ایده های مناسب برای درآمد زایی از اینستاگرام

نویسنده: محمد رسول
1400/03/29   14:12
همانطور که می دانید امروزه اپلیکیشن اینستاگرام یکی از پولساز ترین برنامه ها برای افراد است. با توجه به آخرین آپدیت اینستاگرام در سال 2021 افراد به فکر های زیادی فرو رفته اند و به تدریج ایده های مناسبی پیدا شدند.
ایده های مناسب برای درآمد زایی از اینستاگرام

اینستاگرام بسیار پرطرفدار است و همین موجب این شده است که افراد بتوانند از این فضای پر مخاطب درآمد کسب کنند. قطعا هر کاری مراحلی دارد که باید طی شود، اینستاگرام هم مراحلی دارد که باید آن را مو به مو طی کنید تا به درآمدی انبوه برسید.


به طور کلی مراحل درآمد زایی از اینستا بدین ترتیب است؛

جذب فالوور » تبدیل مشتری به علاقه مند » فروش » درامد عالی ...

فرمول کلی درآمد زایی از اینستاگرام به این شیوه است .👆

اما در ذهن ما سوال طرح میشود که ، چه چیزی را به فروش برسانیم یا چه کاری انجام دهیم تا به درامدی مناسب برسیم !

راهای مختلفی برای این سوال وجود دارد ، که چه کاری انجام دهیم یا طبق چه ایده ای جلو برویم در ادامه پاسخ سوالتان امده است ...

همانطور که می بینید افراد زیادی هستند که در شاخه های مختلف در حال فعالیت اند. اما چگونه به اینجا رسیده اند؟


برای موفق شدن نیاز به مهارت هایی است که مهمترین مهارتها را میخوانیم؟

1_ تولید محتوای آموزشی جذاب

2_ تولید محتوای تبلیغاتی جذاب

3_ تولید محتوای فروش جذاب


• قطعا کسانی که این مهارت را دارند به درآمد رسیده اند.

اما همانطور که خواندید قدم اول ، جذب فالوو هدفمند است و ما باید در روز های ابتدایی به دنبال جذب فالوور ( هدفمند ) باشیم.


ما باید برای خود اهدافی را تعیین، و برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم.

• چه چیزی را بفروشم؟

سوال خیلی از افراد بی شک این است، که چه چیزی را بفروشم؟ خیلی ساده است، شما اگر وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید می بیند که هزاران وسیله وجود دارد که برای فروش گذاشته شده است.

✓ برخی از افراد محصولات فیزیکی را به فروش میرسانند و به درامد میرسند، محصولات فیزیکی هم شامل مد و پوشاک ، کیف و کفش ، لوازم جانبی موبایل ، عینک و ...... میشود.

✓ برخی از افراد خدمات میفروشند، مثلا دوره هایی را اماده میکنند، و آنها را به فروش می رسانند. مثلا دوره اموزشی جذب فالوور و...

✓ برخی از افراد هم هستند که مطالب طنز ، انگیزشی ، ورزشی ، دانستنی و.... را در پیج خود قرار میدهند و به مردم خدمت می کنند، اما در کنار آن درآمد هم به دست می آورند. چگونه ؟ با تبلیغات .

تبلیغات این روز ها در اینستاگرام بخش اعظمی از افراد را به خود جذب کرده است. مثلا پیج های پر فالوور، تبلیغات پیج های دیگر را در یک استوری قرار میدهند و به ازای آن پولی را دریافت میکنند . البته فراموش نشود که تبلیغات هم قوانین و قواعد خود را دارد!


متن پایانی ...

درآمد زایی از اینستاگرام سخت نیست، راحت هم نیست فقط مقداری تلاش و وقت میخواهد. مطالبی که خواندید مختص کسانی بود که بدون هیچ هزینه ای قصد درآمد زایی را دارند. کسانی که میتوانند سرمایه ای را به عنوان سرمایه اولیه را در اینستاگرام صرف کنند، کارشان بسیار راحت است، و سریعتر به آرزویشان میرسند.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: درآمد زایی از اینستاگرام
دلار: 57,370تومانبیت کوین: 68,584 دلار
573700
fa