کاربرد جمع کردن زیرمجموعه و چگونگی درآمدزایی از آن

1400/05/23   15:24
این مقاله درباره چگونگی جمع کردن زیر مجموعه و کاربرد آن و چگونگی درآمد زایی از آن است. پس اگه دوست دارید مقاله را تا آخر مطالعه کنید. امیدوارم که مقاله مفید و خوبی باشد.
کاربرد جمع کردن زیرمجموعه و چگونگی درآمدزایی از آن

زیرمجموعه گیری یکی از روش های خوب و جالب برای کسب درآمد در اکثر سایت ها است. شما هر شخصی را به سایت یا کسب و کاری دعوت کنید آن فرد زیرمجموعه شما حساب می شود و هرچقدر کار کند مقداری از پول بدست آمده را به شما به عنوان پاداش یا پورسانت خواهند داد.


زیر مجموعه به چه کسی گفته می شود؟

زیرمجموعه فردی است که توسط شخصی به یک سایت کسب درآمدی دعوت شده است گویی زیر دست آن شخص کار می کند. اما اگر فردی بصورت شانسی یا با مطالعه و تحقیق بدون دعوت کسی وارد سایت شود دیگر زیر مجموعه به حساب نمی آید.

زیرمجموعه ها به دو دسته تقسیم می شوند : 1_ فعال , 2_غیر فعال . که زیر مجموعه های فعال به کسانی می گویند که در سایت فعال هستند و فعالیت بالایی دارند و زیرمجموعه های غیر فعال کسانی هستند که هر از گاهی به سایت سر می زنند یا اصلا سر نمی زنند.


چگونه زیرمجموعه بدست بیاوریم؟

معمولا سایتها به شما لینک اختصاصی می دهند که شما با انتشار و تبلیغ آن لینک مخصوص خودتان می توانید زیر مجموعه بدست بیاورید. روش کار اینجوری است که هر کس روی لینک شما کلیک کند و وارد سایت شود و در سایت ثبت نام کند دیگر زیر مجموعه تو محسوب می شود.

زیرمجموعه به چه دردی می خورد؟

زیر مجموعه برای بالا بردن سرعت درآمد شما از سایتی که می خواهید درآمد زایی کنید کاربرد دارد. هرچه زیرمجموعه فعال شما بیشتر باشد سود شما بیشتر است و با بدست آوردن زیرمجموعه می توانید به راحتی و به مقدار زیادی کسب درآمد کنید. پس زیرمجموعه روش مناسب و خوبی برای بالا بردن سرعت کسب و کار است.

چگونه از زیرمجموعه درآمد کسب می کنیم؟

روش درآمد از طریق زیرمجموعه اینگونه است که آن فرد هرچقدر کار کند مقداری از درآمدش به شما می رسد. تازه در برخی از سایت ها به غیر از مقداری سود یا پورسانت، جایزه و درجه هایی هم به شما می دهند که به نفع شما است. اما بهتر است که زیر مجموعه فعال جمع کنید تا به درآمد از زیر مجموعه برسید.

پس جذب زیر مجموعه یکی از روش های خوب و کاربردی برای کسب درآمد است.


ممنون که مقاله را مطالعه کردید . اگر سئوالی داشتید در بخش نظر دهی بپرسید.

کاربرد جمع کردن زیرمجموعه و چگونگی درآمدزایی از آن
امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: اهمیت زیرمجموعه گیری
دلار: 59,182تومانبیت کوین: 67,413 دلار
591820
fa