مسبی
چهره متفاوت رضا عطاران در يک فيلم! + عکس

چهره متفاوت رضا عطاران در يک فيلم! + عکس

ویرایش: 1391/8/11
نویسنده: آر جی ام
چت با صاحب مقاله: آر جی ام
خبرگزاري فارس: فيلمبرداري فيلم سينمايي «آينه شمعدون» به کارگرداني بهرام بهراميان تا دي ماه ادامه دارد و به زودي يک بازيگر زن به گروه بازيگران اضافه خواهد شد.

بيش از يک ماه از فيلمبرداري «آينه شمعدون» مي گذرد و گروه سازنده همچنان در منطقه فرحزاد تهران مشغول فيلمبرداري اين اثر هستند. در اين لوکيشن بخش هاي مختلفي از يک «خانه ـ باغ» توسط «محسن نصراللهي» طراح صحنه سريال ساخته شده است. اين مکان محل زندگي «ضيا و خانواده اش» است که به ترتيب رضا عطاران، پانته آ بهرام و فتانه ملک محمدي بازيگران آن هستند.
«آينه شمعدون» بر اساس فيلمنامه «احمد رفيع زاده» ساخته مي شود. داستان اين فيلم درباره زن و شوهري به نام «ضياء» و «سوري» است که قصد دارند دخترشان را به خانه بخت بفرستند. ضياء در سيرک کار مي کرده و حالا بيکار شده است. رضا عطاران در نقش «ضياء» که بعد از تعطيلي سيرک دچار افسردگي شده، در يکي از صحنه هاي اين فيلم الاغ خود «نعلبکي» را که زماني با او در سيرک کار مي کرده، عقيم مي کند.
عطاران اين روزها در حال ايفاي نقش در پروژه «قلب يخي» است و قرار است به زودي در جديدترين فيلم «داريوش مهرجويي» مقابل دوربين برود و اين مسئله برنامه ريزي فيلم «آينه شمعدون» را تحت الشعاع قرارداده و سبب شده فيلم برداري بخش هاي مربوط به حضور وي در مقابل دوربين در اولويت کاري گروه قرار گيرد. يکي از نقش هاي فيلم هم برعهده «مهتاب کرامتي» است که به دليل طولاني شدن حضورش در «فرزند چهارم» گروه تلاش مي کند تا وي نيز به گروه بازيگران بپيوندد.

گروه سازنده اين فيلم پس از پايان بخش هاي فرحزاد، عازم «خجير» خواهند شد تا بخش هاي ديگر فيلم را در اين مکان به تصوير بکشند. خجير پيش از اين شاهد حضور گروه هاي مختلف فيلمبرداري بوده و پيش بيني مي شود فيلمبرداري اين فيلم تا دي ماه ادامه يابد.
در اين فيلم رضا عطاران، محسن تنابنده، احمد مهرانفر، نيوشا ضيغمي، مهران احمدي، پانته آ بهرام،شبنم مقدمي، ليلا بلوکات، آهو خردمند، مهدي فقيه، برزو ارجمند،اسماعيل سلطانيان و امين ايماني به ايفاي نقش پرداختند.

«آينه شمعدون» سومين تجربه تهيه کنندگي محمد کمالي پور بعد از فيلم هاي «داماد خوش قدم» و «شرط اول» است.
منبع:
www.dibanews.ir
امتیاز دهی به مقالهچهره متفاوت رضا عطاران در يک فيلم! + عکس
چهره متفاوت رضا عطاران در يک فيلم! + عکس
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره چهره متفاوت رضا عطاران در يک فيلم! + عکس نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: رضا عطاران ، آينه شمعدون ، فيلم سينمايي ، فيلم آيينه شمعدون ، هنرمند