مسبی
پر فروش ترين رنگ خودروها در سال 2012کدامند ؟

پر فروش ترين رنگ خودروها در سال 2012کدامند ؟

ویرایش: 1391/10/9
نویسنده: qwerzxc
چت با صاحب مقاله: qwerzxc
نتايج گزارش Dupont Automotive در سال2012نشان مي دهد که رنگ هاي سفيد و مشکي پرتقاضاترين رنگ هاي خودرو در اين سال بوده اند.بر اساس اين گزارش که ظرفت مدت 15 سال گذشته تهيه مي شود، امسال پرفروش ترين رنگ سفيد بوده و دومين جايگاه به خودروهاي مشکي تعلق دارد که توانسته پس از مدت ها از رنگ نقره اي پيشي بگيرد.

به گزارش سه نسل ، از مهمترين دلايل اين روند مي توان به شهرت روزافزون خودروهاي سفيد و مشکي در بازار آسيا و اقيانوسيه اشاره کرد. نتايج اين مطالعه نشان مي دهد که بسياري از مشتريان بازارهاي آسيا و اروپا ديگر مثل گذشته تمايل به خريد خودروهاي نقره اي رنگ ندارند.

در سال جاري رنگ سپيد در کشورهاي روسيه، ژاپن، کره جنوبي، آمريکاي جنوبي، اروپا، آمريکا و مکزيک نيز نخستين رنگ بوده و 48 درصد از بازار جهاني خودرو را به خود اختصاص داده است. گفته مي شود که پيش از اين، رنگ سفيد، رنگ مورد علاقه براي کاميون ها بوده و سپس به تدريج به حوزه خودروهاي سواري و لوکس نيز راه يافته است.

رنگ مشکي که رنگ شماره يک مشتريان چيني است نيز 34 درصد از بازارهاي جهاني خودرو را به خود اختصاص داده است. بعد از اين، نقره اي با 23 درصد در رتبه سوم قرار دارد. البته اين رنگ پرفروش ترين رنگ خودرو در کشورهاي هند، برزيل و آمريکاي جنوبي است.
منبع:
www.3nasl.com/contents/view/five-three-z
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره پر فروش ترين رنگ خودروها در سال 2012کدامند ؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: پر فروش ، رنگ ، خودروها ، 2012 ، سفيد .مشکي .پر طرفدار