مسبی
بالاخره تکليف مانوئل ژوزه مشخص شد

بالاخره تکليف مانوئل ژوزه مشخص شد

ویرایش: 1391/10/3
نویسنده: فرهاد کم
ژوزه قصد داشت باشگاه را مجاب کند تا مبالغ حداکثري درخواستي‌اش را دريافت کند اما وقتي احساس کرده امکان اين کار وجود ندارد ظاهرا از ايران رفته است

پاپوبلاگ: مانوئل ژوزه سرمربي غيرقابل پيش‌بيني و برکنارشده پرسپوليس قرارداد خود را فسخ کرد و همراه دستيارانش از ايران رفت.

مصطفي شکري مشاور حقوقي باشگاه پرسپوليس درباره اين اتفاق مي‌گويد: ما از خروج ايشان از ايران خبر موثقي نداريم اما ايشان طي يادداشتي که داده اعلام کرده قراردادش را يکطرفه فسخ و محل اقامتش را ترک کرده است.

شکري ادامه داد: پيش‌بيني مي‌شد که ايشان متعاقب کسب نتايج بسيار ضعيف توان روحي ادامه رهبري تيم پرسپوليس را ندارد. ژوزه قصد داشت باشگاه را مجاب کند تا مبالغ حداکثري درخواستي‌اش را دريافت کند اما وقتي احساس کرده امکان اين کار وجود ندارد ظاهرا از ايران رفته است.

شکري مي‌گويد: با اين کاري که ژوزه کرده و بدون کسب رضايتنامه از باشگاه هنجارهاي حرفه‌اي مربيگري را زير پا گذاشته باشگاه پرسپوليس حتما از ايشان شکايت خواهد کرد.

مشاور حقوقي پرسپوليس مي‌گويد: ايشان دو راه پيش رو داشت. يکي اين‌که به عنوان سرمربي تيم بماند و به کارش ادامه دهد يا به‌صورت توافقي قراردادش را فسخ کند اما با فسخ يکطرفه قرارداد بدون رضايت باشگاه، به احتمال زياد محكوم خواهد شد.

منبع: گل


منبع:

http://tinyurl.com/bqp46j8

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره بالاخره تکليف مانوئل ژوزه مشخص شد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: اخرين اخبار از مانوئل ژوزه ، سرمربي سابق پيروزي ، شکايت سرمربي پرسپوليس