مسبی
عکس +18 مردي که ديدن چهره اش جرات مي خواهد!!

عکس +18 مردي که ديدن چهره اش جرات مي خواهد!!

ویرایش: 1391/7/23
نویسنده: rayared
چت با صاحب مقاله: rayared
برخي بيماري ها و اختلالات هورموني در بدن انسان باعث مي شود تا زندگي بعضي از انسانها بسيار سخت جلوه کند و اکنون محمد لطيف خاتانا، مردي 32 ساله که از اهالي کشمير هندوستان است، به دليل ابتلاء به يک بيماري نادر تقريبا شکل صورت خود را به صورت کامل از داده است و با روي تلخ زندگي مواجه شده است.

اين مرد 32 ساله که با همسر خود زندگي مي کند و قرار است دو ماه ديگر نيز پدر شود، اگرچه از به دنيا آمدن فرزند خود بسيار خوشحال است اما در عين حال مي گويد که نگران است که فرزندش با ديدن او به اين شکل، از پدرش دوري کند.
لطيف در حال حاضر شغلي ندارد و 4 ماه از سال را به شهر هاي اطراف رفته و با گدايي درآمد کسب مي کند. او در زمان تولد يک غده بسيار کوچک بر روي صورتش داشت که به مرور بزرگتر شده و باعث شده تا در حال حاضر کل صورت او پوشيده شده و او بينايي خود را نيز از دست بدهد.
او که مردي قوي است، دوست داشت که بتواند با کار کردن براي خود کسب درآمد کند اما هيچ کس به او شغلي نداده است. وي مجبور شد که به گدايي روي آورد. با اين حال وي در سال 2008 ميلادي با همسر خود ” سليما” آشنا شد. او نيز يک پا ندارد و به نوعي معلول به حساب مي آيد.

وي به رسانه هاي هندي گفته که در حال حاضر هيچ پولي براي رفتن پيش پزشک و دريافت خدمات درماني ندارد و پزشکان تنها به او گفته اند که مشکلش به دليل عوارض خورشيد گرفتي بر مادرش در زماني که او را باردار بوده بروز کرده است.
منبع:
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره عکس +18 مردي که ديدن چهره اش جرات مي خواهد!! نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: عکس+18 ، جرات ، نگاه نکن ، مردي با صورت عجيب ، چهره وحشتناک