مسبی
رسوم عجيب و غريب از روابط ج ن س ي در جهان

رسوم عجيب و غريب از روابط ج ن س ي در جهان

ویرایش: 1391/8/3
نویسنده: سیما5862
1) در شهر ژوهانسبورگ آفريقاي جنوبي زنان مي توانند به ازاي هر بار معاشقه از شوهر خود تقاضاي پول کنند.

2) در جزيره Tazmanya واقع در جنوب شرقي استراليا و نيز در منطقه Gippsland اين کشور، عروس و داماد حين جشن عروسي روي حصيري که در ميانه مجلس پهن شده، در برابر ميهمانان اولين رابطه زناشويي خود را برقرار مي کنند.

3) در کشور اندونزي واقع در جنوب شرقي آسيا، اگر ثابت شود که فردي عمل استمنا انجام داده، سر آن فرد را به عنوان مجازات مي توانند از تنش جدا کنند.

4) بنا به سنتي در تايوان، واقع در شرق آسيا، يکي از خويشاوندان يا دوستان داماد بايد بکارت عروس را از بين ببرد. بدين ترتيب داماد مي تواند از انجام اين وظيفه ناراحت کننده و نامطلوب رهايي پيدا کند.

5) بر اساس سنتي در هندوستان، زناني که براي انجام نظافت به خانه هاي ديگران مي روند، مي توانند وظيفه پاسخ دادن به نيازهاي احساسي نوجوانان مجرد ساکن خانه را نيز به عهده بگيرد.

6) در جزيره Guam واقع در اقيانوس کبير، مردها مي توانند شغلي متفاوت و بي نظير در سراسر جهان را داشته باشند. مرداني که اين شغل را انتخاب مي کنند، شهر به شهر مي گردند و در ازاي دريافت پول از دختران باکره، اقدام به برقراري رابطه احساسي با آنها مي کنند. بر اساس سنتي در جزيره Guam ازدواج دختران باکره به هيچ وجه مجاز شمرده نمي شود.

7) در شهر Cali کشور کلمبيا در آمريکاي جنوبي، اولين رابطه زناشويي عروس جوان و شوهرش توسط مادر عروس به طور کامل زير نظر گرفته مي شود.

8) بنا به قانون موسوم به Cottonwood که در ايالت آريزوناي آمريکا جاري است، زوج ها نمي توانند در اتومبيلي که لاستيک آن پنجر شده به معاشقه بپردازند.


منبع: سايت خط اخلاق
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (1 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


عليرضا ذمه (15:20   1392/5/9)

خوب است
کد: 434


 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره رسوم عجيب و غريب از روابط ج ن س ي در جهان نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: روابط زناشويي ، احساسي ، تاهل ، مجرد ، متاهل ، باکره ، استراليا ، افريقا ، هندوستان ، ازدواج ، دختران ،