مسبی
ايران از اسپانيا انتقام گرفت/ تماشاگران ايراني به تيم روحيه دادند

ايران از اسپانيا انتقام گرفت/ تماشاگران ايراني به تيم روحيه دادند

ویرایش: 1391/8/13
نویسنده: افشینی
به گزارش خبرگزاري فارس، سايت فيفا درباره تساوي تيم ملي فوتسال ايران برابر اسپانيا نوشت: در روز دوم مسابقات جام جهاني فقط پاناما نبود که توانست بازي باخته را عوض کند، بلکه ايران هم در حالي که شکست خورده بود در پايان توانست به تساوي دست يابد.

اين گزارش با اشاره به تساوي 3 بر 3 ايران در دوره قبلي جام جهاني مي‌نويسد: ايران توانست از اسپانيا، قهرمان 2 دوره جام جهاني انتقام بگيرد. تيم فوتسال ايران در سال 2008 در نيمه اول 3 بر صفر از اسپانيا پيش افتاد اما ماتادورها در نيمه دوم توانستند بازي را به تساوي بکشانند و در اين دوره اين بازيکنان ايران بودند که شکست 2 بر صفر نيمه اول را با تساوي به پايان رساندند.

سايت فيفا به حضور تماشاگران ايراني در سالن بانکوک اشاره کرد و نوشت: شماري از تماشاگران با انرژي ايراني که با پرچم‌هاي خود در سالن حاضر شده بودند سر و صداي زيادي را در سالن ايجاد کردند. تماشاگران ايراني حتي زماني که تيمشان 2 بر صفر شکست خورده بود از حمايت دست نکشيدند و به بازيکنان روحيه دادند.

تيم ملي فوتسال ايران روز گذشته در اولين ديدار خود در جام جهاني 2012 تايلند برابر اسپانيا به تساوي 2 بر 2 دست يافت. ملي‌پوشان ايران در دومين بازي خود روز دوشنبه 15 آبان از ساعت 15:30 به مصاف مراکش مي‌روند.


منبع: خبرگزاري فارس
امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره ايران از اسپانيا انتقام گرفت/ تماشاگران ايراني به تيم روحيه دادند نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: جام جهاني فوتسال ، ايران ، اسپانيا ، فوتسال