مسبی
به پسر ها توصيه مي شود هرگز به اين دختر ها نزديک نشوند!!

به پسر ها توصيه مي شود هرگز به اين دختر ها نزديک نشوند!!

ویرایش: 1391/7/17
نویسنده: محمد ای ام
اگر دختر خانمي از تمامي امتيازهاي ضروري بي‌بهره و تنها پولدار بود، بهتر است به سراغ او نرويد، چراکه برخي از اين افراد همه چيز را با پول مي‌سنجند، حتي ارزش انسان ها را.
فانچي:
مال‌دوست‌ها

اگر دختر خانمي از تمامي امتيازهاي ضروري بي‌بهره و تنها پولدار بود، بهتر است به سراغ او نرويد، چراکه برخي از اين افراد همه چيز را با پول مي‌سنجند، حتي ارزش انسان‌ها را. البته دختران ثروتمندي هم هستند که چنين مي‌انديشند و به ساير ارزش‌هاي حقيقي زندگي واقفند.
مدپرست‌ها

اين دختران تنها به فکر آخرين مدهاي روز هستند و زيبايي را ملاک زندگي مي‌دانند و از آنجا که مدام مورد توجه اطرافيان قرار گرفته‌اند، ديگرنيازي نمي‌بينند براي ارتباط با اطرافيان يا بهبود روابط اجتماعي تلاشي کنند. اين گروه در مقابل دختراني قرار دارند که علاوه بر زيبايي صورت، به ساير زينت‌هاي اخلاقي، اجتماعي و محاسن پسنديده ديگر نيز مزين و آراسته‌‌اند.
وابسته‌ها

اشتباه نکنيد، اين موضوع با اهل مشورت بودن فرق دارد و نشانه متکي بودن افراد است. چنين دخترهايي پيش از انجام هر کاري و حتي مسائل جزئي و پيش‌پا افتاده از ديگران کمک مي‌خواهند و هرگز حاضر نيستند روي پاي خود بايستند.
از خودراضي‌ها

اين صفت اخلاقي هم به توضيح نياز ندارد و کاملا مشخص است. اگر با چنين دختري برخورد کرديد، به اين اميد که او را مي‌سازيد و تغيير مي‌دهيد، نباشيد! بهتر است طرف از ابتدا خصوصيت‌هاي اخلاقي مناسبي داشته باشد.
جاه‌‌طلب‌ها

برخي از دختران هميشه به چشم يک رقيب به شما نگاه و خود را با مردان مقايسه مي‌کنند. از سوي ديگر مي‌خواهند همه چيز تحت کنترل آنها باشد و تنها به دنبال اهداف بلندپروازانه خود در زندگي هستند.
همه‌چيزدان‌ها

اين موضوع به معناي هوش و ذکاوت بالاي چنين دختر خانمي نيست، بلکه درباره دخترهايي ا‌ست که مي‌خواهند مردها را تحت کنترل خود بگيرند و براي او نقش يک معلم و به‌ويژه معلم اخلاق را در همه زمينه‌ها ايفا کنند تا آن مرد را تغيير دهند!


منبع:

http://www.parsclubs.com

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره به پسر ها توصيه مي شود هرگز به اين دختر ها نزديک نشوند!! نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: پسر ها ، توصيه ، دختر ها ، نزديک پول ، ازدواج ، ارزش