مسبی
مجموعه آموزش رایتینگ آکادمیک آیلتس همراه با نمونه رایتینگ های نمره 7

مجموعه آموزش رایتینگ آکادمیک آیلتس همراه با نمونه رایتینگ های نمره 7

لطفا رای دهید (0 رای)
وضعیت:
روش دریافت: دانلود فایل
حجم فایل: 1.3 مگابایت
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:
می دانید برای ادامه تحصیل در دانشگاههای انگلیسی زبان به گرفتن یک مدرک زبان انگلیسی نیاز داریم و بهترین و راحت ترین آن آیلتس آکادمیک است .

در آزمون آیلتس یکی از دغدغه های هموطنان عزیزمان نوشتن بخش رایتینگ است .

مناسب دانشجویان متقاضی ادامه تحصیل در خارج از کشور به همراه نکات تک تک این رایتینگ های آکادمیک task 1 و task 2 .

رایتینگ تسک 1 آزمون آیلتس را به 4 فرمت اصلی و 4 مدل تقسیم کرده ایم و برای هر مدل، آموزش خاص نوشتن آن را با نکات در چندین صفحه ارائه داده ایم . پس از آموزش هر مدل، مثالهایی برای تفهیم بهتر ارائه شده و نکات خاصی که آموزش داده شده برایتان با رنگ های مختلف در متن رایتینگ، هایلایت شده است .

برای تسک 2 هم همین کار را کرده ایم . آن را به 2 مدل و فرمت تقسیم کرده ایم . برای هر مدل آموزشها و نکات اساسی ارائه شده است . پس از آموزش هر مدل، مثالهایی برای تفهیم بهتر ارائه شده و نکات خاصی که آموزش داده شده برایتان با رنگ های مختلف در متن رایتینگ، هایلایت شده است .

اگر هدف شما 6.5 یا 7 گرفتن است این بسته مناسب شماست . اگر سطح انگلیسی خوب و متوسط رو به بالا دارید با کمک آموزشها و نمونه های این بسته و ایده گرفتن به راحتی به نمره 7 خواهید رسید . اگر نمرات پایینتر مثلا 6 می خواهید که این بسته برای کار شما زیاد هم هست و براحتی با ابن بسته به اهدافتان می رسید .

شمایی که سطح انگلیسی پایینتر دارید . ما در این بسته برای شما راههای میانبری هم آموزش داده ایم که با کمی وقت گذاشتن و حفظ کردن برخی قسمت های رایتینگ ما و پر کردن قسمتهای باقیمانده بر اساس موضوع امتحان، بدون نیاز به یادگیری گرامر و جمله نویسی خیلی قوی ، به نمره ای خوب و حتی 6.5 و 7 دست یابید .
فورمت فایل: pdf
تعداد صفحه: 56
مجموعه آموزش رایتینگ آکادمیک آیلتس همراه با نمونه رایتینگ های نمره 7
مجموعه آموزش رایتینگ آکادمیک آیلتس همراه با نمونه رایتینگ های نمره 7
محصول: مجموعه آموزش رایتینگ آکادمیک آیلتس همراه با نمونه رایتینگ های نمره 7
تاریخ به روزرسانی: 1395/2/28
حجم فایل: 1.3 مگابایت
فروشنده: خشایار
گفتگوی خصوصی با فروشنده
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره مجموعه آموزش رایتینگ آکادمیک آیلتس همراه با نمونه رایتینگ های نمره 7 نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: آموزش رایتینگ آزمون آیلتس، آموزش رایتینگ انگلیسی، آموزش رایتینگ زبان انگلیسی، رایتینگ آیلتس، نمونه رایتینگ آکادمیک آیلتس، نمونه رایتینگ نمره 7، نمونه رایتینگ آیلتس آکادمیک، نمونه رایتینگ انگلیسی، نمونه رایتی