تقویت ایمنی بدن کودک فقط در چهار ماه

تقویت ایمنی بدن کودک فقط در چهار ماه

وضعیت:  
غیر فعال
روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 0iB
موجود شد به من اطلاع بده

در طول حدود سی سال طبابت تخصصی اطفال مدام با والدینی روبرو بوده ام که از زود به زود بیمار شدن کودک خود می نالیدند. این والدین هزینه و راه های زیادی را امتحان کرده بودند از شربت های تقویتی مختلف تا طب سنتی ... ولی دریغ از کوچکترین اثری.


بخصوص طی یک سال گذشته این نگرانی در والدین بسیار محسوس تر شده لذا من تصمیم گرفتم با استفاده از طب مکمل هومیوپاتی کمک کنم تا این والدین به خواسته قلبی خود که همان کمتر بیمار شدن کودک شان هست برسند.


در این فایل پی دی اف آموزشی دکتر عادل حیدری نژاد به شما یاد می دهد که چطور سیستم ایمنی بدن کودک خود را با استفاده از طب مکمل هومیوپاتی تقویت کنید. پیشنهاد می کنم آموزش های دکتر عادل حیدری نژاد را از دست ندهید. آموزش هایی که حاصل سال ها تجربه طبابت ایشان است.


تصور کنید که شما می توانید یک راهنمای مطمئن در کنار خود داشته باشید بله یک راهنمای دوست داشتنی. اگر فکر می کنید که می توانید این آموزش ها را در اینترنت رایگان بدست بیاورید پیشنهاد می کنم همین حالا این صفحه را ترک کنید و به جستجو در اینترنت بپردازید.


فقط یک درخواست کوچک از شما دارم:

"لطفا مطالب این آموزش را با دیگران به اشتراک نگذارید" اجازه بدهید دیگران هم به آن احساس نیاز پیدا کنند و همانطور که شما بهای آن را پرداخت کردید آن ها نیز این کار را بکنند.

دوستان ، دقت داشته باشید شما بابت یک فایل کامپیوتری این مبلغ را نمی پردازید بلکه بابت خرید دانش سی ساله طبابت ما هزینه می کنید.


سوال: این آموزش توسط چه کسی ارائه شده است؟

این آموزش توسط دکتر عادل حیدری نژاد پزشک متخصص هومیوپاتی اطفال و عضو دپارتمان اطفال- نوزادان بیمارستان فوق تخصصی تریتا ارائه شده است.


سوال: این آموزش دقیقا چیه؟

این آموزش یک فایل متنی دو صفحه ای با فرمت پی دی اف می باشد که به والدین طریقه تقویت ایمنی بدن کودک را به روش طب مکمل هومیوپاتی و در قالب نسخه هومیوپاتی آموزش می دهد.


سوال: با نخریدن این آموزش من چه چیزی را از دست می دهم؟

دقیقا همان چیزی را تجربه می کنی که حالا در حال تجربه کردنش هستی یعنی مریض شدن های مکرر، خرید شربت های گران قیمت خارجی و البته بی اثر تحت عنوان تقویتی و ...


به هر حال حق انتخاب با شماست .


سوال: چطور متوجه تاثیر این درمان و آموزش آن بشوم؟

خیلی ساده، بعد از چهار ماه از مصرف اولین نوبت داروی هومیوپاتی شما متوجه می شوید که حداقل 40 درصد بیماری کودک شما سبک تر شده به این صورت که یا کمتر بیمار می شود و یا در صورت بیمار شدن زودتر و با داروهای کمتری خوب می شود.البته این تاثیر تا یک سالگی تا بیش از 80 درصد افزایش می یابد.


سوال: آیا این آموزش ضمانت هم دارد؟

بله. اگر چه که ما حداقل زمان تاثیر مثبت دارو و استفاده از آموزش را چهار ماه اعلام کرده ایم ولی در صورت پشیمان شدن تا یک ماه بعد از خرید ضمانت بازگشت وجه برای شما وجود دارد! پیشنهاد می کنم اولین نوبت دارو را طبق آموزش به فرزند دلبند خود بدهید و تاثیر آن را بزودی ببینید.


سلب مسئولیت

همین جا اعلام می دارم هدف اصلی من ارتقا سطح سلامت افراد جامعه با استفاده از اصول کاملا علمی و تایید شده طب هومیوپاتی تحت نظارت اداره طب مکمل وزارت بهداشت کشور ایران است ولی هیچ ادعایی در اثبات خود و رد سایرین ندارم. اگرچه بر این باور هستم که استفاه از آموزش های من برای استفاده کننده های از آن ها بسیار سودآور بوده ضامن سلامت واقعی آن هاست ولی هرگز دیگران را ترغیب و تشویق به خرید آن ها نمی کنم چرا که معتقدم همه کس مناسب همه چیز نیست.


از آن جایی که موضوع اصلی وب سایت من تمرکز بر طب هومیوپاتی دارد و متاسفانه این مفاهیم برای اکثریت قریب به اتفاق هموطنان داخل کشور غریب و دور از ذهن می باشد لذا من هیچ سعی و تلاشی برای قانع کردن مردم عزیز عادی کشور خود و تشویق یا ترغیب آن ها به استفاده از آموزش های هومیوپاتی خود نکرده و نخواهم کرد.شرط اصلی و اساسی در مطالعه آموزش های من اعتماد کامل و باور شما به من هست. در صورتی که به هر دلیل نمی توانید به من اعتماد کنید و من را باور داشته باشید در این صورت این آموزش اصلا به درد شما نمی خورد.


با ثبت سفارش این آموزش، شما متعهد شده اید که تحت تاثیر نوشته های وب سایت ترغیب به خرید نشده بلکه پس از تحقیق و تفحص در فضای اینترنت و سوال و جواب از جامعه و مهم تر از همه شناخت روش درمانی هومیوپاتی، خود به این نتیجه رسیده اید که این آموزش مناسب کودک شماست.


مسئولیت استفاده غلط از این آموزش بر عهده شخص متقاضی می باشد.

تقویت ایمنی بدن کودک فقط در چهار ماه

محصول: تقویت ایمنی بدن کودک فقط در چهار ماه

حجم فایل: 0iB

چت با فروشنده
 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: بهترین داروی تقویت ایمنی، تقویت ایمنی کودک، آموزش تقویت ایمنی کودک
دلار: 57,830تومانبیت کوین: 68,171 دلار
578300
fa