طراحی سایت فروشگاهی بازاریابی، ورژن 13

طراحی سایت فروشگاهی بازاریابی، ورژن 13

فروشنده: مسبی دات كام
نمودار قیمت قیمت: $270 (15,703,000 تومان)
این محصول 5 روز ضمانت برگشت وجه دارد.

تا 20 آبان 1401 تخفیف 50 درصدی را از دست ندهید. در سبد خرید، کد تخفیف aban20 را وارد کنید.

آیا دوست دارید سایتی کامل و حرفه ای مانند سایت مسبی(masbi.com) در اختیار داشته باشید و با آن کسب درآمد کنید؟ ما با افتخار این امکان را برای شما فراهم کرده ایم. شما با هزینه ای مناسب، صاحب یک وبسایت بی نظیر با امکانات فوق العاده خواهید شد. بخشهای متعددی از قبیل فروشگاه کالا و فایل، ایستگاه آگهی، دایرکتوری سایتها، بازاریابی و همکاری در فروش، پیام رسان اختصاصی و ... همه یکجا بر روی سایت شما وجود خواهد داشت. ما این همه امکانات را پورتال مسبی (Masbi) نام گذاری کرده ایم که مخفف Marketing And Systematic Business In The Internet می باشد.

ما با تجربه 17 ساله در طراحی سایت، وبسایتی با قابلیت های کم نظیر برای شما طراحی و راه اندازی می کنیم. با راه اندازی سایت اینترنتی مطابق با پورتال مسبی (Masbi) یک سیستم پردرآمد اینترنتی برای خود ایجاد کرده، فروشنده ها و بازاریابهای زیادی جذب کار کنید و هم خود و هم دیگران صاحب یک درآمد ایده آل شوید. مدیریت کردن پورتال مسبی، نیاز به دانش فنی خاصی ندارد و کاربران علاقمند به راحتی می توانند با پشتکار خود چنین سایتی را مدیریت کنند.

فروشنگان و بازاریاب ها دارای پنلهایی با امکانات استثنایی هستند که حرفه ای بودن و در عین سادگی و کاربرپسند بودن آن را می توان مهم ترین ویژگی آن دانست. کلیه تراکنش های مالی و محاسبه پورسانت و اطلاع از زمان ثبت سفارش و ... بصورت اتوماتیک انجام می شود. هر رویداد مهم و تراکنشی که در سایت صورت بگیرید توسط ایمیل به اطلاع مدیر سایت می رسد که همین امر مدیریت سایت را بسیار آسان کرده است. شما می توانید با مدیریت خوب و اصولی، درآمد ایده آلی از سایت خود داشته باشید.

اگر خودتان فروشنده کالا هستید باید بدانید در اختیار داشتن چنین سایتی و مدیریت آن، برای شما نیز بسیار کارآمد است، می توانید محصولات فروشگاه اینترنتی خودتان را در سایت ثبت کنید تا بازاریاب های سایتتان برای شما تبلیغ کنند. روشهای درآمدزای دیگری مانند جذب بنر تبلیغاتی، ایستگاه آگهی، فهرست سایتهای ایرانی و ... نیز در سایت شما وجود خواهد داشت. امکانات مهم، اصلی و متنوع این سایت حرفه ای که به اسم پورتال مسبی خوانده می شود در همین صفحه نوشته شده است.

در روش خرید نقدی، شما یک سایت کسب و کار کامل اینترنتی مشابه ورژن 13 پورتال مسبی با همه امکانات به صورت کامل تحویل خواهید گرفت و دسترسی کامل به هاست و مدیریت سایتتان خواهید داشت. هاست تحت تملک خودتان خواهد بود و شما می توانید با داشتن چنین سایت حرفه ای، کسب و کار خود را رونق بدهید. در سایتی که ما به شما تحویل می دهیم، بخش های اصلی زیادی ایجاد شده است از جمله: فروشگاه، فروشندگان، بازاریابی، مقالات، ایستگاه آگهی، درج بنر ویژه، پیام رسان و ...
- شما می توانید با استفاده از یک سیستم بازاریابی پیشرفته، مشتریهای فراوانی برای محصولات و خدمات سایت جذب نمایید.
- شما می توانید فروشندگان معتبر را به سایت دعوت کنید تا محصولاتشان را ثبت کنند. همچنین با جذب بازاریابهای متعدد، امکان یافتن مشتری برای محصولات و در نتیجه سود خود را فراهم آورید.
- با افزایش رتبه شما در موتورهای جستجو، وبمسترهای زیادی برای درج آگهی و تبلیغات در سایت شما و سرمایه گزاری در بخشهای مختلف سایتتان به سمت شما جذب می شوند.
- با مدیریت دقیق بخشهای متنوع و بی نظیر سایت، درآمد فوق العاده ای را عاید خود خواهید نمود.

طراحی سایت فروشگاهیاقدامات راه اندازی:
پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه، یک فایل به شما تحویل داده می شود که اقدامات اولیه برای شروع راه اندازی سایت شما ارائه شده است. از جمله تهیه هاست و دامین. با انجام آن موارد، پس از 24 تا 48 ساعت، طراحی سایت شما توسط ما انجام شده و سایت راه اندازی می گردد و راهنمایی های لازم به ایمیل شما ارسال می شود.

تعهدات ما:

حداکثر ظرف 48 ساعت بعد از سفارش، وب سایت آماده شده خود را از ما تحویل می گیرید.

تحویل سایت و تضمین صحت اجرا به عهده خود ما است.

خود مدیر سایت مسبی شخصا مسوول فروش این محصول به شما می باشد.

پس از خرید، در هر زمان همراه شما بوده و پاسخگوی شما هستیم.

امکان ارتقای سایت شما به ورژنهای بالاتر در هر زمان

برطرف کردن مشکلات احتمالی سایت شما در هر زمان و به صورت رایگان

تلفن پشتیبانی: 09171746441

ورژن 14

نصب در ورژنهای

220

آدرس دهی بهتر صفحات:

جهت سئوی بهتر صفحات، آدرس دهی صفحات با استاندارد موتورهای جستجو هماهنگ شده است. برای این کار پسوند aspx حذف شده است. در صفحه هر محصول، نام آن محصول در آدرس صفحه گنجانده شده است. برای مقاله و آگهی نیز این استاندارد رعایت شده است.

تاریخ تکمیل طراحی: 1402/11/21

14 به بعد

219

کد تخفیف خصوصی و عمومی:

در تکمیل آیتم 183، فروشنده می تواند کد تخفیف را به دو حالت خصوصی یا عمومی تنظیم کند. کدهای تخفیف عمومی در صفحه مشخصات محصول و در پنل بازاریابی نشان داده می شوند. اما کدهای تخفیف خصوصی را هیچ کاربری نمی تواند ببیند بلکه فروشنده آن کدها را در اختیار افراد مورد نظر خود قرار می دهد.

تاریخ تکمیل طراحی: 1402/11/11

14 به بعد

218

محصولات هم دسته:

در صفحه مشخصات محصول، سایر محصولات هم دسته با آن محصول به کاربر نشان داده می شود. مدیر می تواند وضعیت نمایش محصولات هم دسته را به صورت افقی یا عمودی یا عدم نمایش تنظیم کند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1402/11/07

14 به بعد

217

عکس زمینه هدر سایت:

عکس زمینه هدر سایت را می توان از طریق پنل مدیریتی تغییر داد یا آن را غیر فعال کرد.

تاریخ تکمیل طراحی: 1402/11/05

14 به بعد

216

منوی افقی پیشرفته:

منوی افقی بالای صفحات، می تواند دارای عکس یا مثل قبل بدون عکس باشد یا کلا این منو نامرئی باشد. امکان مدیریت این منو، در پنل مدیریت بوجود آمده است.

تاریخ تکمیل طراحی: 1402/11/05

14 به بعد

215

چه واحد قیمتی به کاربر نشان داده شود؟:

فروشنده می تواند در فرم ویرایش محصول تعیین کند که قیمت آن محصول با چه واحدهای قیمتی به کاربر نشان داده شود؟ این فیلد دارای سه وضعیت است، 1) واحد پول اصلی سایت 2) واحد پول اصلی سایت و دلار 3) دلار

تاریخ تکمیل طراحی: 1402/10/12

14 به بعد

214

نمایش فروشگاه در صفحه اصلی:

برخی مدیران دوست دارند صفحه اصلی سایتشان، بیشتر نمای فروشگاهی داشته باشد بنابراین می توانند از این آیتم استفاده کنند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1402/10/11

14 به بعد

213

مدیریت متغیرهای سایت:

برای اینکه مدیر سایت بتواند با سرعت و دقت بیشتری متغیرهای سایت را ویرایش کند، بخش متغیرهای سایت در پنل مدیریتی طراحی شده است. مدیران سایتهای ورژن قبلی اگر نیاز به ویرایش یک یا چند تا از متغیرها داشته باشند ناچارند فایل public.txt را در هاست باز کنند و ویرایشات دلخواه را انجام دهند و در نهایت فایل را ذخیره کنند که کاری زمانبر و خسته کننده است. اما در ورژن 14 کار ویرایش متغیرها در محیطی حرفه ای و کاربرپسند انجام می شود. در ورژن 14 در حال حاضر 100 متغیر ایجاد شده است که مدیر به سادگی و بدون اتلاف وقت می تواند آنها را طبق سلیقه خود ویرایش کند تا نمای سایت و مقادیر بخش های مختلف طبق نیازها و اهدافش تنظیم شود.

تاریخ تکمیل طراحی: 1402/10/10

14 به بعد

212

اصلاح نام برخی صفحات سایت:

به جهت شناسایی بهتر صفحات توسط گوگل و مفهوم دقیقتر نام صفحات، نام برخی از صفحات سایت، به نام مناسب تری تغییر پیدا کرده است. orderwork.aspx و report.aspx با یکدیگر ترکیب شده و به نام marketing.aspx تغییر داده شده است. m_box.aspx و sellerlink.aspx با یکدیگر ترکیب شده و به نام store.aspx تغییر یافته است. ads.aspx به advertiser.aspx تغییر یافته است. agahi_ha.aspx به ads.aspx تغییر یافته است. agahi.aspx به ad.aspx تغییر یافته است. asli.aspx به home.aspx تغییر یافته است که البته در نوار آدرس مرورگر نشان داده نمی شود. news.aspx به author.aspx تغییر یافته است. اگر آدرس های قدیمی وارد شوند یا نام هر صفحه ای به اشتباه وارد شود سایت به خوبی باز می شود و با هیچ خطایی مواجه نمی شود و جای نگرانی نیست.

تاریخ تکمیل طراحی: 1402/09/13

14 به بعد

211

تفکیک بهتر بخش های مدیریتی:

در مدیریت سایت، بخش هایی جدید ایجاد شده، بخش هایی حذف شده و بخش هایی نیز از یکدیگر تفکیک شده اند. مثلا بخش هدر سایت ایجاد شده است که مدیر می تواند در آن بخش رنگ هدر و منوی موجود در هدر را ویرایش کند. بخش تغییرات روزانه مدیریت به سه بخش تفکیک شده است. (ویرایش محتوای صفحات، تغییر درآمدهزینه اعضا، RSS و Sitemap). بخش های فهرست سایتها و درج بنر ویژه و تالار گفتگو به دلیل قدیمی بودن و عدم کارایی، از ورژن 14 حذف گردیده است.

تاریخ تکمیل طراحی: 1402/09/12

14 به بعد

210

به روز رسانی لحظه ای قیمت دلار:

قیمت دلار و قیمت ارزهای دیجیتال برتر بازار به صورت لحظه ای و اتوماتیک در سایت به روز رسانی می شود. بنابراین نیاز نیست مدیر سایت، قیمت دلار و یا ارزهای دیجیتال را ویرایش کند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1402/09/10

14 به بعد

209

اسلایدر حرفه ای در صفحه اصلی:

کاربران زیادی درخواست دارند که ظاهر سایت زیباتر و کاربرپسندتر شود بنابراین تصمیم گرفته شد تغییراتی در ظاهر و قالب سایت ایجاد شود. یکی از این تغییرات، ایجاد یک اسلایدر حرفه ای می باشد. مدیر سایت می تواند عکس ها یا گیف های این اسلایدر را تغییر دهد یا تعداد آنها را کم و زیاد کند و یا عکس هایی که عرضشان بزرگتر یا کوچکتر از حالت پیش فرض است، آپلود کند. هر عکس اسلایدر، لینک جداگانه به یک صفحه از سایت دارد. همچنین رنگ پس زمینه هر اسلاید قابل تغییر می باشد.

تاریخ تکمیل طراحی: 1402/08/10

14 به بعد

208

آپدیت سایت مپ و RSS و معرفی سایت مپ به گوگل:

در هر زمان که محتواهای مهمی به سایت افزوده می شود (مثلا محصولی جدید ثبت و تایید می شود)، مدیر می تواند آپدیت سایت مپ را کلیک کند تا فایل سایت مپ به صورت اتوماتیک ویرایش و آپدیت شود. سپس معرفی سایت مپ به گوگل را کلیک کند تا سایت مپ به گوگل ارسال شود.

تاریخ تکمیل طراحی: 1402/07/26

14 به بعد

207

ارسال پیامک OTP از طریق پترن:

این روش که اخیرا رواج زیادی پیدا کرده است، با قابلیت ارسال پیامک از طریق پترن قابل پیاده سازی است. با این امکان دیگر نیازی به خرید خط خدماتی نیست و پیامک های شما به شماره هایی که پیامک تبلیغاتی خود را بسته اند نیز ارسال می شود. در سایت، 22 نوع پیامک ارسال می شود(مثلا پیامک به مشتری در مورد سفارش خود را کامل کنید، پیامک به کاربر در مورد محصول موجود شد، پیامک به فروشنده در مورد ثبت شدن یک سفارش، پیامک به مشتری در مورد ثبت شدن کد رهگیری مرسوله و ...) که هر کدام می توانند یا به روش otp یا به همان روش معمولی ارسال شوند. ویرایش تنظیمات نحوه ارسال هر نوع پیامک به راحتی توسط مدیریت قابل انجام است.

تاریخ تکمیل طراحی: 1402/07/04

14 به بعد

206

تعیین واحد پولی اصلی سایت:

مدیر می تواند یک واحد پولی ثابت را برای سایت تعیین کند که در تمامی بخش های سایت همان واحد پولی نشان داده شود. مثلا تومان یا ریال، قبل از این، هر دو واحد ریال و تومان در بخش های مختلف سایت استفاده می شد.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1402

14 به بعد

205

ارسال انواع فایل در پیام رسان:

کاربران می توانند در پیام رسان سایت برای یکدیگر انواع فایل ها را ارسال کنند. مانند عکس، فیلم، PDF و ...

تاریخ تکمیل طراحی: 1402/06/25

14 به بعد

204

امکان ویرایش فایلهای سایت از پنل مدیریت:

مدیر می تواند فایلهای txt و js و css سایت را از بخش مدیریت ویرایش کند. و دیگر نیازی نیست برای چنین ویرایشاتی وارد کنترل پنل هاست شود.

تاریخ تکمیل طراحی: 1402/06/18

14 به بعد

203

بات اختصاصی سایت:

اغلب کاربران، پس از ثبت نام در سایت سردرگم می شوند و سوالات زیادی برایشان بوجود می آید و دوست دارند فورا پاسخ سوالات خود را دریافت کنند. اینجاست که بات سایت وارد عمل می شود و کاربر را راهنمایی می کند. کاربر می تواند در پیام رسان سایت، با بات سایت چت کند و از بات کمک بگیرد. بات آمادگی دارد هر گونه سوال مورد نیاز کاربر را بلافاصله پاسخ دهد. مثلا کاربر می تواند در مورد نحوه خرید محصول از بات کمک بگیرد. یا بازاریاب می تواند از بات، در مورد چگونگی بازاریابی کمک بخواهد و لینک اختصاصی خودش را بخواهد و ...

تاریخ تکمیل طراحی: 1402/06/05

14 به بعد

202

پرداخت آنلاین با ارزهای دیجیتال:

اگر کاربران از سراسر دنیا بخواهند از خدمات و محصولات سایت شما استفاده کنند و مبلغ آن را پرداخت کنند، با توجه به تحریم بودن ایران و عدم امکان استفاده از درگاه های بین المللی، تنها راه ممکن استفاده از ارزهای دیجیتال است. اگر کاربر زبان سایت را انگلیسی کند می تواند سفارشات خود را از طریق ارز دیجیتال پرداخت کند. پس از واریز کاربر، کاملا اتوماتیک پرداخت وی بررسی و تایید می شود و در سایت ثبت خواهد شد و نیازی به بررسی مدیر سایت نخواهد بود.

تاریخ تکمیل طراحی: 1402/10/23

14 به بعد

201

دو زبانه شدن سایت:

جهانی فکر کنیم. بهتر است علاوه بر بازار 80 میلیون نفری ایران، برای بازار 8 میلیارد نفری جهان نیز برنامه ریزی کنیم. با توجه به اوضاع نابسامان اقتصادی در ایران و کاهش چشمگیر فروش محصولات و خدمات اینترنتی در ایران، با دو زبانه شدن سایت خود، و بهره مندی از زبان بین المللی انگلیسی، کاربران سراسر دنیا را به سایت خود دعوت کنید و به آنها خدمات و محصول ارائه دهید. با دو زبانه شدن سایتتان کاربران سایت شما قادر خواهند بود تنها با یک کلیک، زبان سایت شما را به فارسی یا انگلیسی تغییر دهند. برای بوجود آمدن این قابلیت مفید، هزاران کلمه، پیغام، جمله، متن ایمیل، متن پیامک و ... در سایت به انگلیسی ترجمه شده است و چپ چین شدن متنها و جداول و قالبها در حالت انگلیسی لحاظ شده است. در حالت انگلیسی، تاریخ به صورت میلادی نمایان می شود. هر ایمیل اتوماتیک و یا پیامک اتوماتیک به زبان خود کاربر برای وی ارسال می شود. برای دو زبانه کردن سایت، حدود 5 ماه زمان صرف شد.

تاریخ تکمیل طراحی: 1402/10/10

14 به بعد

ورژن 13

نصب در ورژنهای

200

آپدیت اتوماتیک قیمت محصولات وابسته به دلار:

قیمت بسیاری از محصولات، وابسته به قیمت دلار است. با توجه به تغییرات زیاد قیمت دلار، تغییر دادن قیمت آن محصولات در سایت بسیار زمانبر است و گاهی اوقات فروشنده فراموش می کند قیمت چنین محصولاتی را ویرایش کند. امکانی بوجود آمده است تا فروشنده بتواند در صفحه ویرایش محصول، تعیین کند که قیمت محصول وابسته به قیمت دلار است. با این کار قیمت آن محصول به صورت اتوماتیک بر اساس تغییر قیمت دلار به روزرسانی خواهد شد.

تاریخ تکمیل طراحی: 1401/11/22

13 به بعد

199

ثبت روش های ارسال مرسوله توسط فروشنده:

فروشنده می تواند پس از ارسال مرسوله، همزمان با ثبت کد مرسوله، روش ارسال مرسوله(پست، تیپاکس و ...) را نیز انتخاب کند. پس از آن، مدیر سایت و مشتری می توانند با کلیک بر کد مرسوله وارد صفحه رهگیری آن مرسوله (در سایت پست، تیپاکس و ...) شوند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1401/11/20

13 به بعد

198

مرتب سازی لیست محصولات توسط فروشنده:

برای مدیریت هر چه بهتر و راحت تر محصولات، فروشنده می تواند لیست محصولات را فقط با یک کلیک بر سرستون دلخواه مرتب کند. مثلا می خواهد محصولات را بر اساس وضعیت یا تعداد فروش یا تعداد بازدید یا قیمت یا پورسانت یا ... مرتب کند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1401/05/14

13 به بعد

197

جستجوی سریع محصول در پنل فروشنده:

برای اینکه فروشنده بتواند در کمترین زمان ممکن، محصول مورد نظر خود را یافته و مدیریت کند فقط کافی است در صفحه لیست محصولات خود، در فیلد جستجو چند کاراکتر از نام محصول را وارد کند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1401/05/14

13 به بعد

196

ویرایش سریع قیمت و پورسانت محصول:

فروشنده می تواند در صفحه لیست محصولات، بدون ورود به صفحه ویرایش محصول، قیمت و پورسانت را به سرعت ویرایش کند. در این حالت وضعیت محصول تغییر نمی کند (مثلا فعال باقی می ماند) و نیاز به بررسی مدیر سایت وجود ندارد.

تاریخ تکمیل طراحی: 1401/05/14

13 به بعد

195

آپلود محصولات دانلودی با فورمت های مختلف:

فروشنده محصول دانلودی می تواند فایلها را با فورمت های مختلف مانند apk و pdf و zip و txt و ... آپلود کند و الزامی برای زیپ کردن فایلها وجود ندارد. بنابراین مشتریها می توانند پس از خرید و دانلود، فایل را فورا باز کنند (بدون نیاز به آنزیپ کردن فایل).

تاریخ تکمیل طراحی: 1401/05/14

13 به بعد

194

انواع روشهای ارسال فیزیکی مرسوله:

فروشنده می تواند برای هر محصول فیزیکی، یک یا چند روش از روشهای ارسال (شرکت ملی پُست، تیپاکس، باربری، ماهکس، ترمینال) را انتخاب کند. مشتری نیز می تواند در سبد خرید، برای هر محصول، یکی از روشهای تعیین شده توسط فروشنده را انتخاب کند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1401/04/22

13 به بعد

193

برچسب پستی:

فروشنده ها می توانند برای هر سفارش پستی، برچسب پستی را مشاهده و پرینت بگیرند و بر بسته های پستی بچسبانند. با این کار در وقت آنها صرفه جویی می شود زیرا دیگر نیاز نیست به صورت دستی، آدرس فرستنده و گیرنده را بر روی بسته های پستی بنویسند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1401/03/28

13 به بعد

192

شما هم فروشنده این محصول شوید:

در صفحه مشخصات محصول، لینک شما هم فروشنده این محصول شوید بوجود آمده است. اگر کاربر، فروشنده محصول است اما هنوز آن را در سایت مسبی ثبت نکرده است و تمایل دارد در سایت مسبی به عنوان فروشنده آن محصول کار کند می تواند با کلیک بر لینک شما هم فروشنده این محصول شوید، وارد صفحه ثبت محصول جدید شود. در این حالت فرم ثبت محصول، تکمیل شده است و ثبت محصول فقط با چند کلیک انجام می شود. محصولاتی که به این شیوه ثبت شوند توسط سایت مشخص خواهند بود (نوعی کد مشترک خواهند داشت). بنابراین اگر در فروشگاه سایت، صفحه مشخصات آن محصول باز شود لینک سایر فروشندگانی که آن محصول را دارند نیز نمایان می شود و مشتری در لحظه خرید، می تواند فروشنده دیگری از محصول را انتخاب و اقدام به ثبت سفارش کند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1400/08/19

13 به بعد

191

پاسخ دهی به کامنت ها:

1. کامنت گذاری (نظر) برای محصولات، آگهی ها و مقالات، به گونه ای طراحی و به روز رسانی شده است که باعث راحتی درج نظر و درج پاسخ برای کاربر و مدیر باشد. 2. اگر مدیر لاگین باشد و نظری ثبت کند نظرش اتوماتیک تایید می شود و نیاز به مراجعه به بخش مدیریت برای تایید نیست. 3. پس از ثبت نظر، کاربر بلافاصله نظر خود را در لیست نظرات می بیند و می تواند آن را ویرایش و اصلاح کند. اما دیگر کاربران تا زمان تایید نظر، قادر به دیدن آن نیستند. 4. برنامه نویسی سایر بخش های نظرات، از جمله صفحه بندی و ... با تکنیک آجاکس انجام شده است.

تاریخ تکمیل طراحی: 1399/03/24

13 به بعد

190

سفارشی سازی صفحه اصلی:

مدیر سایت می تواند با ویرایش متغیر های فایل pubic.txt وضعیت نمایش بخش های مختلف موجود در صفحه اصلی و تعداد آیتم های قابل نمایش در هر بخش را مدیریت کند. مثلا نمایش یا عدم نمایش بنر تبلیغاتی در بالای صفحه، نمایش یا عدم نمایش فروشنده های برتر و تعداد آنها، نمایش یا عدم نمایش برترین محصولات در پایین صفحه و تعداد آنها، نمایش یا عدم نمایش آگهی ها و تعداد آنها در ستون سمت چپ صفجه، نمایش یا عدم نمایش سایتهای ایرانی و تعداد آنها در ستون سمت چپ صفحه و نمایش یا عدم نمایش مقالات جدید و تعداد آنها و عکس دار بودن یا عکس دار نبودن آنها و ...

تاریخ تکمیل طراحی: 1398/10/01

13 به بعد

189

کسب درآمد با ثبت مقاله:

کاربران می توانند با ثبت مقاله های جدید و به روز، کسب درآمد کنند. با ثبت هر مقاله، مبلغی به نویسنده آن تقدیم می شود. ارزش مقالات با درجه بندی مشخص شده است (درجه 1، درجه 2، درجه 3). مبلغ های درجه بندی توسط مدیر قابل ویرایش است. در لحظه تایید مقاله، مدیر تعیین می کند که مقاله در چه سطحی است و اتوماتیک مقاله تایید شده و مبلغ به موجودی نویسنده مقاله اضافه می شود.

تاریخ تکمیل طراحی: 1398/09/08

13 به بعد

188

خرید و فروش بک لینک:

کاربر می تواند بک لینک خریداری کند یا بک لینک بفروشد. با خرید بک لینک، لینک سایت کاربر در سایتهای دیگر قرار داده می شود و باعث افزایش بازدید و رتبه سایت او می شود. خود کاربر تعیین می کند که لینک سایتش در چه سایتهایی قرار داده شود. با فروش بک لینک، لینک سایتهای دیگر در سایت کاربر نمایش داده می شود و به ازای نمایش هر لینک، مبلغی به کاربر پرداخت می شود. مبلغ را خود کاربر تعیین می کند. تایید یا رد لینک ها توسط کاربر انجام می شود.

تاریخ تکمیل طراحی: 1398/07/23

13 به بعد

ورژن 12

نصب در ورژنهای

187

امکان ویرایش منوهای سایت:

ایجاد تغییرات در منوهای پنل بازاریابی و پنل فروشندگی و ... توسط مدیر سایت قابل انجام است. مدیر سایت می تواند بخشهایی از منوها را غیر فعال کند یا عناوین آنها را تغییر دهد یا استایل آنها را دستکاری کند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1398/05/26

12 به بعد

186

فایل مدیریتی public.txt:

مدیر سایت می تواند متغیرهای مورد نظر خود را در فایل public.txt دستکاری کند. در حال حاضر دستکاری متغیرهای زیر قابل انجام است که با گذر زمان متغیرهای جدید به آن افزوده می شود:
- تعداد محصولات قابل نمایش در هر صفحه فروشگاه
- تعداد آگهی های قابل نمایش در هر صفحه ایستگاه آگهی
- تعداد مقالات قابل نمایش در هر صفحه مقالات
- تعداد سفارشات قابل نمایش در هر صفحه پنل مشتری، فروشنده، بازاریاب
- حداکثر تعداد عکس های محصول
- حداکثر تعداد عکس های آگهی
- حداکثر تعداد عکس های مقاله
- حداکثر حجم هر عکس
- حداکثر حجم فایل محصول دانلودی
- حداکثر اقلام سبد خرید
- حداکثر تعداد قابل انتخاب برای هر محصول در سبد خرید
- متغیرهای مربوط به کدهای تخفیف
- فعال بودن و یا غیر فعال بودن پیامک در بخشهای مختلف از جمله: پیامک ثبت نام، پیامک ثبت سفارش، پیامک سفارش پستی برای فروشنده، پیامک سفارش درب منزل برای فروشنده، پیامک کد مرسوله پستی برای مشتری، پیامک پرداخت پورسانت برای بازاریاب، پیامک ارسال پیام در پیامرسان
و ...

تاریخ تکمیل طراحی: 1398/05/26

12 به بعد

185

حرفه ای تر شدن فرم ثبت و ویرایش محصول، آگهی، مقاله:

ثبت و ویرایش محصول، آگهی و مقاله با تکنیک آجاکس و بدون لود کامل صفحه انجام می شود که علاوه بر افزایش سرعت، کاربر راحت تر با آن فرم کار می کند. در آن فرم امکان آپلود چندین عکس فراهم شده است. حذف هر کدام از عکس ها توسط کاربر امکان پذیر است. حداکثر تعداد عکس ها توسط مدیر سایت قابل تغییر است.

تاریخ تکمیل طراحی: 1398/05/26

12 به بعد

184

آپدیت ادیتور:

ادیتور سایت به جدیدترین ورژن آپدیت شد. ادیتور سایت در بخش های ثبت محصول، ثبت آگهی، ثبت مقاله، ویرایش متن اصلی صفحات، ویرایش متن فوتر صفحات و ... استفاده می شود.

تاریخ تکمیل طراحی: 1398/04/26

12 به بعد

183

کدهای تخفیف:

فروشنده می تواند برای یک یا چند محصول یا برای تمام محصولاتش کد تخفیف تعریف کند. هر کد تخفیف دارای زمان شروع و زمان پایان است. بازاریابها می توانند در بخش لینکهای بازاریابی، لیست محصولات دارای کد تخفیف را ببینند و در صورت تمایل آن محصولات را همراه با کد تخفیف تبلیغ کنند. چنانچه محصولی کد تخفیف داشته باشد خریدار آن محصول می تواند در سبد خرید خود، کد تخفیف را وارد کند و از تخفیف مربوطه بهره مند شود.

تاریخ تکمیل طراحی: 1398/04/24

12 به بعد

182

دوره های آنلاین:

دوره های آنلاین نوع دیگری از محصول هستند که فروشنده می تواند در سایت ثبت کند. هر دوره می تواند شامل چندین درس باشد. هر درس می تواند ویدیو داشته باشد. مشتری پس از خرید یک دوره، می تواند در صفحه ای مجزا، دروس دوره و ویدیوهای مربوطه را مشاهده کند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1398/03/29

12 به بعد

181

توضیحات پس از خرید:

فروشنده می تواند برای هر محصول توضیحاتی وارد کند که پس از خرید محصول، در صفحه دانلود فایلها به مشتری نشان داده شود. توضیحات فروشنده قبل از لینکهای دانلود فایلها قرار می گیرد.

تاریخ تکمیل طراحی: 1398/02/05

12 به بعد

180

آپلود چند فایل برای هر محصول:

فروشنده می تواند برای هر محصول چند فایل زیپ آپلود کند. در زمان آپلود، برای هر فایل نوار پیشرفت آپلود نشان داده می شود. حذف هر فایل توسط فروشنده امکان پذیر است. مشتری پس از خرید می تواند لینک های دانلود همه فایلهای آن محصول را مشاهده و اقدام به دانلود کند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1398/02/05

12 به بعد

179

ضمانت برگشت وجه کالا:

فروشنده می تواند قابلیت برگشت وجه را برای محصولات مورد نظر خود فعال کند. تا خریدار بتواند حداکثر ظرف چند روز پس از خرید محصول، در صورت تمایل درخواست برگشت وجه کند. پس از درخواست برگشت وجه توسط خریدار، درخواست او توسط فروشنده قابل تایید یا رد می باشد. وجه خریدی که احتمال برگشت وجه دارد توسط فروشنده و بازاریاب قابل برداشت نخواهد بود تا اینکه زمان مربوطه به پایان برسد و یا درخواست برگشت، رد یا تایید شود. بعد از تایید، موجودی پنل کاربری خریدار، بازاریاب و فروشنده اصلاح می شوند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1398/01/25

12 به بعد

178

امتیاز دهی ستاره ای:

کاربران می توانند به محصولات، آگهی ها و مقالات، امتیاز ستاره ای (star rating) دهند. امتیازدهی ستاره ای به شما این امکان را می دهد تا بصورت گرافیکی محبوبیت مطالب و صفحات سایت خود را با امتیازات داده شده توسط بازدیدکنندگان بسنجید. امتیاز ستاره ای به صورت قطعه غنی (rich snippets) در صفحات قرار گرفته است تا توسط موتورهای جستجو مخصوصا گوگل قابل شناسایی باشد و گوگل بتواند ستاره ها را در نتایح جستجوی خود نشان دهد. معمولا کاربران علاقه دارند در نتایج جستجوی گوگل، بر لینکهای ستاره دار کلیک کنند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1397/12/26

12 به بعد

177

فعال سازی اختیاری:

کاربران جدید، در هر صفحه ای که ثبت نام کنند به صفحه دیگری برای فعال سازی منتقل نمی شوند بلکه در همان صفحه می مانند و می توانند بدون فعال سازی، فعالیت کنند. اگر عملیات خاصی نیاز به فعال سازی داشته باشد (مثلا ثبت محصول) در همان صفحه، یک باکس کوچک برای فعال سازی به کاربر نشان داده می شود تا در همان جا کار فعال سازی را انجام دهد. این کار از سردرگم شدن کاربر جلوگیری می کند. فعال سازی به معنی تایید شماره موبایل و یا ایمیل و یا سایت می باشد.

تاریخ تکمیل طراحی: 1397/11/03

12 به بعد

176

پیام رسان:

پیام رسان مسبی، توسعه و ارتقای بخش ارتباط با اعضا می باشد که فضا و گرافیک آن با الگوگیری از پیام رسان های پیشرفته طراحی شده است. کاربران با استفاده از پیام رسان مسبی می توانند: 1. با هر کاربری که دوست دارند به صورت آنلاین چت کنند و به یکدیگر راهنمایی دهند. 2. بوسیله آیکن جستجو، کاربران آنلاین و یا کاربران مورد نظر خود را پیدا کنند. 3. قبل از خرید کالا، به صورت خصوصی با فروشنده آن کالا چت کنند و سوالات خود را از فروشنده بپرسند و با اطمینان بیشتری خرید کنند. 4. عکس پروفایل را در هر زمان ویرایش یا حذف کنند (با قابلیت کراپ کردن عکس). 5. پیام گروهی به کاربران ارسال کنند. 6. کسب درآمد کنند: راه اول) اگر زیرمجموعه کاربر، پیام گروهی ارسال کند به کاربر پورسانت می رسد. راه دوم) با خواندن پیامهای گروهی که به کاربر ارسال شده است پورسانت دریافت می کند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1397/10/14

12 به بعد

175

موجود شد به من اطلاع بده:

هر کاربر می تواند با بازدید صفحه محصولی که ناموجود است، تعیین کند که در لحظه موجود شدن محصول، از طریق ایمیل یا پیامک یا هر دو، به وی اطلاع داده شود. بنابراین در لحظه موجود شدن آن محصول، به صورت کاملا اتوماتیک، طبق درخواست کاربر اطلاع رسانی انجام خواهد شد.

تاریخ تکمیل طراحی: 1397/07/30

12 به بعد

174

مدیریت موجودی انبار:

موجودی محصولات پستی با هر فروش، به صورت اتوماتیک کاهش می یابد. فروشنده می تواند به آسانی و بدون نیاز به ورود به صفحه ویرایش محصول، موجودی محصول را تغییر دهد و آن را به روز نگه دارد. مشتریان نمی توانند بیشتر از تعداد موجودی محصول، برای آن سفارش ثبت کنند. با تمام شدن موجودی محصول، آن محصول غیر قابل سفارش می شود و فورا در همان لحظه با یک ایمیل به فروشنده اطلاع رسانی می شود و زمانی که فروشنده مجددا موجودی آن را افزایش دهد همان لحظه و بدون بررسی مدیر، فعال می شود. اگر فروشنده، محصولی پستی دارد که به علت عدم موجود بودن آن، قصد غیر فعال کردنش را دارد کافی است فقط موجودی انبار آن محصول را صفر کند تا غیر قابل سفارش شود.

تاریخ تکمیل طراحی: 1397/06/25

12 به بعد

173

مدیریت فوتر صفحات:

شما می توانید به راحتی فوتر(پایین) هر صفحه ای از سایت خود را ویرایش کنید. مدیریت فوتر مانند مدیریت متن اصلی صفحات، از یک ویراستار گرافیکی قدرتمند استفاده می کند بنابراین شما می توانید در فوتر از کدهای html نیز استفاده کنید که می تواند شامل متن ساده، لینک، جدول، عکس، اسکریپت و انواع کد از سایتهای دیگر و ... باشد.

تاریخ تکمیل طراحی: 1397/05/12

12 به بعد

172

خرید به شیوه پرداخت درب منزل:

خرید به شیوه پرداخت درب منزل ایجاد شد. قبلا دو شیوه برای خرید ایجاد شده بود(1. پرداخت آنلاین 2. پرداخت با موجودی پنل کاربری). هر گاه کاربر، محصول یا محصولاتی را سفارش دهد، وضعیت سفارش در ابتدا منتظر پرداخت است. اگر کاربر شیوه پرداخت درب منزل را انتخاب کند آن سفارش به وضعیت پرداخت درب منزل تبدیل می شود. سفارشی که وضعیتش پرداخت درب منزل است می بایست توسط فروشندگان مربوطه به آدرس مشتری ارسال شوند و پس از ارسال، کد مرسوله را در فیلد مربوطه برای آن سفارش وارد کنند تا سفارش به وضعیت ارسال شده تبدیل شود. مدیر سایت، سفارشات ارسال شده را از طریق کد مرسوله پیگیری می کند. هر سفارش به دست مشتری برسد، به وضعیت تحویل شده تبدیل می شود و به صورت اتوماتیک پورسانت سفارش از موجودی پنل فروشنده کسر می شود. بدیهی است، در زمان ثبت سفارش، وضعیت پرداخت درب منزل تنها برای سفارشاتی قابل انتخاب است که فروشندگان مربوطه به مقدار پورسانت مربوطه، موجودی داشته باشند و همه اقلام سبد خرید از نوع پستی باشند و فروشندگان مربوطه برای محصولات مربوطه گزینه پرداخت درب منزل را فعال کرده باشند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1397/04/29

12 به بعد

171

مسابقات متنوع بازاریابی:

برای رقابت بازاریاب ها می توانید انواع مسابقه را برگزار کنید. به عنوان مثال: مسابقه فروش محصول، مسابقه جذب تبلیغات و ... مسابقات فعال به صورت تصادفی در صفحه اصلی سایت نشان داده می شود. سایر مسابقات در پنل بازاریابی اعضا و پنل فروشنده نشان داده شده است. در هر لحظه بهترین بازاریابان رقابت تا آن لحظه قابل مشاهده هستند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1397/03/23

12 به بعد

170

اپلیکیشن اندرویدی:

امروزه بیشتر کاربران از گوشی موبایل استفاده می کنند. با داشتن اپلیکیشن اختصاصی برای سایتتان می توانید به کاربران خود، خدمات بهتر و سریع‌تری ارائه دهید. کاربران می توانند اپلیکیشن سایت شما را در گوشی یا تبلت خود نصب کرده و به آسانی از آن استفاده کنند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1397/02/30

12 به بعد

169

درگاه پرداخت آنلاین زرین پال:

درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال به ورژن های 12 به بعد افزوده شد بنابراین اگر مدیر پورتال، این درگاه را برای سایت فعال کند، در سایر بخشهای سایت که کاربر نیاز به پرداخت وجه دارد کاربر می تواند به سادگی و به صورت آنلاین از طریق درگاه زرین پال، پرداخت خود را به انجام برساند. یادآوری می شود درگاههای بانک پاسارگاد، بانک ملت، ایران کیش، آرین پال نیز قبلا راه اندازی شده است. مدیر می تواند در بخش مدیریت، درگاه مورد نظر خود را فعال یا غیر فعال کند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1397/02/22

12 به بعد

168

سایزبندی محصول:

فروشنده می تواند محصول را سایزبندی کند همچنین می تواند برای سایزهای مختلف محصول، قیمتهای مختلف در نظر بگیرد، بنابراین مشتری در هنگام سفارش محصول می تواند سایز دلخواه خود را انتخاب کند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1397/02/02

12 به بعد

167

ربات اختصاصی و هوشمند تلگرامی:

با توجه به کاربران میلیونی تلگرام در ایران، داشتن ربات(بات) اختصاصی هوشمند تلگرامی که قابلیت سوال و جواب با کاربر داشته باشد ضروری است. بات هوشمند می تواند جذب مشتری را افزایش دهد و همچنین کار بازاریابی را ساده تر کند. این بات به صورت آنلاین با سایت در ارتباط است و می تواند در کسری از ثانیه اطلاعات مورد نیاز کاربر را در اختیارش بگذارد، لینک بازاریابی تولید کند و حتی سفارش ثبت کند و قابلیتهای زیاد دیگر. بات مسبی masbibot@ می باشد.

تاریخ تکمیل طراحی: 1397/01/11

12 به بعد

166

آمار و نمودار فروش ماهیانه، سالیانه و کلی:

مدیر سایت می تواند آمار و نمودار ماهیانه، آمار و نمودار سالیانه و آمار و نمودار کلی فروش محصولات سایت و درآمد حاصل از آنها را مشاهده کند (برای هر محصول به صورت جداگانه یا برای همه محصولات). همچنین فروشندگان سایت می توانند آمار و نمودار میزان فروش ماهیانه، سالیانه و کلی همه محصولات خود و یا هر محصول به صورت جداگانه را مشاهده کنند. در ورژنهای قبل فقط امکان مشاهده آمار ماهیانه وجود داشت.

تاریخ تکمیل طراحی: 1396/12/04

12 به بعد

165

سامانه ارسال پیامک payam-resan.com:

برنامه نویسی و نصب سامانه ارسال پیامک payam-resan.com انجام شد.

تاریخ تکمیل طراحی: 1396/10/29

12 به بعد

164

امکان ویرایش نام رنگ و قیمت مربوطه در فرم رنگ بندی محصول، توسط فروشنده

تاریخ تکمیل طراحی: 1396/10/22

12 به بعد

163

در فیلد شرح محتوا (محصول، آگهی، مقاله)، اگر عکس هایی وجود داشته باشد که از سایتهای دیگری لود می شوند، با یکبار بازدید مدیر از صفحه آن محتوا، آن عکسها به صورت اتوماتیک از سایت مبدا دانلود شده و در هاست سایت ذخیره می شوند و آدرس آن عکسها اتوماتیک در فیلد شرح آن محتوا اصلاح می شود.

تاریخ تکمیل طراحی: 1396/10/15

12 به بعد

162

بهینه سازی صفحات برای اخذ گواهینامه SSL:

برای اینکه سایت بتواند از گواهینامه SSL بهره مند شود لازم است فایلهای موجود در صفحات سایت(عکسها و جاوا اسکریپتها و ...) با آدرس https لود شوند. این اصلاح در همه صفحات انجام گردید.
گواهینامه SSL چیست؟ حتما سایت های را دیده اید که مانند سایت مسبی، آدرس آنها با https شروع می شود و در کنار آدرس آن وب سایت ها یک لوگوی سبز رنگ نمایش داده می شود.

SSL Certificate یا گواهی اس اس ال، بین وب سایت شما و کاربرانتان یک ارتباط امن ایجاد می کند. و هکرها و هر سیستم دیگری امکان شنود یا دیدن اطلاعاتی که بین وب سایت شما و کاربران شما تبادل می شود را ندارند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1396/10/14

12 به بعد

161

امکان انتخاب یکی از روشهای پست سفارشی و پست پیشتاز توسط مشتری:

مشتری می تواند پس از افزودن محصول به سبد خرید و پس از ورود آدرس پستی، یکی از گزینه های پست سفارشی یا پست پیشتاز را انتخاب کند. پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه توسط مشتری، روش ارسال کالا به اطلاع فروشنده می رسد (هم از طریق ایمیل و هم در پنل فروشنده روش ارسال کالا قابل مشاهده است). پست سفارشی هزینه کمتری نسبت به پست پیشتاز دارد و این مقدار کم برای خیلی از مشتریها قابل توجه است. لذا وجود پست سفارشی احتمال خرید محصول را افزایش می دهد.

تاریخ تکمیل طراحی: 1396/06/06

12 به بعد

160

تعیین شرایط ارسال رایگان کالا توسط فروشنده:

فروشنده می تواند تعین کند که اگر مشتری حداقل چه مبلغی از محصولاتش را سفارش دهد هزینه ارسال پستی رایگان باشد. مثلا: سفارشاتی از محصولات فروشنده که حداقل مبلغ خرید 200000 تومان داشته باشند و تا ابتدای روز 8 مرداد ثبت شوند، هزینه ارسال رایگان داشته باشند. یعنی در زمان ثبت سفارش، هزینه ارسال به مبلغ قابل پرداخت مشتری اضافه نشود. معرفی ارسال رایگان محصولات، در صفحه اصلی مسبی و در صفحه اختصاصی محصولات فروشنده و در صفحه هر محصول فروشنده، به کاربر نشان داده می شود. با این روش احتمال اینکه مشتری، چند محصول فروشنده را همزمان سفارش دهد یا اینکه تعداد زیادی از یک محصول او را یکجا سفارش دهد افزایش می یابد. در زمانی که کاربر سبد خرید خود را به گونه ای تکمیل کند که مبلغ سفارش، مشمول ارسال رایگان باشد، در مبلغ قابل پرداخت، به صورت اتوماتیک لحاظ می شود.

تاریخ تکمیل طراحی: 1396/05/07

12 به بعد

159

توسعه مسابقه مقالات:

برای مسابقه مقاله می توان تعیین کرد که:
1. به صورت نظرسنجی باشد. یعنی در پایان مسابقه، بین همه شرکت کنندگان، قرعه کشی صورت می گیرد.
2. به صورت پیش بینی باشد یعنی ابتدا جواب مسابقه معلوم نیست و پس از پایان مسابقه و انجام رویدادی جواب مشخص می شود(مثلا مسابقه فوتبال). در این حالت می توان تعیین کرد که قرعه کشی بین همه شرکت کنندگان انجام شود یا فقط بین کسانی که پاسخ صحیح داده اند قرعه کشی انجام شود.
3. سوالی باشد که جواب آن از ابتدا مشخص است که یکی از گزینه هاست. که در این حالت فقط بین کسانی که پاسخ صحیح داده اند قرعه کشی صورت می گیرد.

تاریخ تکمیل طراحی: 1396/02/14

12 به بعد

158

مشاهده جزئیات فعالیت زیرمجموعه ها:

برای اینکه کاربر بداند هر زیرمجموعه اش چه فعالیتی دارد، کافی است در بخش زیرمجموعه ها، آیکن کنار نام و نام خانوادگی فرد مورد نظر را کلیک کند تا ببینید آن زیرمجموعه، چه تعداد محصول، چه تعداد آگهی و چه تعداد مقاله و چه تعداد بنر ویژه و چه تعداد سایت ثبت کرده است. کاربر می تواند تعداد فروشها و تعداد خریدهای زیرمجموعه خود را ببیند. قابلیت بی نظیر دیگر این است که می تواند ببیند مسیر حرکت زیرمجموعه هایش تا لحظه ثبت نام چه بوده است یعنی از چه صفحاتی به صفحه ثبت نام رسیده اند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1395/09/17

12 به بعد

157

امکان زوم بر روی عکس محصول توسط کاربر(مشتری)

تاریخ تکمیل طراحی: 1395/08/25

12 به بعد

156

امکان کسب درآمد کاربر از لایک شدن محتوایش:

کاربران می توانند هر محتوایی را لایک کنند. (محصول، مقاله، آگهی، متن تالار گفتگو، کامنت) مدیر می تواند تعیین کند که به ازای هر چند لایک، مبلغی به موجودی صاحب محتوا افزوده شود. این فرصتی برای کاربرانی است که تمایل به ثبت محتواهای به روز دارند و دوست دارند از این روش به کسب درآمد بپردازند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1395/08/21

12 به بعد

155

ارسال عکس، نام و لینک محتوا به کانال تلگرام سایت در زمان تایید محتوا: در زمان تایید یک مقاله یا آگهی یا محصول، به صورت اتوماتیک لینک و عکس و نام آن محتوا در کانال تلگرام به صورت یک پست ارسال می شود(در زمان تایید محتوا، ارسال به تلگرام قابل انتخاب توسط مدیریت می باشد). برای محصول، قیمت نیز ارسال می گردد.

تاریخ تکمیل طراحی: 1395/08/08

12 به بعد

154

امکان ثبت محصول دانلودی رایگان:

فروشنده می تواند محصول دانلودی رایگان (محصول با قیمت صفر) ثبت کنند. برای ثبت محصول رایگان، فروشنده باید در فیلد قیمت، عدد صفر وارد کند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1395/08/02

12 به بعد

153

بهینه شدن سایت برای همه مرورگرها:

همخوانی صفحات سایت با جدیدترین مروگرهای زیر:

OperaSafariFirefoxInternet ExplorerChrome

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

152

امکان تلفیق پنلهای کاربری:

کاربرانی که در ورژنهای قبلی در دو یا چند بخش از سایت عضو بوده اند می توانند در بخش تلفیق پنلهای کاربری، پنلهای کاربری خود را با هم ترکیب کرده و یکی کند.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

151

زیباتر شدن گرافیک منوی های صفحه ها و منوهای گروهبندی ها، در ضمن مدیریت قادر است رنگ بندی زمینه و کادر منوها را با انتخاب شکل رنگ (به جای اسم رنگ) انجام دهد.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

150

ثبت سایت در فهرست سایتها نیاز به ثبت نام مجزا ندارد و کاربر با ورود به پنل خود می تواند سایتهای خود را ثبت و ویرایش و مدیریت کند. برای فعالسازی لینک هر سایت، می توان از موجودی پنل استفاده کرد و نیازی به پرداخت آنلاین مجزا نمی باشد.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

149

درج بنر ویژه نیاز به ثبت نام مجزا ندارد و کاربر با ورود به پنل خود می تواند بنرهای ویژه متعدد، ثبت و ویرایش و مدیریت کند. برای فعالسازی هر بنر ویژه، می توان از موجودی پنل استفاده کرد و نیازی به پرداخت آنلاین مجزا نمی باشد.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

148

از طریق پنل مدیریتی سایت، می توان برای اعضا به صورت گروهی یا انفرادی یا برای همه اعضا با هم، پیام ارتباط با اعضا و یا پیامک ارسال کرد (نیازی به داشتن موجودی در پنل مدیریت نمی باشد).

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

147

بازنگری متن همه ایمیلهای اتوماتیک سایت:

متن همه ایمیلهای اتوماتیک سایت بازنگری شده است و قالب آنها اصلاح گردیده است. امکان ایجاد امضای منحصر به فرد در ابتدا و انتهای متن ایمیلها فراهم شده است.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

146

در بخش فعالسازی، علاوه بر اعتبار سنجی شماره تلفن همراه و ایمیل، اعتبار سنجی نام فروشگاه(یا شرکت) و اعتبار سنجی وبسایت نیز ایجاد شده است. بنابراین تنها کاربرانی مجاز به فعالیت در بخش فروشندگان خواهند بود که وبسایت آنها توسط مدیریت تایید شود.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

145

محاسبه هزینه پستی سفارشات، مطابق با الگوریتم شرکت پست:

شرکت پست، هزینه ارسال مرسوله های پستی را با یک الگوریتم تقریبا پیچیده محاسبه می کند. نوع سرویس، نوع مرسوله، وزن مرسوله، استان و شهر مبدا، استان و شهر مقصد، داشتن کد پستی فرستنده و گیرنده و نوع بیمه، از جمله عوامل محاسبه هزینه ارسال یک مرسوله پستی هستند که در صفحه http://parcelprice.post.ir قابل محاسبه می باشد. سایت مسبی مطابق با همین الگوریتم، هزینه ارسال سفارشات پستی کاربر را محاسبه کرده و قبل از پرداخت مبلغ سفارش، به کاربر نشان می دهد.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

144

سبد خرید پیشرفته:

در سبد خرید امکان سفارش چندین محصول به صورت همزمان توسط کاربر وجود دارد. کاربر می تواند در فروشگاه، محصولات مورد نظر خود را یافته و آنها را به سبد خرید اضافه کند. محصولات سبد خرید می توانند انواع مختلفی داشته باشند مثلا چندین محصول دانلودی و چندین محصول پستی. همچنین محصولاتی که به سبد خرید اضافه می شوند می توانند از فروشنده های مختلف باشند. کاربر می تواند قبل از نهایی کردن سفارش، اقلام موجود در سبد خرید را ویرایش کند، مثلا تعداد کالاهای مورد نظر خود را کم یا زیاد کند یا آنها را از سبد خرید حذف کند. سبد خرید این امکان را به کاربر می دهد که چه وارد پنل باشد چه نباشد، محصولات دلخواه خود را به سبد خرید اضافه کند و در زمان دلخواه با ورود به پنل، با چند کلیک ثبت سفارش کند بنابراین برای ثبت هر سفارش نیاز به پر کردن فرم مشخصات فردی نمی باشد.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

143

رنگ بندی محصول:

رنگ بندی محصول توسط فروشنده، و امکان تعیین رنگ محصول هنگام خرید توسط مشتری. همچنین فروشنده می تواند برای رنگهای مختلف محصول، قیمتهای مختلف در نظر بگیرد.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

142

فرآیند جدید خرید محصول:

هر گاه کاربر، محصول یا محصولاتی را سفارش دهد، آن سفارش وضعیت منتظر پرداخت خواهد داشت. سفارش دهنده و فروشنده و بازاریاب می توانند با کلیک بر هر سفارش وارد جزییات آن سفارش شوند. با استفاده از آیکن ارسال پیام، می توانند در مورد آن سفارش مکاتبه کنند. اگر مشتری مبلغ سفارش را به سایت پرداخت کند، سفارش وی به وضعیت پرداخت شده تبدیل می گردد و مبلغ سفارش به موجودی فروشنده افزوده می شود و پورسانت آن از موجودی فروشنده کم می شود. سفارشاتی که وضعیتشان پرداخت شده است می بایست توسط فروشنده به آدرس مشتری ارسال شوند (البته محصولات غیر دانلودی). هر سفارشی که به آدرس مشتری ارسال شد لازم است فروشنده، کد مرسوله را در فیلد مربوطه برای آن سفارش وارد کند تا سفارش به وضعیت ارسال شده تبدیل شود. مدیر سایت، سفارشات ارسال شده را از طریق کد مرسوله و با استفاده از سایت http://newtracking.post.ir پیگیری می کند. هر سفارش به دست مشتری برسد، به وضعیت تحویل شده تبدیل می شود. پس از تحویل محصول به مشتری، پورسانت سفارش به موجودی پنل بازاریاب افزوده می شود. فروشنده می تواند موجودی خود را برداشت کند اما مبلغ سفارشاتی که هنوز به وضعیت تحویل شده تبدیل نشده اند قابل برداشت نمی باشد.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

141

پرداخت مبلغ سفارشات پستی به صورت آنلاین:

دو نوع روش ارسال محصول وجود دارد. دانلودی و پستی: روش دانلودی که همان روال گذشته را دارد. در روش پستی، پس از ثبت سفارش، کاربر باید مبلغ سفارش را به سایت پرداخت کند تا سفارش تایید شده و به وضعیت پرداخت شد، تبدیل شود. پس از آن فروشنده موظف به ارسال محصول از طریق پست است. سپس ثبت کد رهگیری مرسوله پستی برای سفارش مربوطه توسط فروشنده الزامی است. هر هفته کد رهگیری سفارشات ارسال شده، توسط سایت چک می شود اگر به دست مشتری رسیده اند سفارشات به وضعیت تحویل شد، تبدیل می شود و وجه مربوطه توسط فروشنده قابل برداشت و یا قابل استفاده در سایر بخشها خواهد بود.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

140

چنانچه قیمت محصول کاهش یافته باشد، در فروشگاه، قیمت قبلی نیز نمایان می شود.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

139

استفاده از یک فونت زیبا و کاربر پسند در تمامی صفحات سایت. این فونت به آسانی قابل تعویض با فونتهای دیگر می باشد.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

138

مدیریت تالار گفتگو:

بخش مجزای مدیریت تالار گفتگو ایجاد گردید، مدیر سایت علاوه بر مدیریت گروهها، می تواند متنهای تالار گفتگو را مشاهده، ویرایش، فعال یا حذف کند

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

137

اشتراک گذاری محصول، آگهی، مقاله در شبکه های اجتماعی:

امکان اشتراک گذاری محصول، آگهی و مقاله در شبکه های اجتماعی از جمله واتس آپ و تلگرام فراهم شده است. در صورتی که کاربر از طریق تلفن همراه خود وارد سایت شود می تواند با بازدید صفحه محصول، لینک اشتراک گذاری را کلیک کرده و آن محصول را به گروه یا فرد در شبکه اجتماعی مورد نظر خود ارسال کند. بنابراین امکان بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی هم بوجود آمده است.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

136

صفحه مجزای پروفایل ایجاد گردیده است که در آن کاربر می تواند کارهایی از قبیل ویرایش پروفایل، تغییر پسورد، افزایش موجودی، ارتباط با اعضا، مشاهده ریز درآمدها و هزینه ها و ... را انجام دهد.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

135

بخشهای مختلف پنل کاربری از قبیل پنل فروشندگی، پنل بازاریابی، پنل آگهیها دارای گرافیک بهتری شده اند و بخشهای تکراری با هم تلفیق شده اند.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

134

بازنگری سوالات متداول مشتریان و پاسخ ها:

همه سوالات متداول مشتریهای پورتال مسبی و پاسخها، بازنگری شده است و مطابق با آخرین ورژن اصلاح گردید است و سوالات و پاسخهای جدید افزوده شده است.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

133

در مدیریت، نتیجه پیامکهای ارسال شده با جزییات مفصل قابل بررسی هستند و نیازی به بررسی از طریق وبسایت سامانه پیامکی نیست.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

132

فیلد جستجوی پیشرفته:

فیلد جستجوی محتوا، در بالای همه صفحات وجود دارد، این فیلد با تکنولوژی Ajax با وارد کردن هر کاراکتر نتیجه جستجوی لحظه ای را نشان می دهد.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

131

امکان استفاده کاربر از موجودی اش برای خرید محصول و خرید سایر خدمات:

کاربر برای بهره مند شدن از بخشهای مختلف که دارای هزینه هستند می تواند از موجودی خود استفاده کند و نیازی نیست برای هر بخش به صورت مجزا افزایش موجودی دهد.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

130

نام و موجودی کاربر، همواره در بالای صفحات نمایان است و کاربر با کلیک بر نام خود می تواند وارد بخشهای متنوع پنل کاربری خود شود.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

129

همه محتواهای سایت از قبیل محصولات، آگهیها، اخبار و مقالات، متنهای تالار گفتگو قابلیت لایک شدن دارند. هر کاربر می تواند هر محتوا را لایک یا آنلایک کند.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

128

صفحات واکنش گرا (responsive web design):

طراحی وب واکنش‌گرا (responsive web design) در این ورژن رعایت شده است. بنابراین صفحات سایت، در همه دیوایس ها با هر سایز صفحه نمایش، از جمله لپ تاپ ها و تبلت ها و گوشی های همراه، با آن وسیله منطبق می شود و به شکل مناسبی دیده می شود و کاربر نیازی به scroll افقی یا زوم کردن صفحات ندارد.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

127

گرافیک جدید و قالب جدید سایت فضای جذاب تری را برای فعالیت فراهم می کند. این قالب حرفه ای در همه صفحات بکار رفته است.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

126

هر فعالیتی که نیاز به فعال بودن پنل کاربری دارد، به صورت اتوماتیک کاربر را به صفحه فعالسازی هدایت می کند.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

125

هر فعالیتی که نیاز به ورود به پنل کاربری دارد، به صورت اتوماتیک فرم ورود به پنل را در همان صفحه برای کاربر باز می کند.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

124

برای تایید شماره تلفن همراه، کاربر یک پیامک به سامانه سایت ارسال می کند و شماره تلفن همراه او تایید می شود. بنابراین نیازی نیست پیامهای تبلیغاتی تلفن همراه کاربر فعال باشد.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

123

امکان فعالیت کاربر در همه بخشهای سایت فقط با یک بار ثبت نام:

کاربر با یکبار ثبت نام در سایت می تواند به همه بخشهای سایت دسترسی داشته باشد و نیازی به ثبت نام مجزا در هر بخش نیست.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1395

12 به بعد

ورژن 11

نصب در ورژنهای

122

انتخاب درگاه بانکی توسط پرداخت کننده:

مدیر سایت می تواند یک یا چند درگاه پرداخت آنلاین را همزمان فعال کند. بنابراین کاربران سایت جهت پرداخت آنلاین می توانند درگاه مورد نظر خود را انتخاب کرده و پرداخت را توسط آن درگاه انجام دهند. در ورژنهای قبلی، کاربر نمی تواند درگاه بانکی را خودش انتخاب کند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1394/12/15

11 به بعد

121

حرفه ای تر شدن کدهای اختصاصی بازاریابها:

یکی از امکانات مفید و جالبی که در پنل بازاریابها به بخش کدهای اختصاصی افزوده شده است عبارت است از انتخاب گروه بندی محصول برای کد چهارم. خیلی از بازاریابها تمایل دارند گروه خاصی از محصولات را تبلیغ کنند بنابراین با انتخاب گروه دلخواه، کد مربوطه را دریافت می کنند و در سایت یا وبلاگ خود قرار می دهند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1394/12/02

11 به بعد

120

آپلود بنر برای محصولات و تبلیغات بنری:

یکی از امکانات بسیار مفید و کاربردی، تبلیغات از طریق بنر می باشد. فروشنده ها می توانند برای محصولات خود بنرهای زیبا، پرمحتوا و با کیفیت با ابعاد استاندارد آپلود کنند. بنرها در پنل بازاریابها به صورت کد نشان داده می شوند(بخش کدهای اختصاصی) تا آنها تبلیغات بنری انجام دهند. طراحی بنرها بر مبنای ابعاد استاندارد، یکی از موارد پر اهمیت در تبلیغات است. در پنل فروشنده ها برای آپلود بنر، بخشی مجزا ایجاد شده است. همچنین در پنل مدیریت، بخش مدیریت بنرها جهت تایید یا رد بنرها ایجاد شده است. در پنل بازاریابها انتخاب کد بنر بر اساس ابعاد بنر انجام می شود و هر بار بنر به صورت رندومی در سایت یا وبلاگ بازاریاب نشان داده می شود. بازاریابها می توانند بنرها را بر اساس ابعاد آنها انتخاب کنند و در سایت یا وبلاگهای خود تبلیغ کنند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1394/11/27

11 به بعد

119

نمودارهای پیشرفته تغییرات قیمت و تغییرات پورسانت:

بازدیدکننده های سایت می توانند در صفحه هر محصول، آیکن کنار قیمت را کلیک کنند تا نمودار تغییرات قیمت را مشاهده کنند. همچنین بازاریابها در پنل خود با ورود به بخش لینکهای بازاریابی، می توانند آیکن کنار قیمت هر محصول را کلیک کنند تا نمودار تغییرات قیمت را مشاهده کنند. و برای مشاهده نمودار تغییرات پورسانت هر محصول، آیکن کنار پورسانت آن محصول را کلیک کنند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1394/10/18

11 به بعد

118

درگاه پرداخت آنلاین بانک تجارت (ایران کیش):

درگاه پرداخت اینترنتی بانک تجارت نیز به ورژن 10 و 11 و 12 افزوده شد بنابراین اگر مدیر پورتال، این درگاه را برای سایت در حالت انتخاب شده قرار دهد، در سایر بخشهای سایت که کاربر نیاز به پرداخت وجه دارد کاربر می تواند به سادگی و به صورت آنلاین از طریق درگاه بانک تجارت، پرداخت خود را به انجام برساند. یادآوری می شود درگاههای بانک پاسارگاد، بانک ملت، آرین پال و پی لاین نیز قبلا راه اندازی شده است. مدیر می تواند در بخش مدیریت کلی سایت، درگاه مورد نظر خود را فعال یا غیر فعال کند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1394/09/25

11 به بعد

117

لایک کردن کامنتهای محصول، آگهی و خبر(مقاله) توسط بازدیدکننده:

هر کامنت، قابل لایک شدن توسط بازدیدکننده می باشد. به عنوان مثال، کامنتهای پایین این صفحه را مشاهده کرده و لایک کردن آنها را تست کنید.

تاریخ تکمیل طراحی: 1394/08/25

11 به بعد

ورژن 10

نصب در ورژنهای

116

امکان ویرایش، افزودن و حذف موضوعات اتاق گفتگو توسط مدیریت: در این بخش می توانید موضوعات اتاق گفتگو را ویرایش یا حذف یا اضافه کنید.

تاریخ تکمیل طراحی: 1394/08/08

10 به بعد

115

صفحه بندی پیشرفته فروشگاه و صفحه بندی اتاق گفتگو با قابلیت مشاهده همه صفحات

تاریخ تکمیل طراحی: 1394/08/08

10 به بعد

114

جستجوی پیشرفته محتوا (محصول یا آگهی یا خبر): در صفحه اصلی سایت امکان جستجوی محتوا ایجاد گردید. جستجوی محصول بر اساس رتبه فروشنده لیست می شود. جستجوی آگهی بر اساس ستاره آگهی لیست می شود. جستجوی خبر بر اساس تاریخ آپدیت خبر لیست می شود. پس از انجام جستجو، واژه های جستجو شده با رنگ متمایز نشان داده می شوند حتی این رنگ بندی، در صفحه اختصاصی آن محتوا هم ادامه می یابد.

تاریخ تکمیل طراحی: 1394/05/13

10 به بعد

113

طبقه بندی آگهی ها بر اساس استان و شهرستان: آگهی دهنده ها می توانند در زمان ثبت یا ویرایش آگهی، استان و شهرستان را انتخاب کنند. همچنین در بخش ایستگاه آگهی امکان یافتن آگهی بر اساس استان و شهرستان ایجاد شده است.

تاریخ تکمیل طراحی: 1394/04/17

10 به بعد

112

ارسال پيامک(sms) توسط فروشنده ها به همديگر: فروشنده می تواند پیامک تبلیغاتی تکی یا گروهی به تلفن همراه فروشنده ها بفرستد. برای این کار کافی است وارد پنل خود شده سپس به بخش ارتباط با فروشندگان مراجعه نماید. پس از تکمیل فرم ارتباط با فروشندگان، گزینه تبلیغاتی را انتخاب کرده و گزینه ((به تلفن همراه افراد، پیامک نیز ارسال شود)) را انتخاب نماید.

تاریخ تکمیل طراحی: 1393/08/22

10 به بعد

111

ارسال پیام تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی فروشنده ها به همدیگر: هر فروشنده می تواند با فروشندگان دیگر ارتباط داشته باشد و برای آنها پیام معمولی رایگان ارسال کند. همچنین فروشنده می تواند به هر تعداد از فروشنده های مورد نظر خود پیام تبلیغاتی گروهی ارسال کند. مثلا:
ارسال پیام تبلیغاتی برای جدیدترین فروشنده ها
ارسال پیام تبلیغاتی برای فروشنده هایی که اخیرا وارد پنل کاربری شان داشته اند.
ارسال پیام تبلیغاتی برای فروشنده هایی که برترین رتبه ها را در سایت مسبی دارند.
و ...

تاریخ تکمیل طراحی: 1393/08/22

10 به بعد

110

کسب درآمد از طریق بازدید پیامهای تبلیغاتی: در پنل بازاریابها در بخش ارتباط با اعضا، اگر پیامهای تبلیغاتی برای بازاریاب ارسال شده باشد به محض اینکه بازاریاب آن پیامهای تبلیغاتی را مشاهده کند مبلغی به درآمد وی افزوده می شود.

تاریخ تکمیل طراحی: 1393/06/27

10 به بعد

109

ویراستار پیشرفته شرح آگهیها: توسط ویراستار ایجاد شده در بخش ثبت و ویرایش آگهیها، آگهی دهندگان می توانند شرح آگهیهای خود را با جلوه ای زیباتر و جذاب تر ارائه کنند. این ویراستار قدرتمند برای نگارش بهتر متنها، طرح ها و محتواها و قالبهای دلخواه آگهی دهنده ایجاد شده است. آگهی دهنده قادر است بدون بدون نیاز به دانش فنی، به راحتی قالبهای جدید طراحی کند و به صفحه مورد نظر خود اضافه کند. تغییر رنگ فونت، تغییر سایز فونت، اضافه کردن عکس لابلای متن، ایجاد جدول، قرار دادن لینک و ... امکان پذیر است. حتی آگهی دهنده می تواند کدهای html دلخواه خود را به ویراستار منتقل کند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1393/06/17

10 به بعد

108

ویراستار پیشرفته شرح اخبار مقالات: توسط ویراستار ایجاد شده در بخش ثبت و ویرایش اخبار و مقالات، بازاریابها می توانند شرح خبرها و مقالات خود را با جلوه ای زیباتر و جذاب تر ارائه کنند. این ویراستار قدرتمند برای نگارش بهتر متنها، طرح ها و محتواها و قالبهای دلخواه بازاریاب ایجاد شده است. بازاریاب قادر است بدون نیاز به دانش فنی، به راحتی قالبهای جدید طراحی کند و به صفحه مورد نظر خود اضافه کند. تغییر رنگ فونت، تغییر سایز فونت، اضافه کردن عکس لابلای متن، ایجاد جدول، قرار دادن لینک و ... امکان پذیر است. حتی بازاریاب می تواند کدهای html دلخواه خود را به ویراستار منتقل کند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1393/05/15

10 به بعد

107

درگاه پرداخت آنلاین بانک ملت: درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت نیز به ورژن ده افزوده شد بنابراین اگر مدیر پورتال، این درگاه را برای سایت در حالت انتخاب شده قرار دهد، در سایر بخشهای سایت که کاربر نیاز به پرداخت وجه دارد کاربر می تواند به سادگی و به صورت آنلاین از طریق درگاه اختصاصی بانک ملت، پرداخت خود را به انجام برساند. مدیر می تواند در بخش مدیریت کلی سایت، درگاه مورد نظر خود را فعال یا غیر فعال کند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1393/03/27

10 به بعد

106

ارسال پيامک(sms) توسط بازاریابها به همديگر: بازاریاب می تواند پیامک تبلیغاتی تکی یا گروهی به تلفن همراه بازاریابها بفرستد. برای این کار کافی است وارد پنل بازاریابی خود شده سپس به بخش ارتباط با اعضا مراجعه نماید. پس از تکمیل فرم ارتباط با اعضا، گزینه تبلیغاتی را انتخاب کرده و گزینه ((به تلفن همراه افراد، پیامک نیز ارسال شود)) را انتخاب نماید.

تاریخ تکمیل طراحی: 1392/12/27

10 به بعد

105

درگاه پرداخت آنلاین پی لاین: درگاه پرداخت اینترنتی پی لاین نیز به ورژن ده افزوده شد بنابراین اگر مدیر پورتال، این درگاه را برای سایت در حالت انتخاب شده قرار دهد، در سایر بخشهای سایت که کاربر نیاز به پرداخت وجه دارد می تواند به سادگی و به صورت آنلاین پرداخت خود را به انجام برساند. یکی از مزایای پی لاین این است که مدیر سایت بدون عقد قرارداد با بانک می تواند یک درگاه آنلاین را برای سایت خود فعال کند. مدیر می تواند در بخش مدیریت کلی سایت، درگاه مورد نظر خود را فعال یا غیر فعال کند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1392/12/11

10 به بعد

104

ویراستار شرح محصول: توسط ویراستار ایجاد شده در بخش ثبت و ویرایش محصول، فروشندگان می توانند شرح محصولات خود را با جلوه ای زیباتر و جذاب تر ارائه کنند. این ویراستار قدرتمند برای نگارش بهتر متنها، طرح ها و محتواها و قالبهای دلخواه فروشنده ایجاد شده است. فروشنده قادر است بدون نیاز به دانش فنی، به راحتی قالبهای جدید طراحی کند و به صفحه مورد نظر خود اضافه کند. تغییر رنگ فونت، تغییر سایز فونت، اضافه کردن عکس لابلای متن، ایجاد جدول، قرار دادن لینک و ... امکان پذیر است. حتی فروشنده می تواند کدهای html دلخواه خود را به ویراستار منتقل کند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1392/08/02

10 به بعد

103

راه اندازی مسابقه برای مقاله: بازاریابها برای کسب درآمد بیشتر از طریق خبرها و مقالات، می توانند برای هر خبر و مقاله ای که می خواهند مسابقه ای راه اندازی کنند. مسابقه به صورت یک سوال سه گزینه ای طراحی می شود. به ازای هر فردی که در مسابقه شرکت کند، فورا مبلغی به درآمد بازاریاب افزوده می شود. آن مبلغ را خود بازاریاب تعیین می کند. مثلا تعیین می کند که به ازای هر شرکت کننده، 5000 ریال به درآمدش افزوده شود.
برای اینکه افراد انگیزه داشته باشند در مسابقه شرکت کنند باید بازاریاب برای آنها جایزه تعیین کند زیرا هر فردی برای شرکت در مسابقه باید هزینه ای بپردازد. مثلا بازاریاب تعیین می کند که دو جایزه 200000 ریالی به صورت قرعه کشی به دو نفر از شرکت کننده ها اهدا شود. در پایان مسابقه، به صورت اتوماتیک میان کسانی که در مسابقه شرکت کرده اند و پاسخ صحیح داده اند قرعه کشی می شود و برنده ها مشخص می شوند و جوایز به موجودی برنده ها افزوده می شود.

تاریخ تکمیل طراحی: 1392/07/04

10 به بعد

102

ارسال پیام تبلیغاتی بازاریابها به همدیگر: هر بازاریاب می تواند به هر تعداد از بازاریابهای مورد نظر خود پیام تبلیغاتی گروهی ارسال کند. مثلا:
ارسال پیام تبلیغاتی برای جدیدترین بازاریابها
ارسال پیام تبلیغاتی برای بازاریابهایی که اخیرا وارد پنل کاربری شان داشته اند.
ارسال پیام تبلیغاتی برای بازاریابهایی که برترین رتبه ها را در سایت مسبی دارند.
و ...

تاریخ تکمیل طراحی: 1392/06/09

10 به بعد

101

نصب سامانه هوشمند ارسال پیامک: یک شماره اختصاصی برای سامانه پیامکی اختصاص داده می شود. سامانه پیامکی به صورت هوشمند برای اعضا پیامک ارسال می کند. یکی از زمانهایی که پیامک ارزش زیادی دارد زمانی است که سفارشی ثبت می شود در همان لحظه پیامکی برای فروشنده مربوطه ارسال می شود و ایشان به سرعت می تواند سفارش را پیگیری کند. علاوه بر این، امکان ارسال پیامک گروهی به اعضا و یا به لیست شماره تلفنهای مختلف فراهم گردیده است. برای این کار فرم پیشرفته ارسال پیامک طراحی گردیده است. گزارش دقیق پیامکهای ارسالی در اختیار مدیر سایت خواهد بود (نرسیده به مخابرات، رسیده به مخابرات، نرسیده به گوشی ، رسیده به گوشی و ...). سامانه هوشمند ارسال پیامک، قابل تعمیم به سایر بخش های سایت می باشد. مدیر می تواند این سامانه را فعال یا غیر فعال کند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1392/04/17

10 به بعد

100

فرم سفارش جادویی: در بخش کدهای جادویی پنل بازاریابها، بخشی برای ایجاد کد فرم سفارش حرفه ای ایجاد گردید. بوسیله این قابلیت، بازاریاب می تواند برای هر محصول فرم سفارش حرفه ای ایجاد کند و براحتی کد آن را کپی کرده و در سایت یا وبلاگ خود قرار دهد.

تاریخ تکمیل طراحی: 1392/04/05

10 به بعد

99

درگاه پرداخت آنلاین آرین پال: درگاه پرداخت اینترنتی آرین پال نیز به ورژن ده افزوده شد بنابراین اگر مدیر پورتال، این درگاه را برای سایت در حالت انتخاب شده قرار دهد، در سایر بخشهای سایت که کاربر نیاز به پرداخت وجه دارد می تواند به سادگی و به صورت آنلاین پرداخت خود را به انجام برساند. یکی از مزایای آرین پال این است که مدیر سایت بدون عقد قرارداد با بانکها می تواند درگاههای پرداخت آنلاین آنها را بکار بگیرد و کاربران سایت، درگاه بانک دلخواه خود را به اختیار برای پرداخت انتخاب می کنند. (درگاه بانک ملت، درگاه بانک ملی، درگاه بانک تجارت، درگاه بانک سرمایه، درگاه بانک پاسارگاد، درگاه بانک شهر و ...). مدیر می تواند در بخش مدیریت کلی سایت درگاه مورد نظر خود را فعال یا غیر فعال کند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1392/03/21

10 به بعد

98

امکان ارسال پیام گروهی تبلیغاتی به همه بازاریابها توسط هر بازاریاب: هر بازاریاب می تواند وارد پنل خود شده و تنها با 2 کلیک پیام تبلیغاتی دلخواه خود را به همه بازاریابهای سایت ارسال کند. بازاریاب قادر خواهد بود تعداد بازدید از پیام خود و لیست همه بازاریابهایی که پیامش را خوانده اند، مشاهده کند. علاوه بر این، بخش ارتباط با اعضا صفحه بندی شده است و بازاریاب به آسانی می تواند پیامهای قدیمی ارسالی یا دریافتی خود را مشاهده کند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1392/03/09

10 به بعد

97

افزایش موجودی بازاریاب: هر بازاریاب می تواند برای افزایش موجودی پنل خود به بخش افزایش موجودی مراجعه کند و به صورت آنلاین با به صورت واریز به حساب مدیر، موجودی خود را در سایت افزایش دهد. افزایش موجودی می تواند برای خرید یا هزینه کردن در بخشهای مختلف (مثلا ارسال پیام تبلیغاتی برای همه بازاریابها) کاربرد داشته باشد.

تاریخ تکمیل طراحی: 1392/03/07

10 به بعد

96

سرعت بالا در لود تصاویر: در صفحات فروشگاه، ایستگاه آگهی و اخبار و مقالات و صفحاتی که در سمت چپ خود عکسها را نشان می دهند، عکسها به صورت Thumbnail و با حجم بهینه سازی شده نمایان می شوند که تاثیر فوق العاده ای در افزایش سرعت لود صفحات و کاهش میزان مصرفی پهنای باند سایت می شود. هر تصویر تقریبا 10 برابر کاهش حجم پیدا می کند. مثلا یک عکس 30 کیلوبایتی 3 کیلوبایتی می شود.

تاریخ تکمیل طراحی: 1392/02/14

10 به بعد

95

جدول عملکرد فروشنده: عملکرد کلی فروشنده ها در صفحه اصلی و در صفحه محصولات فروشنده نشان داده می شود.

تاریخ تکمیل طراحی: 1392/01/25

10 به بعد

94

محصولات دانلودی: افرادی که فایلهایی برای دانلود دارند می توانند از طریق بخش فروشندگان، هر فایل را به صورت یک محصول ثبت کنند و روش تحویل به مشتری را دانلود تعیین کنند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1392/01/10

10 به بعد

93

هزینه های ارسال محصول: در صورتی که فروشنده غیر از قیمت محصول، هزینه های دیگری هم برای ارسال و تحویل به مشتری در نظر گرفته است می تواند آنها را تعیین کنید. هزینه هایی که فروشنده تعیین می کند در فرم سفارش محصول به مشتری نشان داده می شود (با نمایش جدول محاسبات دقیق) . هزینه ها در آن جدول به قیمت محصول اضافه می شود و به عنوان قیمت نهایی (مبلغ قابل پرداخت) به مشتری نشان داده می شود. هزینه ها در محاسبات پورسانت هیچ دخالتی داده نمی شود و برای محاسبه پورسانت از همان قیمت محصول استفاده می شود.

تاریخ تکمیل طراحی: 1392/01/06

10 به بعد

92

پیگیری سفارش: امکان پیگیری سفارش توسط همه سفارش دهنده های محصول فراهم گردید. همه مشتریها و سفارش دهنده ها با ورود به بخش پیگیری سفارش می توانند براحتی وضعیت سفارش خود را مشاهده کنند و در صورت تمایل برای سفارش یادداشت گذاری کنند و از این طریق با فروشنده ارتباط برقرار کنند.

تاریخ تکمیل طراحی: 1392/01/04

10 به بعد

91

اشتراک گذاری مطالب سایت: دکمه های اشتراک گذاری مطلب در سایتهای معتبر (لینکدین، فیس بوک، تویتر، کلوب، گوگل، یاهو، گوگل پلاس وان) ایجاد گردید. این لینکها در بخشهای آگهیها، محصولات و خبرها و مقالات قرار داده شده است.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

10 به بعد

90

سیستم RSS پویا: روزانه به صورت اتوماتیک برای سه بخش اخبار، آگهیها و محصولات، RSS ساخته می شود. RSS های ساخته شده مشتمل بر جدیدترین اخبار، جدیدترین آگهیها و جدیدترین محصولات سایت هستند. RSS یک سیستم آگاهی دهنده ی ساده است که بلافاصله بعد از آپدیت وبسایت و ارسال مطلب جدید مشترکان وبسایت را از این مساله با خبر میکند!

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

10 به بعد

89

مدیریت محتوای صفحات: در بخش تغییرات روزانه مدیریت، یک ویراستار قدرتمند برای ایجاد طرح ها و محتواها و قالبهای دلخواه مدیر سایت ایجاد شده است. مدیریت سایت با ورود به این بخش و انتخاب صفحه مورد نظر خود، قالب گرافیکی بخشهای اصلی صفحه انتخاب شده را مشاهده می کند و در صورت تمایل، تغییرات مورد نظر خود را اعمال می کند. بدون نیاز به دانش فنی در زمینه برنامه نویسی، مدیر قادر است به راحتی قالبهای جدید طراحی کند و به صفحه مورد نظر خود اضافه کند. ایجاد جدول، قرار دادن عکس و مدیا و ... امکان پذیر است. حتی مدیر می تواند کدهای html یا اسکریپت های دلخواه خود را به ویراستار منتقل کند. بوسیله این ویراستار، متا تگ keywords هر صفحه وDescription هر صفحه قابل ویرایش است.
مشاهده تصویر

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

10 به بعد

88

انجام برنامه نویسی جدید و ایجاد امکانات درخواستی مشتری: پیشنهادها و درخواستهای مشتری بررسی شده و با توجه به زمان مورد نیاز برای انجام، برآورد هزینه می شود و به مشتری اعلام می گردد. در صورت موافقت مشتری، امکانات درخواستی وی برای ایشان طراحی و برنامه نویسی و نصب می شود.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

همه ورژنها

87

پشتیبانی و پاسخدهی به سوالات مشتری و پیگیری و رفع مشکلات احتمالی سایت و هاست وی

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

همه ورژنها

85

فرم ثبت و ویرایش محصول، ثبت و ویرایش آگهی و ثبت و ویرایش خبر و مقاله بسیار ساده تر شده است. همه فیلدهای پاراگرافها و ویژگیها در یک فیلد بزرگ خلاصه شده است.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

10 به بعد

84

به صورت کاملا اتوماتیک، هر 24 ساعت یکبار یک سایت مپ(Sitemap) از همه لینکهای همه بخشهای سایت ایجاد می شود و در یک فایل XML ذخیره می گردد و فایل ایجاد شده هر 24 ساعت یکبار به گوگل معرفی می شود.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

10 به بعد

83

نمایش همزمان سه بنر ویژه در هر صفحه از سایت. یک بنر در بالای هر صفحه و دو بنر در پایین هر صفحه

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

10 به بعد

82

قرار گرفتن ستون آگهیها در سمت چپ همه صفحات، و قرار گرفتن سایتهای ایرانی در لابلای آگهیها در همان ستون

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

10 به بعد

81

امکان کامنت گذاری توسط هر بازدیدکننده به هر محصول و هر خبر و هر مقاله

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

10 به بعد

80

امکان تعریف پسورد برای مدیر دوم(معاون اول مدیر) برای مدیریت کردن فروشگاه و ایستگاه آگهی و مدیریت گروهبندهای بخشهای مختلف سایت. قابل ذکر است تمامی رفتار و عملکرد مدیر دوم توسط مدیر اول قابل مشاهده است و در همان لحظه برای مدیر اول ایمیل می شود.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

10 به بعد

79

مدیریت گروهبندی های پیشرفته و چندلایه ای برای بخش های فروشگاه و ایستگاه آگهی و اخبار و مقالات و سایتهای ایرانی، امکان ایجاد و حذف زیرگروهها برای هر گروه، امکان انتقال محتوا از یک گروه به گروه دیگر فقط با دو کلیک

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

10 به بعد

78

مکان کسب درآمد برای بازاریابها از طریق درج مقالات و اخبار پرطرفدار: بازدیدکنندگان می توانند به خبرها و مقالات امتیاز دهند و امتیاز به درآمد بازاریاب مربوطه افزوده می شود.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

10 به بعد

77

طراحی بخش جدید و پرطرفدار اخبار و مقالات: ثبت اخبار و مقالات توسط بازاریابها انجام می شود.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

10 به بعد

76

سیستم پورسانت دهی به بازاریابها از طریق جذب فروشنده و جذب آگهی دهنده

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

10 به بعد

75

ایستگاه آگهی: بخش منسجم آگهی ها ایجاد گردید، هر آگهی دهنده می تواند عضو شده و به صورت نامحدود آگهی ثبت کند. آگهی ها به صورت ستاره دار (لینک دار) و بدون ستاره (رایگان) طبقه بندی می شوند. www.masbi.com/ads.aspx

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

10 به بعد

74

تلفیق همه دیتابیسهای MS ACCESS در یک دیتابیس قدرتمند MS SQL SERVER 2008:
در ورژنهای جدید استفاده از MS SQL SERVER 2008 به جای دیتابیسهای اکسس، موجب افزایش چشمگیر لود صفحات سایت می شود. امنیت دیتابیسها افزایش یافته و امکان عضو گیری میلیونی و بازدیدهای میلیونی در سایت فراهم می گردد و فواید فوق العاده دیگر...

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

10 به بعد

ورژن 9

نصب در ورژنهای

73

تالار گفتمان مسبی راه اندازی شد. در این تالار امکان طبقه بندی مطالب به صورت موضوعی فراهم شده است.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

9 به بعد

72

امکان درخواست برداشت در پنل فروشندگان: فروشندگان می توانند موجودی خود را برداشت کنند.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

9 به بعد

71

درگاه پرداخت آنلاین بانک پاسارگاد:

امکان پرداخت آنلاین در بخش فروشگاه، بخش درج بنر، بخش افزایش موجودی فروشنده و ... و هوشمند سازی پرداخت آنلاین: شما(مدیریت) می توانید تعیین کنید که، دکمه پرداخت آنلاین، پس از ثبت سفارش محصولات کدام فروشنده نمایان شود. و تعیین کنید که کدام فروشنده به عنوان مدیر سیستم باشد و پرداختهای variz.aspx به آنجا منتقل شود. نتیجه بازگشتی از بانک مبنی بر موفق بودن یا موفق نبودن پرداخت، به صورت اتوماتیک در سایت ثبت می شود: مثلا اگر فروشنده افزایش موجودی دهد همه کارهایی که در زمان تایید واریز فروشنده هست اتوماتیک وار انجام می شود: کارهایی از قبیل اضافه شدن پورسانتهای بازاریابهای مربوطه و ارسال ایمیلهای گزارش دقیق برای مدیر و ...

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

9 به بعد

70

ایجاد بخش کدهای اختصاصی در پنل بازاریاب که شامل کدهایی متنوع برای درج در سایت یا وبلاگ است

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

9 به بعد

69

سیستم درج بنر در پایین صفحات سایت: نمایش دو بنر همزمان به صورت رندومی در پایین صفحات با قابلیت شمارش تعداد کلیک و تعداد بازدید

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

9 به بعد

68

نظارت اتوماتیک سیستم بر عملکرد فروشندگان: همه روزه عملکرد فروشندگان به صورت اتوماتیک بررسی می شود و سهل انگاری ها یا کاستی های عملکرد آنها با ارسال ایمیلهایی به آنها یادآوری می شود.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

9 به بعد

67

سیستم راهنمای اتوماتیک بازاریابها: در این بخش تعیین می شود که روزانه چه متنهایی به ایمیل بازاریابها ارسال شود. مثلا همیشه برای هر بازاریابی که 5 روز از ثبت نامش گذشت به صورت کاملا اتوماتیک، یک متن خاص ایمیل شود. متنها توسط مدیر قابل ویرایش است و محدودیتی برای تعداد متن وجود ندارد.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

9 به بعد

66

فرم پیشرفته ارسال ایمیل گروهی برای اعضای سایت ... بدون بکار بردن کد

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

9 به بعد

64

ورژن دوم سایت رایگان ایجاد شد: مطابقت با مرورگرهای اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس و اپرا و ... ، دارای فرم سفارش جدید و کامل مانند سایت اصلی ، بهبود رنگها و زیباتر شدن صفحات سایت. برطرف شدن نواقص ورژن اول. ورژن جدید سایت رایگان این قابلیت را دارد که مسیرهایی را که سفارش دهنده در سایت رایگان و قبل از ورود به سایت رایگان طی کرده و سپس سفارش داده را در پنل مسبی شما نشان دهد.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

9 به بعد

63

گرافیک جدید صفحات بازار مجازی (فروشگاه). فرمهای سفارش در صفحات product.aspx و kala2.aspx پیشرفته تر شد. امکان انتخاب استان و شهرستانهای کشور فراهم شد. کد پستی در فرم سفارش گنجانده شد. پس از ثبت سفارش، امکان کارت به کارت اینترنتی به حساب فروشنده فراهم شد.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

9 به بعد

62

گرافیک جدید صفحه فروشندگان و امکانات ارزشمند جدید در پنل فروشندگان:
1. در هنگام ثبت یا ویرایش محصول، نام محصول هم در لیست نمایان شده و قابل انتخاب شد.
2. در هنگام تایید یا رد یا یادداشت گذاری و... نام مشتری کنار کد سفارش در لیست نمایان می شود.
3. وقتی فروشنده سفارشی اضافه می کند می تواند مشخص کند که این سفارش مربوط به کدام محصول است.
4. امکان کارت به کارت اینترنتی در صفحه افزایش موجودی فروشنده فراهم شد.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

9 به بعد

61

در بخش لینکهای بازاریابی، کد لینک بازاریابی و کد بنر محصول و کد محتوای جادویی افزوده شد. بنابراین بازاریاب قادر است فقط با یک کلیک، کد های فوق را برای هر محصول مورد نظر خود دریافت کند. کد بتر محصول دارای بخش مدیریتی برای آپلود بنر می باشد.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1391

9 به بعد

ورژن 8

نصب در ورژنهای

60

سیستم ایمیل مارکتینگ در پنل بازاریابها با قابلیت ارسال متنهای صددرصد فارسی به 100 آدرس ایمیل در هر بار ارسال. ضمنا متنهای ایمیلهای معرفی نامه محصول دارای عکس محصول و فرم سفارش جادویی می باشند. امکان ارسال کدهای جادویی توسط بخش ایمیل مارکتینگ

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1390

8 به بعد

59

سیستم دامین کمکی: دامینی است که دی ان اس های آن روی هاست سایت اصلی تنظیم می شود و در بخش لینکهای بازاریابی و کدهای جادویی جایگزین دامین اصلی می شود و مدیر سایت در هر زمان از طریق بخش مدیریت می تواند آن را تغییر دهد و دامین دیگری جایگزین آن کند.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1390

8 به بعد

58

ارسال فایل راهنمای جامع بازاریابی در مسبی و پورتالهای مشابه به ایمیل بازاریابها در زمان فعال شدن حساب کاربری آنها (فایل pdf)

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1390

8 به بعد

57

سیستم تحویل سایت رایگان به بازاریابها: با راه اندازی چنین سیستمی، هر بازاریاب می تواند هاست و دامین تهیه کند و فایلهای آماده شده ای را کاملا رایگان دانلود کرده و روی هاست خود نصب کند و در هر زمان با یک کلیک سایت خود را آپدیت کند. در سایت رایگانی که به بازاریابها تحویل داده می شود سایر محصولات فعال در آن قرار داده شده است. سایت بازاریاب دارای بازار مجازی است. همه محصولات به صورت کامل در سایتهای بازاریابها قرار داده می شود بنابراین سایتهای بازاریابها کاملا مستقل از سایت شما باز می شود بنابراین سرعت لود آنها بسیار بالا خواهد بود.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1390

10 به بعد

ورژن 7

نصب در ورژنهای

55

فرم سفارش جادویی: امکانی جدید و فوق العاده مناسب برای قرار دادن فرم سفارش در وبلاگ و یا سایت. بازاریابها می توانند بوسیله این قابلیت جدید، برای هر محصولی فرم سفارش ایجاد کنند و براحتی آن کد را کپی کرده و در سایت یا وبلاگ خود قرار دهند. مزیت فرم جادویی این است که از هیچ اسکریپتی استفاده نمی کند و از کدهای ساده اچتمل تولید شده است و در وبلاگ یا سایت بازاریاب کاملا مستقل از مسبی و با سرعتی بالا لود می شود. حتی بازاریاب می تواند آن فرم را همراه متن ایمیل برای دیگران ارسال کند. تا دریافت کننده ایمیل از درون ایمیل خود سفارش خود را ثبت کند. و خیلی استفاده های مطلوب دیگر...

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

7 به بعد

54

یادداشت گذاری برای سفارشات توسط بازاریابها: هر بازاریابی اگر نسبت به یاداشتهای فروشنده یک سفارش انتقاد دارد و یا متوجه شده است اشتباهی برای تایید یا رد یک سفارش رخ داده و یا اینکه نظری در مورد یک سفارش دارد می تواند به وسیله این بخش یادداشت گذاری کند تا هم مدیر سایت و هم فروشنده مربوطه یادداشت وی را ببینند و نیز خود وی در روزها یا ساعات بعد بداند که این سفارش در چه مرحله است و چه پیگیریهایی برای آن انجام داده است.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

7 به بعد

53

در پنل بازاریاب: امکان جستجوی لینکهای بازاریابی با استفاده از نام محصول

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

7 به بعد

52

امکان ایجاد و ویرایش مسابقه بین مشتریان و مسابقه بین بازاریابها توسط خود فروشندگان

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

7

51

در پنل بازاریاب: بخش آمار ورودی ها

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

7 به بعد

50

سیستم هوشمند راه اندازی مسابقه و قرعه کشی هوشمند مسابقات و افزودن مبلغ جوایز به صورت اتوماتیک به حساب برندگان (فقط با کلیک بر یک دکمه) توسط مدیریت سایت

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

7

49

در پنل بازاریاب: بخش قرعه کشی

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

7

48

ایجاد کنترل پنل اختصاصی برای مشتری در لحظه ثبت سفارش (کنترل پنل مشتری دارای تمامی امکانات و قابلیتهای بازاریابی نیز می باشد.)

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

7 و 12 به بعد

47

در پنل بازاریاب: بخش سفارشات خود شما (خود بازاریاب نیز می تواند محصول سفارش دهد و لیست سفارشات خود را مشاهده کند)

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

7 و 12 به بعد

46

در پنل بازاریاب: انتقال وجه بین کاربران

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

7

ورژن 6

نصب در ورژنهای

45

بخش تبلیغ بالای سایت (بنر ها به صورت کاملا ثابت در بالای صفحات سایت قرار می گیرند.)

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

6 و 7

44

نمایش اتاق گفتگو و بخش ارتباط با اعضا و بخش جستجوی بازاریابها به صورت هوشمند فقط برای اعضای کوشا و حذف اتاق گفتگو و ارتباط با اعضا از بخش فروشندگان

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

6 به بعد

43

قابلیت درج کلمات کلیدی برای هر محصول در پنل فروشنده، نمایش اتوماتیک کلمات کلیدی در صفحه سفارش محصول (در متاتگ کیورد) جهت شناسایی توسط موتورهای جستجو

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

6 به بعد

42

در پنل بازاریابها: امکان حذف پیامهای دریافتی بخش ارتباط با اعضا توسط بازاریاب

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

6 به بعد

41

ارسال ایمیل تولدت مبارک برای بازاریابها (در هر روز به صورت اتوماتیک برای بازارایابهای متولد همان روز ایمیل ارسال می شود)

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

6 به بعد

40

در بخش مدیریت بازار مجازی: ارسال ایمیل یادآوری برای سفارش دهندگان با انتخاب هر بازه زمانی دلخواه

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

6 به بعد

39

ارسال نظرسنجی در تاریخ های مشخص به ایمیل مشتریان به صورت اتوماتیک

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

6 به بعد

38

در پنل فروشنده: امکان تعیین روش فروش نقدی یا پستی یا ... و تعیین تخفیفهای مربوط به خرید عمده و خرید نقدی و محاسبه تخفیفهای مربوطه و نمایش به سفارش دهنده در لحظه ثبت سفارش

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

6 به بعد

ورژن 5

نصب در ورژنهای

37

ارتقاء بخش مسابقات: امکان تعریف هر مسابقه برای دو یا چندین فروشنده، با انتخاب نام کاربری فروشندگان

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

5 به بعد

ورژن 4

نصب در ورژنهای

36

ارتقاء بخش بازاریابی: سیستم کدهای جادویی

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

4 به بعد

ورژن 3

نصب در ورژنهای

35

امکان ثبت سفارش جدید توسط فروشنده در پنل فروشنده برای سفارش دهنده

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

3 تا 11

34

امکان تغییر پسورد در پنل فروشندگان

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

3 به بعد

33

صفحه بندی اتاق گفتگو و امکان جستجوی پیشرفته در اتاق گفتگو

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

3 به بعد

32

طرح جدید رتبه بندی فروشنده

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

3 به بعد

31

افزودن فیلد تلفن ثابت در فرم سفارش محصول

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

3 به بعد

30

نمایش لینکهای بازاریابی پرفروش ترین محصولات در پنل بازاریاب

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

3 به بعد

29

امکان جستجوی سفارشات در پنل فروشنده

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

3 به بعد

28

در هنگام رد شدن هر سفارش و یا ویرایش هر سفارش و یا به حالت منتظر تایید برگرداندن هر سفارش، ایمیل ارسالی برای مدیر شامل جدول سایر یادداشتهای آن سفارش است.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

3 به بعد

27

آی پی سفارش دهنده، در پنل بازاریاب، در پنل فروشنده و در پنل مدیر سایت نمایان می شود.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1389

3 به بعد

ورژن 2

نصب در ورژنهای

26

اصلاح سیستم رتبه بندی بازاریابها بر اساس میانگین درآمد ماهیانه بازاریاب

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1388

2 به بعد

25

ارتقاء بخش مسابقات: امکان برگزاری یک مسابقه برای تمامی محصولات سایت

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1388

2 به بعد

24

ارسال بک آپ (Back Up) روزانه از دیتابیس های مهم به ایمیل مدیر سایت به صورت اتوماتیک

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1388

2 به بعد

23

در پنل بازاریابها: امکان ثبت سفارش برای مشتریان توسط بازاریابها

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1388

2 به بعد

22

سیستم جدید یادداشت گذاری توسط فروشنده به صورت نامحدود برای هر سفارش با ثبت زمان ثبت هر یادداشت

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1388

2 به بعد

21

امکان برگزاری چندین مسابقه همزمان برای محصولات فروشندگان

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1388

2 به بعد

20

امکان ثبت متن در اتاق گفتگوی فروشندگان توسط مدیر

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1388

2 به بعد

19

راه اندازی اتاق گفتگو در پنل فروشندگان و راه اندازی ارتباط با فروشندگان

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1388

2 به بعد

18

در پنل بازاریاب: ایجاد بخش جستجوی بازاریابها

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1388

2 به بعد

ورژن 1

نصب در ورژنهای

17

ایجاد بخش جستجوی سفارشات در بخش مدیریت بازار مجازی

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1387

همه ورژنها

16

طراحی جدول آمار سفارش و فروش ماهیانه در پنل فروشنده و پنل مدیریت

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1387

همه ورژنها

15

درآمدزا شدن بخش فهرست سایتهای ایرانی

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1387

همه ورژنها

14

امکان ویرایش منوی گروه محصولات توسط مدیریت

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1387

همه ورژنها

13

فهرست سایتهای ایرانی: یک دایرکتوری عظیم برای ثبت لینک سایتهای مختلف

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1387

همه ورژنها

12

تبلیغات: مخصوص درج بنر های افقی در بالای صفحات سایت

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1387

همه ورژنها

11

فروشندگان: بخشی برای ثبت محصولات شما و محصولات فروشندگان دیگر

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1387

همه ورژنها

10

بازاریابی: شامل عملکرد بازاریابی، لینکهای بازاریابی، زیرمجموعه ها، لیست واریزها، کدهای اختصاصی، معرفی به دیگران، ارتباط با اعضا، اتاق گفتگو و ...

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1387

همه ورژنها

9

بازار مجازی: شامل جستجوی محصول، انتخاب محصول، سفارش محصول

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1387

همه ورژنها

8

تماس با ما: شامل فرم تماس با مدیر

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1387

همه ورژنها

7

درباره ما: شامل مشخصات کلی و اهداف کلی سایت

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1387

همه ورژنها

6

صفحه آمار کلی سایت شامل: آمار روزانه، ماهیانه و سالیانه صفحات سایت، جدول پیغامهای صادره در سایت، آمار ورودی ها به صفحه اصلی سایت از طریق لینکهای موجود در وب سایتهای دیگر و یا ورود مستقیم به سایت، تعداد ارسال معرفی نامه در دیروز و امروز و در مجموع، آمار تبلیغات موجود در سایت، آمار بازاریابها، آمار افزایش ترافیک

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1387

همه ورژنها

5

مدیریت بازار مجازی: شامل لیست کامل فروشندگان، یادآوری فروشندگان بدهکار و یا سهل انگار بوسیله ارسال ایمیلهای اتوماتیک، یادآوری مشتریان بوسیله ارسال ایمیلهای اتوماتیک، مدیریت محصولات فعال و غیرفعال شده و در حال بررسی و پذیرفته نشده، نمایش پربازدیدترین محصولات و پرسفارش ترین آنها، مدیریت سفارشات منتظر تایید، سفارشات تایید شده و سفارشات رد شده

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1387

همه ورژنها

4

مدیریت اصلی: شامل مدیریت بازاریابها، امکان جستجوی بازرایابها، مدیریت سایتهای اضافه شده در بخش فهرست سایتهای ایرانی، مدیریت آگهی های ثبت شده، مدیریت بخش افزایش ترافیک، مدیریت تماسها، ایجاد تغییرات در دیتابیس ها، ارسال ایمیلهای گروهی متنوع، مدیریت واژه های جستجو شده در سایت، فعالترین بازاریابها، مدیریت هزینه های مستقیم سایت، مدیریت هزینه های غیر مستقیم سایت، بخش درآمد ماهیانه و درآمد سالیانه سایت، ویرایش متن های ثابت و متحرک سایت

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1387

همه ورژنها

3

پنل مدیریتی: این پنل امکان مدیریت فوق العاده آسان و در عین حال پیشرفته و سریع را برای شما فراهم می کند به طوریکه قادرید در هر روز همه بخشهای سایت خود را به تنهایی کنترل و مدیریت کنید. بسیاری از کارها و ارسال ایمیلها به صورت هوشمند و اتوماتیک صورت می گیرد و شما با ورود به بخش مربوطه در پنل مدیریتی، تنها با کلیک بر دو یا سه دکمه چندین حساب را فعال می کنید یا چندین ایمیل ارسال می کنید و یا واریز یک فروشنده را تایید می کنید و یا ... ضمن اینکه برای راحتی کار شما، راهنمای مدیریت هر بخش در بالای آن نوشته شده است.

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1387

همه ورژنها

2

ارسال ایمیلهای اتوماتیک و هوشمند برای کاربران و اعضا در بخشهای مختلف سایت

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1387

همه ورژنها

1

وجود رابط كاربری آسان و منحصر به فرد در سایر بخشهای سایت

تاریخ تکمیل طراحی: سال 1387

همه ورژنها

طراحی سایت فروشگاهی بازاریابی، ورژن 13

محصول: طراحی سایت فروشگاهی بازاریابی، ورژن 13

قیمت: $270 (15,703,000 تومان)

فروشنده: مسبی دات كام

تلفن فروشنده: 09171746441

چت با فروشنده
 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (15)
ترتیب
علی خیرابادی کد: 48489

سلام
مورد 205 ؛ارسال انواع فایل در پیام رسان:؛ قابلیت کنترل و غیر فعال کردن هم دارد؟

پاسخ
1402/10/04
محمد احمدی مدیر سایت (فروشنده) کد: 48492

سلام آقای خیرابادی
بله

پاسخ
1402/10/05
ans_result_48492
ans_result_48489
علی خیرابادی کد: 48480

سلام آیا لینک مسبی در پایین صفحه سایتی که ما خریداری میکنیم قرار خواهد داشت؟

پاسخ
1402/09/26
محمد احمدی مدیر سایت (فروشنده) کد: 48481

سلام. خیر

پاسخ
1402/09/26
ans_result_48481
ans_result_48480
برخورداری کد: 48475

سلام
با پرداخت این پول سروس ورژن 13 را هم در اختیار قرار میدهید؟
یا کد شده ان را در هاستی که ما تهیه می کنیم،پیاده میکنید؟

پاسخ
1402/09/25
محمد احمدی مدیر سایت (فروشنده) کد: 48477

سلام
قیمت سورس در کامنتهای قبلی ذکر شده است.

پاسخ
1402/09/25
ans_result_48477
ans_result_48475
علی پوردشیخی کد: 48473

سلام
امروزهاگر سایت اپلیکشن نداشته باشد فایده ای ندارد لطفا فکری کنید تا سایت اپلیکشن هم داشته باشد و با گوشی افراد بتوانند کارهای مختلف را انجام دهند. حیف است شما واقها این همه وقت گذاشتید ولی به خاطر نبود اپلیکشن از تمامفرصت ها برای رشد سایت استفاده نمیشود.

پاسخ
1402/09/24
ans_result_48473
محمد احمدی مدیر سایت (فروشنده) کد: 48259

فروش سورس فایل های سایت مسبی:
اگر تمایل دارید سورس همه فایلهای برنامه نویسی شده سایت مسبی را خریداری کنید، قیمت 5000 دلار می باشد. سایت مسبی از سال 1385 تاکنون نوشته شده و به بلوغ رسیده است. برنامه به زبان VB.net و با توضیحات فارسی در لابلای خطوط برنامه نویسی شده می باشد.

پاسخ
1402/03/16
ans_result_48259
ربابه گلرومفرد کد: 48219

سلام ، آقای محمد احمدی
از شما تشکر میکنم که به پیشنهادم ترتیب اثر دادید ، فقط اینکه اگر گزينه لینک طولانی انتقال به سایت هم اضافه ميشد دیگه کامل میشد ،به هرحال ممنون،موفق باشید

پاسخ
1402/02/17
ans_result_48219
ربابه مفرد کد: 48214

سلام خسته نباشید
سایت بسیارخوبیه، فقط اگر چند تا مورد حل بشه بهتر میشه، یکی اینکه، بازاریاب در همان صفحه فروشگاه و توضیح کالا، بتونه لینک انتقال به کانال رو ببینه و یا لینک انتقال به سایت، تا مجبور نشه که بره در جدول ، سراغ لینک بگرده و همینطور مقدار پورسانتش رو در همون صفحه توضیح کالا ببینه، اگر بازاریاب کارش سخت باشه، ممکنه انجام نده، تشکر

پاسخ
1402/02/16
محمد احمدی مدیر سایت (فروشنده) کد: 48215

سلام خانم ربابه مفرد
پیشنهاد شما انجام شد. پیشنهاد خوبی بود. از شما سپاسگزارم.
موفق باشید.

پاسخ
1402/02/16
ans_result_48215
ans_result_48214
سعید قاضی کیا کد: 46938

سلام
آیا سایت شما سیستم تیکت و پشتیبانی هم دارد؟ پس از خرید مشتری چگونه خرید خود را پیگیری می کند؟

پاسخ
1401/08/24
محمد احمدی مدیر سایت (فروشنده) کد: 46939

سلام جناب آقای قاضی کیا
پشتیبانی یکی از نقاط قوت پورتال مسبی است. مشتری پس از خرید، می تواند از طریق پیام رسان پیشرفته سایت، با فروشنده و یا با مدیریت سایت و یا با دیگر کاربران سایت در ارتباط باشد. پاسخدهی به سوالات مشتری و راهنمایی وی با نهایت دقت و بردباری انجام می گیرد.

پاسخ
1401/08/24
ans_result_46939
ans_result_46938
علی مرادی کد: 46927

سلام
چند تا سوال داشتم:
1- سایت به هاست لینوکس نیاز دارد و یا هاست ویندوز؟
2- هزینه ارتقا به نسخه های بعدی چگونه محاسبه میشود؟
3- آیا محصولات شما در نسخه که به ما تحویل میشود هم وجود دارد یا باید از صفر خودمان اطلاعات وارد سایت کنیم و دنبال فروشنده و بازاریاب باشیم؟
4- خودمان میتوانیم از هاست بک آپ بگیریم ( به صورت دوره ای) تا اگر سایت دچار مشکل شد نسخه بک آپ را استفاده کنیم؟
با تشکر

پاسخ
1401/08/23
محمد احمدی مدیر سایت (فروشنده) کد: 46930

سلام جناب آقای مرادی
1- هاست ویندوز
2- بستگی به امکاناتی دارد که یه سایت اضافه خواهد شد.
3- باید از صفر خودتان اطلاعات را وارد سایتتان کنید و به دنبال فروشنده و بازاریاب باشید.
4- معمولا کنترل پنل های هاست های ویندوزی قابلیت بک آپ دوره ای دارند.
با تشکر

پاسخ
1401/08/23
ans_result_46930
ans_result_46927
نیما شریفی کد: 46921

سلام آیا سایت قابلیت دو زبانه شدن دارد؟

پاسخ
1401/08/18
محمد احمدی مدیر سایت (فروشنده) کد: 46922

سلام جناب نیما شریفی
ورژن 14 دو زبانه می باشد (فارسی و انگلیسی)

پاسخ
1401/08/18
ans_result_46922
ans_result_46921
ایمان شفعیی کد: 46916

سلام
آیا سایتی که تحویل میدهید در فوتر سایت ادرس شما هم هست؟

پاسخ
1401/08/14
محمد احمدی مدیر سایت (فروشنده) کد: 46917

سلام ایمان عزیز
خیر.

پاسخ
1401/08/15
ans_result_46917
ans_result_46916
علی اسعدی کد: 46901

سلام
با توجه به اینکه بیشتر افراد امروز از اپلیکیشنهای موبایل استفاده میکنند درصورتی که اپلیکیشن برای سایت اضافه بشود در افزایش فروش و بازدید خیلی موثر است. چرا اپلیکیشن اضافه نمیکنید؟

پاسخ
1401/08/04
محمد احمدی مدیر سایت (فروشنده) کد: 46902

سلام جناب آقای اسعدی
امیدوارم در آینده چنین قابلیتی به سایت افزوده شود.

پاسخ
1401/08/04
ans_result_46902
ans_result_46901
محمد علی نیا کد: 45317

سلام
آیا امکان طراحی اپلیکیشن برای این سایت هم وجود دارد؟

پاسخ
1400/11/09
محمد احمدی مدیر سایت (فروشنده) کد: 45318

با سلام و احترام
ممکن است در آینده چنین قابلیتی به سایت افزوده شود.

پاسخ
1400/11/09
ans_result_45318
ans_result_45317
سیدشجاع جهرمی کد: 43820

بنام خدا
با سلام
اینجانب از سال 1392 که با ورژن 9 شروع بکار نمودم با برند سافت ری و الان بعداز ارتقاء یافته از 9 به 10 و به 11 و به 12 و حالا ورژن 13 خیلی راضی هستم و هر مشکلی هم پیش امده پس از ارسال تیکت سریع مشکل برطرف شده است.
مشکل فقط با شرکتهایی که هاست ارائه می دهند طی این مدت مشکل داشتم طی این مدت حدود 4شرکت ارائه دهنده هاست همکاری نمودم .
باتشکر

پاسخ
1400/07/21
عکاشه خوش منش کد: 45301

من از سال 96 خریداری کردم، که خیلی عالی است و امکانات زیادی دارد، فکر کنم وقت این رسیده که پورتال پوست اندازی کند و قالب مدرن و زیباتری برای آن طراحی شود، چون ظاهر سایت برعکس امکانات خیلی بد هست

پاسخ
1400/11/02
ans_result_45301
ans_result_43820
عرفان میرزاپور کد: 38531

با توجه به توضیحات ارائه شده کاملا مشخصه که دارای اطمينان و قابل بهره برداریه
از تمامی دوستان
اگه کسی واقعا نیاز داره و براش مهمه توصیه میکنم این محصول رو تهیه کنن
از ظاهر شاید ناچیز باشه و به نظر کلاه برداریه ولی ارزشش رو داره
امتحان کنین
اگه کسی راضی نبود برگردونین

پاسخ
1400/01/02
عکاشه خوش منش کد: 45300

من خریداری کرده ام و کاملا راضی هستم و کلاهبرداری هم نیست، هر امکانی که خواستم رو آقای احمدی زحمت کشیدند و اضافه کردند

پاسخ
1400/11/02
ans_result_45300
ans_result_38531
کلمات کلیدی: طراحی کسب و کار آنلاین، طراحی فروشگاه اینترنتی، طراحی سایت همکاری در فروش، طراحی سایت بازاریابی اینترنتی
دلار: 58,156تومانبیت کوین: 60,206 دلار
581560
پشتیبانی: مسبی دات كام
09171746441
پشتیبانی
fa