مسبی
خودآموز صوتی تصویری زبان عمومی کارشناسی ارشد و دکتری

خودآموز صوتی تصویری زبان عمومی کارشناسی ارشد و دکتری

لطفا رای دهید (0 رای)
وضعیت:
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال:
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:
چگونه می‌توان زبان عمومی را در کنکور 100 درصد جواب داد؟
آیا از اهمیت درس زبان عمومی و تاثیر آن در قبولی کارشناسی ارشد و دکتری مطلع هستید؟

قیمت دی وی دی خودآموز زبان عمومی کارشناسی ارشد و دکتری 28500 تومان است که با خرید از این سایت با 10 درصد تخفیف ارائه می شود.

معرفی خودآموز زبان عمومی:
چرا خودآموز صوتی تصویری زبان عمومی: 1- توصیه شده توسط رتبه‌های برتر دانشگاه صنعتی شریف، امیرکبیر و تهران. 2- چرا که با صرف 36 ساعت غیرممتد، زبان عمومی را فرا می‌گیرید. 3- چرا که می‌خواهید در درس زبان عمومی یکقدم جلوتر از رقبایتان باشید. 4- چرا که یکی از درس‌های سرنوشت‌ساز در قبولی شما می‌باشد. 5- چرا که کسب درصد بالای زبان عمومی را با کمترین دانش زبان مقدور می‌سازد. 6- چرا که اکثر داوطلبان، درس زبان عمومی را منفی یا صفر درصد می‌زنند. 7- چرا که با کمترین زمان ممکن با ضمیر ناخودآگاه، زبان عمومی را فرا می‌گیرید. 8- چرا که نیازمندیهای زبان عمومی شما را از مقدماتی تا پیشرفته پوشش می‌دهد. 9- چرا که زبان عمومی را بدون استاد با روش SLP فرا می‌گیرید. 10- چرا که می‌خواهیم پایه‌ای، زبان عمومی شما را تقویت کنیم. 11- چرا که در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری به زبان انگلیسی نیاز دارید. 12- چرا که با افزایش دردص زبان، انحراف معیار ایجاد شده، رتبه شما را بالا می‌برد. 13- چرا که حاصل 2 سال مطالعه، نیازسنجی و برنامه‌ریزی هیئت علمی سنجش تکمیلی امیرکبیر می‌باشد. 14- چرا که زبان عمومی را با کیفیت سنجش تکمیلی امیرکبیر فرا می‌گیرید. این محصول، در سراسر کشور ارائه می شود.

جهت دانلود فایل نمونه به‌صورت رایگان به سایت سنجش پورتال دات کام مراجعه نمایید.
قابل استفاده برای: 1- کسانی که می‌خواهند در درس زبان درصد بالایی کسب کنند. 2- کارمندان و کسانی که کار زیاد و وقت اندک دارند. 3- کسانی که می‌خواهند از وقت غیر مفید خود نهایت استفاده را ببرند. 4- دانشجویانی که درگیر دروس ترم خود هستند. 5- کسانی که به علت عدم داشتن اطلاعات زبان عمومی فرصت‌های زیادی را از دست داده‌اند. 6- کسانی که می‌خواهند بدون نیاز به مطالعه طاقت فرسای لغات و گرامر، زبان عمومی را غافلگیر کنند. 7- خانم‌های خانه‌دار که می‌خواهند همزمان با کار منزل، زبان عمومی را یاد بگیرند. 8- و تمام کسانی که تاکنون نسبت به درس زبان بی‌علاقه بوده‌اند.
9- آزمون تافل، آیلتس، MCHE، MCHLE.
هدیه ما به شما: 1- عضویت رایگان در مرجع اخبار دانشگاهی و ارسال روزانه اخبار دانشگاهی به ایمیل شما. 2- کارت تخفیف خرید محصولات آموزشی سنجش تکمیلی امیرکبیر. 3- پشتیبانی و مشاوره رایگان در زمین? یادگیری زبان عمومی 4- فایل متنی چگونه برای ارشد و دکتری آماده شویم به فرمت PDF و EPUB. 5- فایل متنی تکنیک‌های انتخاب رشته کارشناسی ارشد 6- فایل متنی اسرار موفقیت در مصاحبه دکتری
7- دانلود مطالب آموزشی رایگان از سایت سنجش پورتال.

محتویات: 1- فایل‌های صوتی زبان عمومی، شامل: لغات، گرامر و درک مطلب زبان عمومی به فرمت MP3. 2- فایل‌های متنی لغات دبیرستان، لغات دانشگاهی و لغات 504 به فرمت PDF و EPUB. 3- فایل متنی گرامر دبیرستان و دانشگاه به فرمت PDF و EPUB. 4- فایل متنی تست‌های طبقه‌بندی شده به فرمت PDF و EPUB. 5- آموزش تصویری زبان عمومی شامل: لغات، گرامر و درک مطلب زبان عمومی به فرمت wmv. 6- دستورالعمل یادگیری زبان عمومی به همراه چک لیست مربوطه. 7- نرم‌افزار یادگیری لغات و واژگان و ... .

زبان عمومی ارشد
زبان عمومی دکتری
زبان ارشد
زبان کنکور ارشد

به کلیه د
خودآموز صوتی تصویری زبان عمومی کارشناسی ارشد و دکتری
خودآموز صوتی تصویری زبان عمومی کارشناسی ارشد و دکتری
خودآموز صوتی تصویری زبان عمومی کارشناسی ارشد و دکتری
محصول: خودآموز صوتی تصویری زبان عمومی کارشناسی ارشد و دکتری
تاریخ به روزرسانی: 1391/7/11
سال،تولید: 1391
گفتگوی خصوصی با فروشنده
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره خودآموز صوتی تصویری زبان عمومی کارشناسی ارشد و دکتری نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: ، آموزش زبان، زبان انگليسي، ترجمه انگليسي، خود آموز صوتي تصويري زبان، آموزش انگليسي، آموزش زبان انگليسي، يادگيري انگليسي، مترجم انگليسي، دانلود آموزش زبان، ترجمه زبان، ترجمه متن آنلاين، کارشناسي ارشد ودکتري