مسبی
کنايه علي دايي به رويانيان

کنايه علي دايي به رويانيان

ویرایش: 1391/8/13
نویسنده: مورینتز
فارس: علي دايي پس از تساوي صفر - صفر راه آهن برابر ذوب‌آهن گفت: بازي بسيار زيبايي بود. در نيمه اول، ديدار متعادلي را مشاهده کرديم و در نيمه دوم نيز ما بهتر ظاهر شديم و کمي بدشانس بوديم. اگر بازيکنان کمي دقت مي‌کردند نتيجه ديگري رقم مي‌خورد.

وي ادامه داد: ذوب آهن هم چند موقعيت روي دروازه ما خلق کرد. در مجموع بايد به هر دو تيم تبريک بگويم. ذوب آهن مي‌تواند در بازي‌هاي آينده نتيجه خوبي کسب کند.

دايي با اشاره به کسب يک امتياز در سه بازي اخير تصريح کرد: امتيازات بدي را از دست داديم. مي‌توانستيم در سه بازي گذشته به برتري دست يابيم اما موقعيت‌هاي زيادي را از دست داديم. مشکل ما هم همين موضوع است.

سرمربي راه‌آهن افزود: تلاش مي‌کنيم در تعطيلات ضعف‌هاي خود را از بين ببريم. تيم تا مي‌خواهد شکل بگيرد تعطيلات شروع مي‌شود. قصد داريم از اين تعطيلات استفاده کنيم. مي‌خواهيم در نيم فصل يک مهاجم ششدانگ جذب کنيم تا مشکل گلزني ما حل شود.

دايي در مورد تفاوت ذوب آهن کربکندي و کاظمي تصريح کرد: به غير از 5بازي ابتدايي فصل ذوب آهن پس از هفته ششم روند رو به رشدي آغاز کرد و روز به روز بهتر شد. اگر دقت کنيد امتيازات بين تيم‌هاي اول تا آخر جدول زياد نيست و با چند امتياز تيم‌ها جابجا مي‌شوند. ليگ سختي داريم وبراي رسيدن به جايگاه‌هاي بالا بايد تلاش زيادي کنيم.

سرمربي راه آهن درباره اينکه تيمش نتوانسته بازي خوبي انجام دهد و دنبال کسب نتيجه تساوي بود، يادآور شد: براي پيروزي به ميدان آمده بوديم. برخي از بازيکنانم آماده نبودند. عباس‌فرد 10 روز تمرين نکرده بود. برخي هم مثل علي اميري اولين تجربه خود را در ليگ برتر داشتند. با اين حال از تمام بازيکنانم راضي هستم.

وي افزود: در بخش دفاعي خوب بوديم. اگر موقعيت‌هايمان تبديل به گل مي‌شد هم اکنون اين صحبت را نمي‌کرديم. به بازيکنانم تبريک مي‌گويم که چنين بازي خوبي انجام دادند.

دايي در مورد تعطيلي ليگ گفت: فردا يک بازي تمريني براي بازيکنان ذخيره برگزار مي‌کنيم. جمعه و شنبه تعطيل هستيم و قصد داريم با برنامه در تعطيلات نقاط ضعف خود را از بين ببريم. تعطيلات پي در پي باعث افت تيم‌ها مي‌شود.

سرمربي راه آهن در خصوص اينکه مصاحبه‌هاي اخير او و رويانيان حاشيه‌هايي به وجود آورده، گفت: ما در سه بازي اخير يک امتياز به دست آورديم و متاسفانه جو خيلي بدي ايجاد کردند. آقايان مي‌خواهند به هر نحوي شده امتياز بگيرند تا جايگاه خود را حفظ کنند و به هر کاري دست مي‌زنند. با اين کارها فوتبال پاک انجام نمي‌شود. عوامل بيروني در کسب نتيجه خيلي دخيل است.

دايي اضافه کرد: متاسفانه قبل از ديدار ما و پرسپوليس بيانيه مي‌دهند و مصاحبه‌هاي بدي مي‌کنند. اين جو بد روي تيم ما تاثير منفي مي‌گذارد. اين مسائل از روح فوتبال به دور است. برخي ماندن خود را در نتيجه‌گيري مي‌دانند و به هر کاري دست مي‌زنند تا امتياز بگيرند. حق ما برد در بازي‌هاي اخير بوده يا حداقل اينکه امتيازات بيشتري کسب کنيم.

دايي در مورد اينکه عنوان کرده بود سامان گوران سرباز فراري است اما گوران اين موضوع را تکذيب کرده، گفت: هر کسي آزاد است هر صحبت و مصاحبه‌اي کند.


منبع:
امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره کنايه علي دايي به رويانيان نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: علي دايي ، رويانيان ،