مسبی
آموزش صفر تا صد تحلیل تکنیکال و کسب درآمد در بازار بورس و سایر بازارهای مالی

آموزش صفر تا صد تحلیل تکنیکال و کسب درآمد در بازار بورس و سایر بازارهای مالی

لطفا رای دهید (0 رای)
وضعیت:
روش دریافت: دانلود فایل
حجم فایل: 792.3 مگابایت
قیمت: 990,000 تومان
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

شاید شما هم جزو افرادی باشید که تازه وارد بورس شده اید و اطلاعات چندانی درباره بورس ندارید و یا جزو افرادی باشید که مدتی است در بورس مشغول هستید ولی تا به حال نتوانستید سود اآچنانی بدست آورید و از وضعیت خودتان راضی نیستید. اگر جزو گروه اول هستید بهتون تبریک می گوییم چون شما تصمیم گرفته اید که بورس را یاد بگیرید و گامی در جهت پیشرفت در بورس انجام بدهید ولی اگر جزو گروه دوم هستید آیا تا به حال این سوال رو از خودتون پرسیدید که چرا تا حالا نتوانستم سود خوبی بدست بیاورم؟ اغلب کسانی که در بورس موفق نمی شوند کسانی هستند که یا خودشان تحلیل نمی کنند و اگر هم تحلیل میکنند به تحلیل خودشان اعتماد ندارد و می ترسند که با تحلیل خود معامله انجام دهند کسانی که تحلیل انجام نمی دهند معمولا از سیگنال های سایت ها و کانال های تلگرامی استفاده می کنند و خرید های خودشان را بر اساس تحلیل دیگران انجام می دهند. به عنوان یک تجربه شخصی که تو این مدت از بورس به دست آوردم باید بهتون بگم که تا خودتان تحلیل نکنید نمیتونید یک معامله گر موفق بشوید.

سیگنال های کانال ها زمانی به کار می آید که خودتان تحلیل بلد باشید چون این سیگنال ها سیگنال خرید نیستند در واقع سیگنال بررسی هستند تا شما سهم را بررسی کنید و در صورت مناسب بودن سهم را خریداری کنید. در صورت خرید سهم سیگنال داده شده بدون بررسی و تحلیل، کانال ها و یا افراد سیگنال دهنده هیچ مسئولیتی را نخواهند پذیرفت و پول با ارزش شما به راحتی از دست خواهد رفت. و اگر تحلیل بلد نباشید خیلی زود از بورس خسته می شوید و از سود های لذت بخشی که بورس به سهامداران می دهد بی نصیب خواهید ماند.

بزرگترین لذت در بورس سود کردن با تحلیل خود می باشد.

چرا تحلیل تکنیکال؟

تحلیل تکنیکال مطالعه رفتارهای بازار با استفاده از نمودارها و با هدف پیش بینی آینده روند قیمتها می باشد.

رفتار قیمت همواره در تحلیل تکنیکال نقش اصلی را دارد و رفتار حجم معاملات نیز تکمیل کننده این اصل می باشند. رفتار قیمت و رفتار بازار در خیلی موارد معنای مشابهی دارند و به جای یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

سه مبحث ابتدایی به عنوان پایه های مباحث منطقی تحلیل تکنیکال به شرح ذیل می باشند:

1ـ همه چیز در قیمت لحاظ شده است.

2ـ قیمت ها بر اساس روندها حرکت می کنند.

3ـ تاریخ تکرار می شود.

این دوره در 21 جلسه تصویری بصورت صفر تا صد ، در فرمت mp4 با کیفیت خوب(HD) برای شما فراهم گردیده است.

و اما مهمترین تمایز دوره ما با دیگران:

پروژه محور بودن جلسات (و نه صرفا مطالب تئوری) و تدریس به شیوه ی کارگاهی (که گران ترین و با کیفیت ترین نوع آموزش در دنیاست).

آموزش گام به گام به زبان ساده و قابل درک برای تمام افراد.

عدم نیاز به داشتن پیش نیاز (مطالب بصورت صفر تا صد و با مثال تدریس خواهد شد).

تدوین حرفه ای فیلم جلسات که کار شما را برای یادداشت برداری و توجه به نکات مهم بسیار راحت می کند.

کاربردی بودن مطالب و استفاده از آن ها در بازار های دیگر.


آخرین تلاش تان را بکنید!

اگر بارها سراغ بسته های آموزشی بی کیفیت رفته اید و یا دنبال دوره های رایگان رفته اید ولی نتیجه ای نگرفته اید و احساس کرده اید که مطالب چندان به درد بخوری از این دوره ها بدست نیاورده اید ، آخرین تلاشتان را بکنید در اغلب مواقع مشکل از شما نیست ، مشکل از نوع آموزش و کیفیت پایین بسته های موجود است که با قیمت های فریبنده و ارزان، وقت و پول شما را تلف می کنند. اما این دوره با همه تجربه های تلخ و نافرجام گذشته شما فرق دارد.

این دوره برای کسانی است که تصمیم گرفته اند وارد دنیای درآمدهای میلیونی بورس شوند ولی اطلاعات کافی در این زمینه ندارند!

در این دوره آموزش می دهیم چطور با روزی 60 دقیقه وقت گذاشتن برای یادگیری دوره ، با تحلیل های خود در آمد های میلیونی کسب کنید و این کار اصلا سخت نیست .

آموزش صفر تا صد تحلیل تکنیکال و کسب درآمد در بازار بورس و سایر بازارهای مالی
محصول: آموزش صفر تا صد تحلیل تکنیکال و کسب درآمد در بازار بورس و سایر بازارهای مالی
تاریخ به روزرسانی: 1398/6/22
حجم فایل: 792.3 مگابایت
فروشنده: عمق بازار
گفتگوی خصوصی با فروشنده
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره آموزش صفر تا صد تحلیل تکنیکال و کسب درآمد در بازار بورس و سایر بازارهای مالی نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: بورس، تحلیل بورس، تکنیکال، فارکس، ارز