مسبی
دوقلوي هاي انگليسي شناگران 9 ماهه

دوقلوي هاي انگليسي شناگران 9 ماهه

ویرایش: 1391/9/16
نویسنده: فرهاد کم
چت با صاحب مقاله: فرهاد کم
شنا از جمله ورزش هاي است که طرفداران بسياري دارد و در همين حال افرادي نيز هستند که از شنا کردن مي ترسند و سعي در ياد گرفتن آن نيز نمي کنند.
به گزارش پاپو بلاگ به نقل از باشگاه خبرنگاران، ياد گرفتن شنا نياز به هوش بالايي دارد و همچنين بعد از سال ها تلاش و تمرين مي توان به يک شناگر ماهر تبديل شد اما به تازگي يک دوقلوي انگليسي اين قواعد را زير پا گذاشته اند.

الي و ويليام کودکان 9 ماه اي هستند که به تازگي باعث شگفتي نه تنها پدر و مادر بلکه تمام شناگران شوند. اين دو مي توانند به راحتي و بدون هيچ کمکي طول استخر را شنا کنند.

والدين اين بچه ها مي گويند براي اولين بار آن ها را به يک جلسه شناي تفريحي برديم و خيلي مواظب بوديم تا اينکه متوجه شديم آن ها خيلي راحت در حال شنا کردن هستند.

آن ها همچنين مي گويند اين روزها ديگر نگران آن ها در آب نيستيم چرا که خودشان به راحتي مي توانند شنا کنند. بيشتر در خانه مراقبشان هستيم چرا که نمي توانند حتي راه بروند.

پدر اين بچه ها مي گويد: آن ها به راحتي بر روي آب سوار مي شوند و به نظر مي رسد تا 4 يا 5 سالگي به شناگران ماهري تبديل شوند و دوست دارم آن ها را در المپيک 2028 ببينم.
منبع:
امتیاز دهی به مقالهدوقلوي هاي انگليسي شناگران 9 ماهه
دوقلوي هاي انگليسي شناگران 9 ماهه
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره دوقلوي هاي انگليسي شناگران 9 ماهه نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: المپيک 2028 ، دوقلوي انگليسي ، دوقلوي انگليسي شناگران ماهر ، دوقلوي هاي انگليسي شناگران 9 ماهه ، شنا ، شنا کردن دوقلوي انگليسي ، شناگران 9 ماهه ، شناگران ماهر ، پاپو بلاگ ، کودکان شناگر