مسبی
هفت نقطه از بدن آقايان که مورد توجه خانمهاست

هفت نقطه از بدن آقايان که مورد توجه خانمهاست

ویرایش: 1391/8/15
نویسنده: مورینتز
بايد بدانيد زماني که نوبت به موارد بهداشتي و نگهداري از بدن مي رسد، خانم ها متوجه همه چيز مي شوند و از آنجايي که بيشترين ميزان توجه آنها در انتخاب همسر مناسب به مواردي نظير بو و بهداشت بر مي گردد، جوراب هاي کثيف و يا ناخن هاي نامرتب مي توانند براحتي رابطه شما دو نفر را بر هم زنند.

در اين قسمت ليستي از اعضايي را که آقايون معمولاً به اين دليل که تصور مي کنند خانم ها به آن قسمت ها اهميت نمي دهند، آنها را تميز نکرده و مراقبت هاي لازم را در موردشان انجام نمي دهند، برايتان آورده ايم. اميدواريم پس از مطالعه ليست زير، جزو افرادي باشيد که از اين نقاط مراقبت کافي مي کنند و اهميت آن را مي دانند.


1. ابرو :

او انتظار ندارد که ابروهاي شما همانند خودش کاملاً داراي فرم باشد، اما ابروهاي پر و در هم و بر هم نيز چيزي نيست که او انتظار ديدنش را داشته باشد. در اين مورد چه کنيد ؟

اگر شما جزو آن دسته از مردهايي هستيد که ابروهاي پري دارند ، بايد درست کاري را انجام دهيد که خانم ها انجام مي دهند يعني ابروهايتان را برداريد . فقط کافي است موهاي بين دو ابرو را برداريد (فقط موهايي که وسط دو ابرو قرار دارند) .


2. ناخن :

دستان شما نقطه اي هستند که مطالب بسياري در مورد نظافت و بهداشت شخصي شما را در اختيار او قرار مي دهند. پس اجازه ندهيد تا ناخن هاي چرک و کثيف ، شما را از دور خارج کنند. در اين مورد چه کنيد ؟

لازم نيست هر هفته مانيکور کنيد تا ناخن هايتان فرم داشته باشند، بلکه فقط کافيست از داروخانه يک عدد سوهان خريداري نماييد و سختي ها و لبه هاي تيز آن را صاف کنيد. هيچ خانمي دوست ندارد، کسي او را با ناخن هاي بد فرم و ناصاف در آغوش بگيرد.


3. پوست :

خانم ها به وسيله کرم هاي نرم و مرطوب کننده با خشکي پوست در سرما مبارزه مي کنند، آقايون اغلب اين کار را انجام نمي دهند. لازم نيست موشک هوا کنيد ، فقط يک قوطي نرم کننده (ترجيحاً بدون بو) خريداري کنيد و آن را مرتباً بر روي پوست خود بماليد تا خشکي ها از بين بروند. افرادي که پوست هاي چربي دارند، بايد نمونه هايي را خريداري کنند که بدون روغن (oil free) باشند، به اين ترتيب مشکلاتتان به آساني حل خواهد شد.4. پـــــــا :

ترک پا ، قارچ هاي موضعي ، ناخن ها بلند انگشت هاي پا و بوي بد آن مي تواند براحتي او را از برقراري رابطه با شما منصرف کند. متاسفانه زماني که شما کفش هايتان را در مي آوريد اولين چيزي که يک خانم به آن توجه مي کند، همين موارد هستند. اگر نتوانيد از اين قسمت پنهان بدن خود بخوبي مراقبت کنيد، او ممکن است تصور کند که توانايي مراقبت و نگهداري از ساير اعضاي مخفي را نيز نداريد. در اين مورد چه کنيد ؟

اگر پودرها و پمادهاي روي ميز جواب نمي دهند بايد با يک پزشک در اين مورد مشورت کنيد.


5. موي بيني و گوش :

من موي گوش و بيني يک مرد را با سبيل هاي بلند و نمايان يک خانم برابر مي دانم. يک خانم براي از بين بردن سبيل ها، آنها را موم مي اندازد، دکولوره مي کند و هر کار ديگري که از دستش بر آيد در اين زمينه انجام مي دهد. آيا شما نيز نبايد همين کار را انجام دهيد ؟ در اين مورد چه مي کنيد ؟

در اين قسمت يک راهنماي ساده وجود دارد که بايد آن را اجرا کنيد: زماني که موهاي گوش و يا بيني آنقدر بزرگ شده باشند که از سوراخ ها بيرون بزنند، بايد نسبت به کوتاه کردن آنها اقدام کنيد.

6. دندان :

لبخندي با دندان هاي درخشان تحت هر شرايطي همه چيز را به نفع شما بر مي گرداند. دندان هاي لکه دار، زرد و پلاک دار او را به راحتي به سمت ديگري منحرف ميکند. در اين مورد چه کنيد ؟

اگر مشکلات دندان هايتان بيش از اندازه حاد شده بايد نزد دندانپزشک برويد ؛ اما اگر هنوز به اين مرحله نرسيده ايد، بهتر است يک خمير دندان سفيد کننده و دهان شويه خريداري کنيد. البته بايد اشاره کنم که استفاده کردن از آنها را نيز از ياد نبريد !


7. کمر :

کمر شما شهوت انگيزترين نقطه بدنتان است، البته نه زماني که پر است از جوش و موهاي زائد . در اين مورد چه کنيد ؟

اگر مشکل شما جوش هاي غرور است، از کرم و يا لوسيون هاي پاک کننده استفاده کنيد. در مورد موها هم اگر مقدار آنها کم باشد اصلاً مسئله اي نيست ، تا به حال کمي مو هيچ کس را اذيت نکرده اما اگر مقدار آن بيش از حد نرمال است بايد به سالن زيبايي برويد و آنها را اپيلاسيون کنيد .


منبع: سايت بيترين
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره هفت نقطه از بدن آقايان که مورد توجه خانمهاست نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: بدن مرد ، زن ، روابط زن و مرد ، شهوت ، موي بدن ، کمر ، شهوت انگيز