مسبی
نيوشا ضيغمي و شغل جديدش

نيوشا ضيغمي و شغل جديدش

ویرایش: 1391/8/18
نویسنده: محمد ای ام

ايران ناز به نقل از روزنامه ايران نوشت: نيوشا ضيغمي که تاکنون در توليد دو فيلم «پرتقال خوني» و «چهارسو» به عنوان سرمايه گذار حضور داشته کافي است سرمايه گذاري يک فيلم ديگر را هم برعهده گيرد تا مجوز تهيه کنندگي اش صادر شود!
به گزارش شبکه ايران نيوشا ضيغمي که اغلب او را در آثار تجاري سينماي بدنه ديده ايم يکي دو سالي است که ميکوشد به اندازه بازيگري در عرصه پشت صحنه سينما و از جمله تهيه کنندگي هم فعاليتهايي داشته باشد. وي که سال قبل به همراه همسرش آرش پولادخان به عنوان سرمايه گذار در توليد فيلم سينمايي «پرتقال خوني» که اين روزها روي پرده است، فعاليت داشت امسال دو فيلم سينمايي «گشت ارشاد» و «چهارسو» را به عنوان بازيگر در جشنواره خواهد داشت.
«گشت ارشاد» که باز هم يک کمدي است در مايه هاي آثار قبلي سعيد سهيلي اما «چهارسو» که ضيغمي باز هم به عنوان سرمايه گذار در توليد آن نقش داشته با فيلمنامه اي از حميد سليمي روزنامه نگار خوش ذوق سينمايي، از جمله پروژه هايي است که اميد زيادي به موفقيت آن در جشنواره فجر ميرود. «چهارسو» توسط فرهاد نجفي کارگرداني شده و ضيغمي هم نجفي را کارگرداني جوان و مستعد دانسته که خيلي خوب ابزار کار در سينما را ميشناسد.
«چهارسو» دومين فيلمي است که سرمايه آن توسط دفتر توليد فيلم نيوشا ضيغمي-آرش پولادخان تامين ميشود و اين زوج سينمايي کافي است در توليد يک فيلم ديگر سرمايه گذاري کنند تا مجوز تهيه کنندگي آنها صادر شود. ضيغمي هنوز براي دفتر توليد فيلم خود نامي را انتخاب نکرده


منبع:

http://www.irannaz.com/news_detail_18011.html

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره نيوشا ضيغمي و شغل جديدش نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: نيوشا ، ضيغمي ، شغل ، جديدش ، بازيگر ، کارگردان