مسبی
قبوض تلفن حذف مي شود

قبوض تلفن حذف مي شود

ویرایش: 1391/8/10
نویسنده: شاهنگ
معاون مالي، تدارکاتي و نيروي انساني شرکت مخابرات استان اصفهان گفت: قبوض تلفن ثابت در همه شهرستان‌هاي استان اصفهان شامل 23 شهرستان به جز کلان شهر اصفهان از دوره چهارم سال جاري (ماههاي مهر و آبان) حذف خواهد شد.

به گزارش رويش نيوز به نقل از مهر، غلامرضا زينعلي افزود: با اجراي اين طرح چاپ و توزيع يک ميليون قبض تلفن ثابت در استان متوقف و مردم مي توانند از طريق چهار درگاه به اطلاعات قبوض تلفن ثابت خود دسترسي يابند.

وي با اشاره به اينکه پيش از اين 600 هزار قبض تلفن ثابت در 11 شهرستان حذف شده بود، افزود: از دوره چهارم نيز 400 هزار قبض تلفن ثابت ديگر در 12 شهرستان استان اصفهان حذف خواهد شد.

وي با اشاره به اينکه بيش از يک ميليون خط تلفن ثابت در کلان شهر اصفهان فعال است، اظهار داشت: حذف قبوض تلفن ثابت در اين شهر نيز به مرور زمان و در سه مرحله انجام خواهد شد.

معاون مالي، تدارکاتي و نيروي انساني شرکت مخابرات اصفهان يادآور شد: مردم براي اطلاع از هزينه قبوض تلفن ثابت خود مي توانند به پايگاه اينترنتي شرکت مخابرات استان اصفهان به آدرس tce.ir مراجعه نمايند يا با شماره تلفن 1818 تماس بگيرند.

وي افزود: همچنين مشترکان مي توانند با ارسال شماره تلفن ثابت خود به شماره پيامک 3000001818 اطلاعات قبوض خود از جمله هزينه قبض ، شناسه قبض و شناسه پرداخت را دريافت کنند.

زينعلي يکي ديگر از روشهاي مشاهده قبض تلفن ثابت را از طريق پست الکترونيکي عنوان و تصريح کرد: در صورتي که مشترکين، آدرس پست الکترونيکي خود را به مخابرات اعلام کنند اطلاعات مورد نظر براي آنها ارسال خواهد شد.

وي با اشاره به اينکه تا کنون مشکل خاصي در زمينه حذف قبوض تلفن ثابت گزارش نشده گفت: اگر مشترکي به قبض چاپ شده تلفن خود نياز داشته باشد مي تواند قبض المثني از دفاتر پيشخوان( خدمات ارتباطي) تهيه کند.

معاون مالي، تدارکاتي و نيروي انساني شرکت مخابرات استان اصفهان اظهار داشت: قبل از اجراي طرح حذف قبوض تلفن ثابت در استان اصفهان حدود 50 درصد از پرداختها به صورت الکترونيکي و غيرحضوري بود که پيش بيني مي شود با حذف قبوض در تمام شهرستانها اين رقم به 90 درصد برسد.

زينعلي گفت: با توجه به حجم بالاي چاپ قبوض علاوه بر صرفه جويي اقتصادي، در مصرف کاغذ نيز صرفه جويي قابل ملاحظه اي شده است.

استان اصفهان داراي دو ميليون و 100 هزار خط تلفن ثابت مشغول به کار است.


منبع: shahrekhabar.com
امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره قبوض تلفن حذف مي شود نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: استان اصفهان ، غلامرضا زينعلي ، قبوض تلفن ، قبوض تلفن حذف مي شود ، مخابرات استان اصفهان