مسبی
داستان يک موفقيت از بازاريابي ايميلي

داستان يک موفقيت از بازاريابي ايميلي

ویرایش: 1396/1/2
نویسنده: فرهاد2014
چت با صاحب مقاله: فرهاد2014
هنوز هم ايميل بهترين دوست کارآفرينان يک نفره و كسب و كارهاي كوچك است. ايميل تقريبا رايگان و بسيار سريع است، و بكارگيري آن مي تواند درآمدي توليد کند که سريعتر از روشهاي ديگري است كه براي ارسال پيامهايتان استفاده مي كنيد.

مانند هر استراتژي ديگر، ايميل هم نيازمنديهاي خاص خود را مي طلبد. اولين قدم تهيه متن تبليغاتي با پاسخ مستقيم است- شما مي توانيد اين مهارت را به سادگي آموخته و بر آن تسلط پيدا کنيد. براي اطلاعات بيشتر مي توانيد فصل استفاده از تبليغات پرفروش را دقيقتر بخوانيد.

جف جانسون، کارآفريني است كه توانست تنها در مدت 90 روز، مبلغ 454000 دلار درآمد اينترنتي کسب کند.او از ايميل براي فروش كالاها و خدمات خود استفاده نمود. راز موفقيت او چه بود؟ جف مي گويد:كليد كار آن است كه دريابيد چه چيزي براي واقعا براي مشتريانتان مفيد خواهد بود و پيشنهادي را بفرستيد كه برايشان واقعا جذاب باشد. او اضافه مي کند در بهترين حالت ممکن، تنها 30 تا 40 درصد ايميلها باز خواهند شد.

جف مدير سابق يك بنگاه سهام بود، او مي خواست راهي بيابد تا از موقعيت مديريتي خسته كننده اش جدا شود تا او و همسرش بتوانند يك فرزندان را بخوبي پرورش دهند.او شروع به بررسي روشهايي نمود كه به او اجازه مي داد تا در ازاي ساعات كمتر كاري، درآمد دلخواه خود را بدست آورد. جف مي گويد: من مي خواستم بزرگ شدن فرزندانم را ببينم.

جف در جريان جستجوهايش، فهميد كه اينترنت ابزار و اهرمي بي نظير است و از آن مي تواند براي صرفه جويي در وقتش و هم براي گسترش كسب و كارش استفاده کند. جف در اوايل کار متوجه شد كه براي کسب درآمد از اينترنت بايد دو کار را انجام دهد.

1) ايجاد يك وب سايت كه در 24 ساعت هر روز و 7 روز هفته مشتريان جديد توليد کند.
2) ارائه پيشنهادهاي ويژه فروش به افرادي که جذب وب سايت مي شوند.

جف اولين وب سايتش را راه اندازي كرد. او در اولين قدم بجاي فروش كالا و خدمات خودش، به عنوان يك واسطه حرفه اي مطرح شد، كسي كه در خلق مشتري و ايجاد فروش براي كسب و كارهاي ديگران تخصص دارد. او ارتباط با مشتريان و همچنين، انتشار فاكتور، تماسهاي تلفني و تحويل كالا را به ساير كسب و كارها واگذار کرد، در حاليكه خود او در وحله اول تمام وقتش را صرف خلق مشتريان جديد مي نمود.

در 6 ماه اوليه فعاليت، وب سايت جف آنقدر ترافيک داشت که باعث ايجاد 1500 تا 2000 دلار درآمد در روز مي شد، و نکته جالب آن است که او در سايتش حتي يک محصول براي فروش نداشت، بلکه به تبليغ کسب و کار ديگران مي پرداخت. او وب سايتهاي ديگري را راه اندازي کرد که به تبليغ كالاهاي دو شركت بزرگ مي پرداختند. جف به کمک اين سايتها در 90 روز، 454000 دلار كميسيون فروش دريافت کرد .
او کليد موفقيت خود رادر استفاده از ايميل مي داند. موفقيت در بازاريابي ايميلي نيازمند بدست آوردن نام و ايميل علاقه مندان، ايجاد يك ارتباط با افراد فهرست، و در آخر ارسال ايميل مجدد به فرد است. اين ايميل مي تواند درباره چيزهاي مانند پيشنهاد محصول جديد، يك هديه رايگان، يك مناسبت خاص و مشابه اينها مي باشد.
منبع:
تيم مدير سبز ترجمه مهدي نصيري
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره داستان يک موفقيت از بازاريابي ايميلي نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: بازاريابي ، بازاريابي ايميلي ، کارآفرين ، دلار ، موفقيت