مسبی

آموزش نصب برنامه روی PC

9 شهریور 00 ساعت 19:13
این مقاله درباره نحوه نصب نرم افزار یا برنامه در کامپیور و لپ تاب است. ما در این مقاله به شما یاد می دهیم که چطور می توان apk را رو سیستم خود نصب و آن را اجرا کنید. پس تا آخر مقاله را مطالعه کنید.
آموزش نصب برنامه روی PC

در ابتداء باید فایل مورد نظر خود را از سایت های مختلف دانلود کنید. این نوع فایل ها فایل zip نام دارد که برای پایین آوردن حجم و بهبودی آن است. محصولات دانلودی سایت مسبی نیز از نوع zip هستند.


نرم افزار مورد نظر برای خارج کرد فایل از حالت zip:

قبل از هر چیزی شما نیاز به برنامه ای دارید که فایل مورد نظر خود را از zip خارج کنید. اسم این برنامه RAR است که معمولا در سیستم همه از قبل نصب بوده است. اما اگر برای شما نصب نیست یا اشتباهی حذف شده شما می توانید با جست و جوی جمله : دانلود RAR برای کامپیوتر و رفتن به سایت های مختل آن را نصب کنید تا دیگر در خواندن فایل های zip دار با مشکل مواجه نشوید.


چگونه فایل هایی که رمز دارند را نصب کنیم؟

برخی از فایل ها zip برای امنیت قفل شده اند که شما تا رمز را نزنید نمی توانید برنامه را نصب کنید یا استخراج کنید. معمولا هر سایتی رمز فایل خود را در سایت قرار می دهد. هم رمز فایل می تواند لینک فایل باشد.

توجه : رمز را با دقت و درست وارد کنید و گرنه اخطار می دهد و عملیات انجام نمی شود. برای دقیق بودن شما می توانید از کپی و پیست استفاده کنید.آموزش استخراج فایل و خارج کردن از حالت zip :

images/products/21785/parag_20219212122_1.png

شما می توانید برای راحت تر انجام دادن کار کل فایل را با کلیک راست کردن و زدن گزینه استخراج فایل از حالت zip خارج کنید. اینجور کل zip به حالت یک پوشه(Folder) در می آید و شما به سادگی می توانید فایل را نصب کنید.

توجه: اگر فایل رمز دار باشد اول باید رمز را وارد کنید. اما اگر فایل رو از حالت zip خارج کنید دیگر هیچ چیزی رمز نمی خواهد.آموزش Install کردن برنامه در pc:

images/products/21785/parag_20219212122_2.png

بروی فایل دانلود شده کلیک کرده و سپس وارد پوشه شوید بعد روی برنامه کلیک کرده پسورد رو وارد کرده گزینه next کلیک کنید بعد کمی منتظر شوید. سپس شاید پنجره ای برای امنیت باز شود که شما باید گزینه yes را انتخاب کنید. سپس برای نصب برنامه و نهایی کردن نصب پنجره ای باز می شود که که شما همه را با گزینه next بگذرانید و در آخر گزینه find را بزنید سپس نرم افزار نصب و اجرا می شود.

ممنون که مقاله را تا آخر مطاله کردید.

اگر سوالی داشتید در بخش نظر دهی بپرسید ...

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره آموزش نصب برنامه روی PC نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب