مسبی
پرداخت جريمه يک ميليارد دلاري شرکت سامسونگ

پرداخت جريمه يک ميليارد دلاري شرکت سامسونگ

ویرایش: 1391/8/6
نویسنده: فرهاد2014

در پي جريمه سنگين و يک ميليارد دلاري شرکت سامسونگ از سوي يک دادگاه در آمريکا به جرم کپي برداري از چند محصول شرکت اَپل 30 کاميون سکه 5 سنتي براي اپل ارسال شد!

چند روز پيش30 کاميون پر از سکه هاي 5 سنتي به دفتر اصلي شرکت اپل در کاليفرنيا ارسال شده است. در نگاه اول کارمندان بخش حفاظت شرکت اپل فکر کردند که اين کاميون ها اشتباها به آنجا آمده اند ولي چند دقيقه بعد تيم کوک مدير عامل اپل تماسي را از مدير شرکت سامسونگ دريافت مي کند که اعلام مي کند شرکت کره اي سامسونگ جريمه نقدي خود را طبق قوانين کره پرداخت خواهد نمود.
...
بخش خنده دار اين موضوع آن است که در سند امضا شده روش پرداخت مشخص نشده و شرکت سامسونگ مي تواند به هر نحوي که خود ترجيح مي دهد جريمه مورد نظر را به شرکت سازنده آيفون پرداخت نمايد. کار جالبي نبود ولي شرکت اپل حالا بايد ساعات زيادي را صرف شمارش اين همه سکه کند و در آخر هم شايد اصلا بانکي وجود نداشته باشد که اين همه سکه را براي واريز به حساب اپل قبول کند.

Lee Kun-hee مدير شرکت سامسونگ الکترونيک اعلام کرد که از انجام اين کار خشنود نيست ولي هدف از انجام آن را اين مي داند که اگر قرار به انجام بازي هاي کثيف باشد آنان نيز اين نوع بازي را بلد هستند. شما مي توانيد با اين سکه ها تنقلات و … بخريد و اين مشکل من نيست. مهم اين است که قانون محقق شده است.
به هر حال 1 ميليارد سکه 5 سنتي تحويل شده است و بايد ديد که عکس العمل اپل در اين باره چيست!!!


منبع: ايميل دريافتي
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (1 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


محمد (20:37   1391/8/8)

اپل هم عشق شکايت داره کد: 3


 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره پرداخت جريمه يک ميليارد دلاري شرکت سامسونگ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: اپل ، سامسونگ ، دادگاه ، موبايل ، جريمه ، دلار ، آمريکا ، ميليارد