مسبی
21 درصد سهام ايرانسل واگذار مي‌شود

21 درصد سهام ايرانسل واگذار مي‌شود

ویرایش: 1391/8/13
نویسنده: افشینی
به گزارش خبرنگار اقتصادي فارس از نوزدهمين نمايشگاه بين‌المللي مطبوعات و خبرگزاري‌ها، رضا تقي‌پور در بازديد از غرفه خبرگزاري فارس در پاسخ به اين که واگذاري 21درصد سهام ايرانسل حدود يک سال است در کميسيون تنظيم مقررات مطرح شده و هنوز نتيجه آن اعلام نشده است، اظهار داشت: وضعيت کاملا مشخص است و بايد اين سهام واگذار شود.

وي در عين حال افزود: منتظريم شرايط اقتصادي براي واگذاري 21 درصد سهام ايرانسل مناسب شود و سپس آن را براي واگذاري آماده کنيم.

به گزارش فارس، موضوع واگذاري 21 درصد سهام ايرانسل در بورس از زمان دريافت پروانه اين اپراتور مورد بحث بود زيرا مديران ايرانسل مدعي بودند شرايط واگذاري 21 درصد سهام ايرانسل در بورس مربوط به مناقصه زمان ترکسل است و با عدم موفقت ترکسل در به دست آوردن مناقصه اپراتور دوم تلفن همراه، اين شرط نيز خود به خود ملغي شده است و شرط واگذاري سهام ايرانسل در بورس که در الحاقيه پروانه اين اپراتور ذکر شده صحيح نيست.

به گزارش فارس، همچنين مديرعامل ايرانسل نيز پيش از اين گفته بود اين موضوع که ايرانسل ملزم به واگذاري 21 درصد است يا خير پيش از اين از کميسيون تنظيم مقررات استعلام شده بود و همچنان منتظر پاسخ رگولاتوري هستند.


منبع: خبرگزاري فارس
امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره 21 درصد سهام ايرانسل واگذار مي‌شود نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: ايرانسل ، 21درصد ، فروش ايرانسل