مسبی
چي رو کجا بپوشيم؟

چي رو کجا بپوشيم؟

ویرایش: 1391/8/15
نویسنده: سیما5862

محيط کار را با محفل مهماني اشتباه نگيريد و لباس تنگ و جلب توجه‌کننده نپوشيد که علاوه بر عذاب خودتان، مخاطبتان را هم در برقراري رابطه دچار مشکل مي‌کنيد
مهماني اعياني با پيژامه راه راه!!!!!

چشم‌ها به او که مي‌رسند، خيره مي‌مانند: کت و شلوار پوشيده، دستمال‌گردن سرمه‌اي به گردنش بسته، دکمه‌هاي سرآستين را بسته و کفش‌هاي نوک تيزش را تا جايي که توانسته واکسن زده و برق انداخته! صداي پچ‌پچي به گوش مي‌رسد و قهرمان داستان ما هر لحظه معذب‌تر مي‌شود. گروه به راه مي‌افتند و قهرمان، پشيمان از انتخاب اين لباس پلوخوري، از کوه بالا مي‌رود!

شماهم اين وضعيت را پيدا مي‌کنيد اگر تشخيص ندهيد چه لباسي را کجا بايد بپوشيد بنابراين اين روزها که زياد به مهماني و سفر مي‌رويد، حواستان باشد:

به خودتان بگوييد جايي مي‌رويد که آدم‌هاي زيادي هستند و همه هم بالاخره چيزي خواهند پوشيد. شما هر قدر هم که تلاش کنيد، مورد پسند همه سليقه‌ها قرار نمي‌گيريد. پس اضطرابِ «چه بپوشم» را قبل از مهماني کم کنيد و با آرامش، لباسي را انتخاب کنيد که با آن راحت هستيد.

محيط کار را با محفل مهماني اشتباه نگيريد و لباس تنگ و جلب توجه‌کننده نپوشيد که علاوه بر عذاب خودتان، مخاطبتان را هم در برقراري رابطه دچار مشکل مي‌کنيد؛ در صورتي که مي‌توانيد تميز و باوقار و آراسته باشيد.

در مسافرت، کفش راحت و لباس سبک بپوشيد. گوشواره سنگين، شلوار تنگ، و دستمال گردن، سفرتان را خراب مي‌کند. اگر هم دوست داريد عکس‌هاي زيبايي از سفر داشته باشيد، لباس‌هاي شاد و درخشان انتخاب کنيد تا يادگاري جذاب‌تري داشته باشيد.

ديد و بازديدهاي عصرانه ما جاي مناسبي براي لباس‌هاي سبک و شاد و گلدار خانم‌ها و پيراهن‌هاي راحت روشن براي آقايان است. در مهماني‌هاي شام خانوادگي هم مي‌توان همين گونه لباس پوشيد.

پوشيدن کفش پاشنه‌بلند و نوک‌تيز را در سفر و محيط کار فراموش کنيد. براي چنين جاهايي، کفش با پنجه گرد مناسب‌تر است و اگر سن‌تان بالاي50 سال است و کمي زانودرد هم داريد، بدانيد که کفش‌تان نبايد کمتر از 3 سانتي‌متر لژ داشته باشد.
افراد خانواده محکوم نيستند که هميشه شما را با کهنه‌ترين و لکه‌دارترين لباستان ببينند. خسيس‌بازي درنياوريد! بعضي از لباس‌هاي راحت را که براي روز مبادا نگه داشته‌ايد، از کمد بيرون بياوريد و در خانه بپوشيد؛ تا هم روحيه خودتان بالا برود و هم اعضاي خانواده‌تان خوشحال شوند.


منبع: www.bitrin.com
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره چي رو کجا بپوشيم؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: لباس ، پوشاک ، کت و شلوار ، لباس تنگ ، کفش ، دامن ، سفر ، محيط کار ، اراسته ، گوشواره ، شلوار تنگ ، مهماني