مسبی
20 دقيقه زمان براي تشخيص سرطان کافي‌ است

20 دقيقه زمان براي تشخيص سرطان کافي‌ است

ویرایش: 1391/9/7
نویسنده: مورینتز
پزشکان انگليسي براي اولين بار در جهان موفق به توليد تکنيک جديد تشخيص سرطان شده‌اند که مي‌تواند ظرف 20 دقيقه اين بيماري را شناسايي کند.
اين وسيله جديد هم‌چنين مي‌تواند داروي مناسب براي درمان سرطان شناسايي شده را نيز تعيين کند.

به گزارش ايسنا به نقل از روزنامه ديلي ميل، اين وسيله موسوم به «تومورنما» به پزشکان، پرستاران و حتي متخصصان داروساز امکان مي‌دهد که بتوانند به سرعت تمام انواع سرطان را تشخيص دهند.

متخصصان انگليسي اميدوارند که اين وسيله جديد و کارآمد ظرف سه سال آينده در اين کشور مورد استفاده قرار بگيرد. وسيله جديد با همکاري مشترک کارشناسان شرکت خصوصي Quantu MDx و متخصصان علوم پزشکي دانشگاه نيوکاسل و دانشگاه شفيلد توليد شده است.

اين متخصصان ادعا کرده‌اند که اين تکنيک تاثير چشمگيري در تشخيص سريع و صحيح بيماري سرطان در آينده خواهد داشت. اين تکنيک به جراحان امکان مي‌دهد که فورا بيشتر بخش‌هاي تومور را از بدن بيماران خارج کرده و رژيم درماني مناسب با نوع سرطان را براي آن‌ها تجويز کنند.

توليد‌کنندگان وسيله جديد تشخيص سرطان پيش بيني کرده‌اند که با استفاده از اين تکنيک مي‌توان طول عمر حدود 12 ميليون بيمار مبتلا به سرطان در سراسر جهان را که بيماري آن‌ها به تازگي تشخيص داده شده را افزايش داد


منبع:

http://www.zoodfood.com/Pages/viewnews.aspx?newsid=2128

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره 20 دقيقه زمان براي تشخيص سرطان کافي‌ است نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: تشخيص سرطان ، پيشگيري از سرطان ، درمان سرطان ، داروساز ، روش تشخيص سرطان