مسبی

نرم افزار کار گوشی کیست و چه می کند؟

نویسنده: محمدرضا زابح
11 خرداد 02 ساعت 10:23
در اینجا می خواهم تمام تفکراتی که افراد درباره نرم افزار کاران موبایل داران را تصحیح کنم و به اطلاع برسانم که در این کار اصلا چه میکنند و مخصوصا برای علاقه مندان به این شغل که در جریان دقیق کارهایی که باید انجام دهند نیستند تا اطلاعات دقیقی درباره این کار کسب کنند.
نرم افزار کار گوشی کیست و چه می کند؟

نرم افزار کار گوشی کیست و چه میکند؟


این سوالی است که شاید ذهن بعضی از عزیزان را بابت رفتن به این شغل مشغول کرده است که این کار واقعا چیست؟


افکار اشتباهی درباره این شغل رایج شده که فکر میکنند نرم افزار کاران در اصل بجز ریختن چند نرم افزار در داخل گوشی کار دیگه ای انجام نمیدهند در اصل این شغل شاخه های زیادی دارد و فراوانی بینهایت بر عکس به تصور اغلیت انسان ها


کارهایی که یک نرم افزار کار گوشی انجام میدهد شامل : تعویض رام یا به اصطلاح آمیانه فلش زدن گوشی که در اصل با تعویض رام فرق زیادی دارد _قفل جیمیل _آیکلود _اپل آیدی _ساخت اکانت های مختلف _و بله نصب نرم افزار هم جز اون کار ها میباشد.


به تفکر بعضی از انسان ها کار نرم افزار گوشی آسون میباشد و کاری ندارد در صورتی که در جریان هیچ یک از کارهای نرم افزار کاران نمیباشند.


متاسفانه در کشور ما خیلی ها خود مهندسی میکنند و با دست کاری در گوشی خود موبایل دست خود را خراب میکنند و وقتی مراجعه به یک نرم افزار کار میکنند و قیمتی از ان دریافت میکنند فکر میکنند پول زور است چون کاری نمیکنند که بعد از تحقیق در این باره فهمیدم که خیلی از فایل هایی که قرار است رو گوشی مشتری رایت شود و یا خیلی از اکانت ها باید خریداری شود و به مخصوص برای خیلی از کارها باکس هایی نیاز است که مشتری در جریان نیست.


کار نرم افزار گوشی وسیع و جالب است و به علاقه مندان این کار پیشنهاد میکنم که برای آموزش حتما به مغازه ها مراجعه کنند تا بتوانند در روز با گوشی های مختلف سر و کار داشته باشند و سر از کار در بیارند


.آموزشگاه ها با اینکه به شما مدرک میدهند اما شما با تعداد محدودی گوشی سر و کار دارین که نمیتوانید مطالب زیادی یاد بگیرین با اینکه برای کسب مدرک لازم میباشد.


مطلب آخر هر کاری سختی خود را دارد اما علاوه بر مدرک و دوره های آموزشی وقت زیادی لازم است که این کار و به خوبی یاد بگیرین نه تنها در این کار بلکه در هر کار دیگه ای بجز مدرک تلاش های متداوم لازمه اون کار است پس سخت بکوشید تا بتوانید به خواسته هایتان برسید زیرا آموزش هییچ کاری بدون تلاش به دست نمی آید.

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره نرم افزار کار گوشی کیست و چه می کند؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: نرم افزار کار گوشی