شده است، مي‌گويد، از زمان خروجش از ارتش آمريکا از پاييز گذشته دولت هيچ توجهي به وي نکرده است.

وي مي‌افزايد، تصميم گرفته است درباره واقعيات عمليات حمله به مخفي‌گاه بن‌ لادن و همچنين نحوه برخورد دولت آمريکا با سربازان حرفه‌اي پس از خروج از ارتش صحبت کند.

او مي‌گويد، به رغم اين که تحت تعقيب‌ترين تروريست جهان را کشته است، هيچ پاداش، مراقبت بهداشتي يا اقدامات حفاظتي خاصي به او و خانواده‌اش تعلق نگرفته است.

اين کهنه‌سرباز آمريکايي ادامه مي‌دهد: پس از خروجم از ارتش، فرمانده نيروهاي ويژه به من گفت که مي‌توانند شغل رانندگي يک کاميون حمل نوشيدني را به من بدهند. مراقبت‌هاي بهداشتي از من و خانواده‌ام متوقف شده است. وقتي از دولت خواستار ارتقا شدم، آنها ضمن مخالفت، گفتند که من ديگر تحت پوشش نيستم.

ظاهرا مشکل اين است که اين نيروي آمريکايي پيش از زمان مقرر يعني پايان دوره خدمت 20 ساله از ارتش بيرون آمده و به همين دليل از مزاياي بازنشستگي برخوردار نخواهد بود.

وي با يادآوري خاطراتش از عمليات حمله به محل اقامت بن‌ لادن مي‌گويد: من دو بار به سرش شليک کردم و او به زمين افتاد. او مرده بود. او را ديدم که آخرين نفس‌هايش را مي‌کشيد. تا جايي که به خاطر دارم، وقتي بن لادن آخرين نفسش را کشيد، با خود به اين فکر کردم که آيا اين بهترين کاري بود که انجام دادم يا بدترين کار.

وي مي‌افزايد: همواره اين حس را داشتم که به دنيا آمده‌ام تا کاري خاص انجام دهم. بعد از عمليات حمله به مخفي‌گاه بن‌لادن مي‌دانستم اين همان کار خاص است.

وي همچنين خاطراتش از گزارش شبکه سي‌.ان‌.ان درباره نخستين سالگرد کشته شدن بن‌ لادن را به خاطر مي‌آورد و مي‌گويد: در گزارش اين شبکه گفته شد «آيا به خاطر داريد وقتي بن‌ لادن کشته شد، کجا بوديد؟» من با ديدن اين گزارش با خود گفتم قطعا به خاطر دارم! من در اتاق خواب بن لادن و بالاي جسدش بودم.


منبع:

http://www.tabnak.ir/fa/news/302146/parseek

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره ناگفته‌هاي قاتل بن لادن نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: ناگفته هاي قاتل اسامه بن لادن ، قاتل اسامه بن لادن ، مجله اسكواير ، esquire ، رهبر القاعده ، شبكه سي.ان.ان ، شليك كننده به بن لادن ، اسامه بن لادن ، بن لادن