مسبی
آسانترين راه لاغر شدن

آسانترين راه لاغر شدن

ویرایش: 1391/7/16
نویسنده: بذرا
آسانترين راه لاغر شدن

در نزديکي شما کسي هست که به تازگي يک رژيم لاغري را شروع کرده باشد؟ اگر هست، علاوه بر وظيفه‌اي که خود او در قبال پرهيز از خوراکيهاي ممنوع و پايبندي به رژيم غذايي اش دارد، شما هم در مقابل او وظيفه‌اي داريد که با عمل کردن به آن ميتوانيد به او کمک کنيد.

بر اساس تحقيقات صورت گرفته، پاداش گرفتن افراد چاق در طول دوران رژيم غذايي شان، به آنها کمک ميکند که زودتر لاغر شوند.

اين آزمايش روي 400 نفر انجام گرفت و در نتيجه‌ آن اينطور مشخص شد که کساني که درمقابل کاهش وزن پول دريافت کرده بودند زودتر لاغر شدند.

پيش از اين نيز فرضياتي مبني بر اين که پاداش در بهبود عملکرد رژيم لاغري تاثير دارد وجود داشت اما اکنون محققان مطمئن شده‌اند که اين فرضيه درست است.

با همه اينها، نکته‌اي که در اين ميان وجود دارد اين است که اگرچه اين تحقيق نشان مي‌دهد سرمايه‌گذاري براي لاغر شدن شاغلان مي‌تواند نتيجه بخش باشد اما آماري هم وجود دارد مبني بر اين که اگر پرداخت پول به آنها متوقف شود آنها باز هم چاق مي‌شوند.

پس براي لاغر شدن ميتوانيد از همسرتان و يا پدرتان پول دريافت کنيد، ابتدا موضوع را با يکي از اطرافيان يا شريک زندگيتان در ميان بگذاريد و او را از تصميم خود براي لاغر شدن آگاه سازيد و به ازاي هر يک کيلو لاغر شدن و يا وزن کم کردن از او پاداش بگيريد. براي اينکه بهتر نتيجه بگيريد او را متقاعد کنيد که با اين روش به اندام دلخواهتان خواهيد رسيد.

و اگر از پول به عنوان جايزه خوشتان نمي آيد مي توانيد آن چيزي که برايتان ارزش دارد مثلا کتاب جايزه بگيريد.

لاغر شدن به اين سادگي ها هم که شما فکر مي کنيد نيست، براي لاغر شدن ارداه لازم است که در هر فردي به اندازه کافي وجود ندارد، بايد راه هاي مختلفي را براي لاغر شدن امتحان کنيد. که جايزه گرفتن به ازاي کم کردن وزن، بهترين روش هست چون سود دو طرفه خواهيد کرد. هم جايزه ميگيريد و هم لاغر مي شويد!


منبع:

http://www.faxe.ir

امتیاز دهی به مقالهآسانترين راه لاغر شدن
آسانترين راه لاغر شدن
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره آسانترين راه لاغر شدن نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: راه هاي لاغري ، لاغر شدن ، لاغر ، لاغري ، روش هاي لاغري ، درمان چاقي