شیائومی، برندی موفق

نویسنده: محمد رسول
1399/11/22   15:03
برندهای زیادی در ساخت و طراحی گوشی موبایل فعالیت می کنند . اما یکی از این برندها در سالهای اخیر بسیار پیشرفت چشمگیری داشته است و آن هم برند شیائومی می باشد.
شیائومی، برندی موفق

سال 2010 شرکتی به نام شیائومی در چین ساخته شد . فعالیت این شرکت در طراحی و ساخت لوازم دیجیتال است.


چرا شیائومی

شیائومی از برترین برندهای حال حاضر دنیا است که گوشی های بسیار خوبی را به بازار معرفی کرده است. از این بابت که شیائومی علاوه بر گوشی موبایل، پاوربانک های پر قدرتی هم وارد بازار کرده است و باعث موفقیت این برند میشود.


قیمت فوق العاده

روز به روز فروش محصولات شیائومی بیشتر میشود. چرا که قیمت هایی بسیار مناسب دارند. این برند صعود چند پله ای داشته است. این برند گوشی های بسیار خوبی را با بهترین قیمت به بازار عرضه کرده است. سامسونگ هم گوشی های با کیفیتی دارد اما قیمت آن کمی گران است.


شیائومی، شبیه آیفون

این گوشی بسیار با کیفیت است البته که بستگی به مدل آن دارد. اما در مباحثات خاصی با گوشی آیفون یکی است. این که برنامه و گوشی خود را به صورت خودکار بروزرسانی میکند ویژگی مشترک بین آیفون و شیائومی است. همچنین قالب گوشی شیائومی هم شباهت هایی با آیفون دارد.


دوربین های قوی و متنوع

دوربین گوشی شیائومی بسیار با کیفیت است. این کار باعث افزایش مشتری می شود. دوربین های این گوشی بسیار قوی و متنوع هستند یعنی اینکه دوربین آن شکل های مختلفی دارد. البته دوربینش به آیفون 11 پرو مکس هم شبیه است.


شیائومی، سیستمی پر از قابلیت

گوشی شیائومی قابلیت های زیاد و جذابی دارد که با ورود به تنظیمات میتوانید آن ها را بیابید و فعال کنید. همچنین برای کسی که گوشی شیائومی دارد و این ها را میبیند بسیار هیجان انگیز است و از انتخاب خود لذت می برد.


نتیجه

شیائومی در این چند سال بسیار پیشرفت کرده است. گوشی های شیائومی قابلیت های خاص خود را دارند که هر چه مدل آن بالاتر باشد قابلیت بیشتر و ارزش بیشتر دارد. شیائومی از هوآوی و سامسونگ ارزان تر است این موجب شده است که نام شرکت شیائومی بر سر زبان ها بیافتد.

شیائومی، برندی موفق
امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: شیائومی
دلار: 57,985تومانبیت کوین: 67,889 دلار
579850
fa