مسبی
اتفاقي که حيرت جهانيان را برانگيخت

اتفاقي که حيرت جهانيان را برانگيخت

ویرایش: 1391/12/3
نویسنده: Paradisboy
چندي پيش در منطقه فينيکس واقع در آريزونا در کشور آمريکا، کشاورزي بنام ديويد هادسون به ماده ي سفيد رنگي که در سرتاسر زمينهاي زراعي اش گسترده بود مشکوک شد و مقداري از آنرا به آزمايشگاههاي معتبر سپرد تا به او بگويند که اين ماده سفيد رنگ متشکل از چه مواد اوليه اي است. اما در عين ناباوري، پاسخ آزمايشگاه اين بود:You Have Pure Nothing يعني شما يک ماده اي دردست داريد که خالصاً هيچ چيز مشخصي که در جدول عناصر تعريف شده باشد در آن به چشم نمي خورد!
اما پس از چندي يک آزمايشگاه روسي به روش آزمايش آمريکاييها شک کرد و روش جديدي را براي آناليز اين ماده ي عجيب پيش رو گذاشت که صحيح تر بود و بلاخره پرده ي جادويي کنار رفت و عنصر تشکيل دهنده رخ نمود.
اين ماده شکل ديگري از اتم هاي طلا بود که بصورت يک نانو رشته (رشته اي از الکترونها که از پي هم قرار مي گيرند و شکل يک تسبيح نخ شده را دارد) در آمده بود. نام علمي آن ORME يا OR MUS مخفف Orbit ally Rearranged Monotonic Element مي باشد.
آزمايشات بعدي، اما، حيرت آورتر بودند. براي وزن کردن آن، يک پيمانه ي خالي را ابتدا وزن کردند و سپس مقدار مشخصي از اين گرد سفيد رنگ را درون پيمانه ريخته مجدداً وزن کردند و در عين ناباوري در تمام اين توزينها، همواره وزن پيمانه+وزن گرد سفيد رنگ از وزن پيمانه ي خالي “کمتر” بود!
آزمايشي که چندين بار تکرار شد و همواره يک پاسخ را ارائه مي داد. گويي که 40 درصد از جرم اين ماده در جهان ما و 60 درصد ديگر آن در جهاني موازي با جهان ما سير مي کند.
نکته ي مهم زماني به چشم آمد که محققان، پيمانه ي لبريز از ماده سفيد رنگ را حرارت دادند و مشاهده کردند کهدر حرارت بسيار بالا وزن پيمانه به سمت صفر گرم سوق پيدا کرد. يعني “با حرارت دادن به اين ماده، مي توان جاذبه را دفع نمود”.
ناسا با بهره گيري از اين ترکيب جديد طلاي بسيار ناب (The Pure Gold) توانست ماده ي جديدي اختراع کند با نام آيروژل (AeroGel) که به خودي خود از هوا سبک تر است و فرم خالص آن مي تواند در هوا شناور باشد و همچنين با حرارت دادن به آيروژل، اين ماده مي تواند وزنهايي بيش از وزن خود را نيز در هوا معلق نگاه دارد. ناسا از اين ژل در تحقيقات گسترده اي بهره مي برد. (در ويکيپديا جستجو کنيدAeroGel )
اما چندي پيش، در “صحراي سينا” (علاقه مندان به آثار سيچين توجه فرمايند) معبدي متعلق به راهبان مصر باستان کشف شد که درون آن آکنده بود از پودري سفيد رنگ!
آزمايش اين ماده نشان داد که شباهت زيادي بين اين پودر تازه کشف شده با نانو رشته ي طلا وجود دارد. مصريان باستان به اين ماده “مفکات” مي گفتند و راز تهيه آن در دست راهبان مقدس بوده است.
ترکيب مفکات با حرارت مي توانسته بي وزني را بهمراه آورد و شايد راز چگونگي ساخته شدن اهرام عظيم مصر در همينجا نهفته باشد.
به اين نکته توجه کنيد: نام تمام اشکال هندسي (چه به فارسي و چه به لاتين) مستقيما به شکل هندسي آنها اشاره مي کند. مثلاً دايره از دوار بودن مي گويد، مثلث از سه ضلعي بودن. اما در اين بين نامي که براي شکل هندسي “هرم” در نظر گرفته شده يک استثناي عجيب است.
هرم در لاتين Pyramid ترجمه شده که از ترکيب دو کلمه ي Pyro بمعني “آتش” و Amid بمعني “گرفته شده” تشکيل شده است. بنابراين Pyramid يعني Fire Begotten يا از آتش گرفته شده!!! حتي اسم عربي “هرم” نيز از ريشه هرم بمعني حرارت و داغي گرفته شده و اشاره اي به شکل هندسي آن ندارد.
مي توان خصوصيات پودر سفيد طلا را به اينگونه بر شمرد:
1- خاصيت ضد جاذبه در حرارت هاي بالا
2- خاصيت ابر رسانايي در حرارت بالا
3- اتصال کوانتومي به ديگر جهانهاي موازي Quantum Entanglement
4- عدم مشابهت با ساختار عناصر جدول مندليف
5- درصورت برهم خوردن ساختار رشته اي، با نوري بسيار درخشان منفجر مي شود
6- بدليل ساختار اتمي تک رشته اي، امکان تبديل اين ماده به مواد ديگر وجود دارد
7- درصورت مصرف خوراکي، افزايش کارآيي مغز انسان را در دو نيمه چپ و راست بدنبال دارد
8- در صورت مصرف خوراکي، افزايش طول عمر DNA که متعاقباً طول عمر انسان را بدنبال دارد.


منبع: ارسال شده به ايميل
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (1 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


محمد احمدي: مدير مسبي (15:43   1391/12/3)

خوب بود. کد: 187


 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره اتفاقي که حيرت جهانيان را برانگيخت نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: اتفاقي که حيرت جهانيان را برانگيخت ، فينيکس ، مقداری ، ORME ، OR MUS ، Orbit ally Rearranged Monotonic Element ، توزینه ، عحیبفپیمانه ، ریخته مجدد ، You Have Pure Nothing