مسبی
مجموعه آموزشی پرورش و نگهداری زنبور عسل

مجموعه آموزشی پرورش و نگهداری زنبور عسل

لطفا رای دهید (0 رای)
وضعیت:
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال:
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:
1 DVD


در این مجموعه آموزشی که به همت جمعی از کارشناسان کشاورزی تهیه شده نحوه پرورش زنبور عسل به صورت کامل آموزش داده شده است. پرورش زنبور عسل یکی از مشاغل پرسود در عرصه کشاورزی بوده که تمامی افراد با هرگونه سطح سواد قادر خواهند بود این حرفه را به راحتی انجام دهند.آموزش فوق کاملا فارسی بوده و تمامی مراحل کار از ابتدا تا انتها به صورت کامل آموزش داده شده است.

در این مجموعه آموزشی به وسایل کار مورد نیاز جهت زنبور داری . انواع کندوها و مدیریت درست آن . مراحل زندگی زنبور عسل . محصولاتی که توسط زنبور تولید می شود . بررسی کندوهای سنتی و مقایسه آنها با کندوهای مدرن. بررسی چگونگی تولید عسل توسط زنبور. بررسی دستگاه های مورد نیاز جهت تولید عسل بدون موم. مراقبت از کندوها وتقویت کندوهای ضعیف.نحوه قراردهی کندوها در کنار یکدیگر.نحوه تشخیص آلودگی کندوها.چگونگی مراقبت از ملکه.چگونگی تقویت تعدادزنبورها.نحوه تصفیه عسل.چگونگی زنبورداری در فصلهای مختلف سال.معرفی کامل وسایل مورد نیاز جهت شروع کار.استفاده از دارو جهت مبارزه با بیماریهای احتمالی.خواص غذایی عسل و معرفی ویتامینهای موجود در ان.معرفی محصولاتی که توسط زنبور تولید می شود.بررسی بیماریهاو عوامل مخرب در تولید عسل و ده ها نکته مورد نیاز شما عزیزان . در صورتیکه شما هم به این حرفه علاقه مند هستید می توانید تنها با صرف چند ساعت از وقت خود آنهم در منزل به این حرفه بپردازید.


گونه‌ها و نژادهای زنبور عسل


تاکنون 5 گونه زنبور عسل شناخته شده اند که عبارتند از:


زنبور عسل معمولی یا اروپایی(Apis mellifera)


زنبور عسل شرقی یا هندی (Apis cerana)


زنبور عسل بزرگ (Apis dorsata)


زنبور عسل کوچک(Apis florea)


زنبور عسل کوچولو(Apis andreniformis) که اخیرا در چین شناخته شده و از نظر شکل شناسی با A.florea تفاوت دارد.


عسل :
تعریف جامع عسل که در سال 1906 در آمریکا ارائه شده است عبارت است ازترشح مواد قندی درختان و شهد گل نباتات که توسط زنبوران عسل جمع آوری ، تغییر یافته و درون سلول های قاب ذخیره می شوند را عسل می گویند.


مجموعه آموزشی پرورش و نگهداری زنبور عسل
مجموعه آموزشی پرورش و نگهداری زنبور عسل
محصول: مجموعه آموزشی پرورش و نگهداری زنبور عسل
تاریخ به روزرسانی: 1392/9/3
وزن: 120 گرم
فروشنده: عرفان ماركت
گفتگوی خصوصی با فروشنده
پشتیبانی و نظرات   (2 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


صالحزاده کد: 16452

سلام من تازه کارم لطفامن راراهنمای کنید

1397/4/10علی جانی کد: 7177

کتابوو میخوام

1396/3/30


 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره مجموعه آموزشی پرورش و نگهداری زنبور عسل نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: پرورش زنبور عسل ، پرورش زنبور عسل ، انواع زنبور عسل ، شهد گل ، عسل مرغوب ، موم ، خواص عسل ، خواص موم ، عسل داروي شفا دهنده ، زنبورداري ، كندو ،