مسبی
آيا پبش بيني تاريکي زمين واقعيت دارد

آيا پبش بيني تاريکي زمين واقعيت دارد

ویرایش: 1391/9/24
نویسنده: هوسین
بي شک تاکنون در مورد 2012 و نابودي جهان خيلي چيز ها شنيده ايد . ولي آيا واقعيت دارد چند وقت پيش مطلبي توسط سايت ها و گروه ها منتشر شد که ناسا پيشبيني کرده اوايل دي ماه ، زمين به خاموشي فرو ميرود و کساني که زنده ميمانند با جهان جديدي روبرو ميشوند و هرکسي بترسد ميميرد
ما براي شما اين مورد را به صورت علمي برسي کرديم تا نگراني هاي برخي از دوستان را برطرف کنيم

ابتدا خبر کذب را براي شما قرار ميدهيم
ناسا پيش بيني کرده است که در 23-25 دسامبر 2012 (سوم تا پنجم دي 91) و در زمان تراز کائنات زمين به مدت 3 روز در تاريکي کامل به سر خواهد برد.
دانشمندان آمريکايي پيش بيني تغييرات کائنات ، خاموشي در کل کره زمين به مدت3 روز از تاريخ 23 دسامبر 2012 نموده اند.
اين پايان جهان نيست ، اين هم ترازي جهان ، جايي که خورشد و زمين براي اولين بار هم تراز مي شوند. زمين از وضعيت کنوني که بعد سوم است به بعد صفر تغييرنموده و سپس به بعد چهارم تغيير مي نمايد.در اين گذار جهان با تغيير بزرگي روبرو مي شود و ما يک جهان جديدي را خواهيم ديد.
پيش بيني شده است که اين 3 روز تاريکي در روزهاي 23 ، 24 ، 25 دسامبر 2012(سوم تا پنجم دي ماه 91 ) اتفاق مي افتد، حفظ آرامش ، در آغوش کشيدن يکديگر ، مناجات ، خواب به مدت ? روز بهترين راه حل است و انهايي که بعد از اين واقعه زنده مي ماند با يک جهان نوين روبرو خواهند شد و متاسفانه افرادي که از اين موضوع ترس به دل راه دهند خواهند مرد .
از هم اکنون خوشحال باشيد، واز هر لحظه عمر خود لذت ببريد و نگران نباشيد و هر روز به درگاه خدا دعا کنيد
اکنون خبر تصحيح شده و درست را براي شما قرار ميدهيم :
در جايي دور از آلودگي نوري شهرها ، راهي درخشان با نام نوار راه شيري ، در سرتاسر آسمان پرستاره ي شب کشيده شده است.اين نوار از نور ميليون ها ستاره ايجاد شده که ما قادر به تفکيک آنها از يکديگر نيستيم.نوار راه شيري منطبق بر صفحه ي مياني کهکشان ما است و اين راه ، دليل اصلي نامگذاري کهکشان ما به نام کهکشان راه شيري است.ابرهاي ضخيم گرد و غبار نيز در جاي جاي کهکشان ما قرار گرفته اند. در حالي که تلسکوپ هاي مادون قرمز به وضوح اين ابرها را رصد مي کنند ، چشمان ما آنها را همانند تکه هاي نامنظم و تاريکي در مقابل نوار راه شيري تشخيص مي دهند که به نظر مي رسد مانع از رسيدن نوربخشهايي از نوار کهکشان و يا کم نور کردن قسمتهايي از اين نوار مي شود. بارزترين مثالي که براي اين نوع از گرد و غبارهاي کيهاني ميتوان زد ، خط تيره و مشخصي است که از صورت فلکي قو تا قوس کشيده شده و اغلب از آن با نام شکاف بزرگ کهکشان و در برخي موارد با نام شکاف تاريک نام برده مي شود.

يکي ديگر از ويژگي هاي نامرئي و قابل توجه کهکشان ما در صورت فلکي قوس نهفته است: مرکز کهکشان راه شيري ، با فاصله اي در حدود 28000 سال نوري ، ميزبان سياهچاله اي عظيم با جرمي در حدود جهار ميليون برابر جرم خورشيد است.ادعاي يشگويان درباره اتفاقات سال 2012 ، به جز اين دو واقعيت نجومي ، با رويداد نجومي ديگري نيز مقارن شده است. خورشيد در 21 دسامبر 2012درست در هنگام انقلاب زمستاني که در نيمکره ي شمالي رخ مي دهد ، در نزديکي مرکز کهکشان راه شيري قرار خواهد گرفت.در حالي که زمين به حرکت انتقالي خود به دور خورشيد ادامه مي دهد ، اينگونه به نظر مي رسد که خورشيد در ميان ستاره هاي زمينه ي آسمان حرکت مي کند اين همان دليلي است که به نظر مي رسد صورت هاي فلکي نيز در فصول مختلف در آسمان حرکت مي کنند.

در 21 دسامبر 2012خورشيد از 6.6 درجه اي مرکز کهکشان عبور خواهد کرد که اين فاصله با چشم ما در حدود 2 برابر اندازه ماه کامل است.ادعاهاي مختلفي در مورد بد بودن اين نشانه ها وجود دارد اما مهمترين ادعا مربوط به تقارن خورشيد با شکاف تاريک و هم راستايي زمين و خورشيد با سياهچاله ي مرکزي کهکشان راه شيري است و به اشتباه تصور مي شود که ممکن است اين تقارن باعث تاثير گذاشتن کشش گرانشي عظيم سياهچاله بر روي زمين و در نهايت نابودي ما باشد.اولين چيزي که در پاسخ به چنين ادعا و نظريه هايي مي توان گفت اين است که انقلاب زمستاني به حرکت ستاره ها و يا هرچيز ديگري در جهان خارج از زمين بستگي ندارد. اين رويداد تنها زماني اتفاق مي افتد که قطب شمال زمين در فاصله اي دورتر از خورشيد قرار گرفته باشد.دوم اينکه زمين در محدوده ي تاثير سياهچاله ي مرکزي کهکشان راه شيري قرار ندارد و تاثير گرانشي در فاصله هاي دور بسيار اندک است. براي درک بهتر اين موضوع بهتر است بدانيد زمين 93 ميليون مايل از خورشيد و 165 کوادريليون مايل از سياهچاله ي مرکزي کهکشان فاصله دارد.

خورشيد و ماه (که جرمي کوچکتر اما نزديکتر به ما هستند) به مراتب تاثيرات گرانشي بسيار بيشتري را بر روي زمين مي گذارند. در طول اين دوره از سال ، فاصله ي ما از سياهچاله ي مرکزي تغيير مي کند اما در حدود 1 در900 ميليون – و اين تغيير فاصله آنقدر نيست که باعث تغييري اساسي در کشش گرانشي زمين بشود. علاوه بر اين قطعا نزديکترين جايگاه زمين نسبت به مرکز کهکشان در طول انقلاب تابستاني خواهد بود نه انقلاب زمستاني.سوم اينکه به نظر مي رسد خورشيد وارد شکاف تاريک آسمان خواهد شد ، اين اتفاق هر سال ، در ماه دسامبر رخ مي دهد. سال 2012 هيچ تفاوتي با سالهاي ديگر ندارد و در واقع حاکي از هيچ چيز است.از انقلاب زمستاني لذت ببريد و اجازه ندهيد شکاف تاريک ، هم راستايي نجومي ، شراره هاي خورشيدي ، واژگوني هاي ميدان مغناطيسي ، تاثيرات گرانشي ، ادعاي ماياها مبني بر پايان جهان و يا شايعه ي خاموشي سه روزه ي زمين شما را گمراه کند.


منبع:

http://keryaas.ir/index.php/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/276-Do-you-foresee-the-dark-reality-(Dog-

امتیاز دهی به مقالهآيا پبش بيني تاريکي زمين واقعيت دارد
آيا پبش بيني تاريکي زمين واقعيت دارد
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره آيا پبش بيني تاريکي زمين واقعيت دارد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: تاريکي زمين ، تاريکي در دي ماه ، گرفتگي ماه ، تاريکي در دي ماه 91 ، تاريکي مطلق در دي ماه 91 ، تاريکي به مدت 3 روز ، ماه و زمين ، زمين در دي ماه 91 تاريک ميشود ، در دي ماه 91 ، تاريکي زمين