مسبی
قصد ازدواج دختر 18 ساله ايتاليايي با احمدي نژاد!

قصد ازدواج دختر 18 ساله ايتاليايي با احمدي نژاد!

ویرایش: 1391/9/9
نویسنده: شریفی

سيلويا والريو دختر 18 ساله ايتاليايي و مولف کتاب يک روزي يک رييس جمهوري بود،محمود احمدي نژاد رييس جمهوري ايران را تنها مرد واقعي در عرصه جهاني دانسته است.

نويسنده ايتاليايي اين کتاب در گفت وگو با خبرگزاري رسمي ايتاليا (آنسا) گفت: احمدي نژاد تنهامرد روي زمين است، چرا که او هزاران فرسنگ به دور از هر نوع مد، پوچي و خودبيني است.وي افزود: مي خواهم با احمدي نژاد رييس جمهوري ايران ازدواج کنم. احمدي نژاد چيز کمي نيست، او يک نوآور و مبدع در عصر ما است. او هولوکاست را نفي کرده و به فکر استفاده از انرژي هسته اي است. وي اپوزيسيون را خاموش و آمريکا را تهديد مي کند.

اين نويسنده ايتاليايي، گفت: البته او به زنان اجازه نمي دهد تا حجاب خود را بردارند، اما اين به هيچ وجه يک مساله نيست. چرا زنان ايراني آنقدر علاقه دارند تبديل به زنان غربي شوند؟

شايد آنها دوست دارند تبديل به مديراني شوند که زندگي خود را از شرکتي به شرکت ديگرگذرانده و خود را به خاطر سفرهاي متعدد به خارج از کشور غير جذاب مي کنند.

وي افزود: برخي ها عقيده دارند که رهايي از قيد و بندها تنها به مشکلات آنها مي افزايد،اما اين افراد آنقدر صادق نيستند تا اين موضوع را اذعان کنند.

وي گفت: من هيچ گرايش سياسي به چپ و راست ندارم، ولي به نظر من رييس جمهوري ايران واقعا تنها فردي است که رفتار او فراتر از نظم سياسي حاکم برجهان است .

کتاب 81 صفحه اي يک روزي يک رييس جمهوري بود در کتابفروشي هاي سراسر ايتاليابه قيمت 9 يورو عرضه شده است.
منبع:

http://topnaz.mihanblog.com/post/594

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره قصد ازدواج دختر 18 ساله ايتاليايي با احمدي نژاد! نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: سيلويا والريو ، کتاب يک روزي يک رييس جمهوري ، ازدواج محمود احمدي نژاد ، دختر 18 ساله ايتاليايي ، ازدواج با احمدي نژاد