مسبی
آموزش مکالمه زبان انگلیسی نصرت 1 و 2 و 3

آموزش مکالمه زبان انگلیسی نصرت 1 و 2 و 3

لطفا رای دهید (0 رای)
وضعیت:
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: اصفهان
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:
آموزش زبان انگلیسی نصرت 1 و 2 و 3
* فایل متنی دروس برای افرادی که احساس نیاز به آن می کنند و تمایل به یادگیری لغات و املای کلمات دارند نیز به این مجموعه اضافه گردیده است.
* آموزش مکالمه زبان انگلیسی نصرت در 90 روز بدون نیاز به کتاب، جزوه و مدرس فقط با روزی 30 دقیقه زمان برای تمرین!
این پکیج استثنایی مشتمل بر 4 مجموعه آموزشی می باشد که همگی به صورت فایلهای صوتی MP3  بوده و بدون نیاز به هیچ گونه ابزار و یا تجهیزات خاصی برای کلیه سنین قابل استفاده می باشد.

*  آموزش مکالمه زبان انگلیسی نصرت
*  آموزش مکالمه زبان انگلیسی در خواب
*  آموزش مکالمه پیشرفته زبان انگلیسی
*  آموزش تقویت حافظه نصرت

1- دوره آموزش سریع مکالمه انگلیسی نصرت

این مجموعه برای افرادی که در صحبت کردن (Speaking) مشکل دارند، بسیار کاربردی است و کمک می کند تا زبان آموز بتواند از گنجینه لغاتی که در ذهن دارد بهتر استفاده کند. بر خلاف تفکر عمومی این مجموعه، معنی لغات را یاد نمیدهد بلکه روش درست شنیدن و صحبت کردن را به شما آموزش می دهد. پس حتی اگر زبان شما در سطح متوسط به بالا است، استفاده از این مجموعه توصیه می شود چرا که سرعت مکالمه شما را چندین برابر خواهد نمود.

هیچ نیازی به خالی کردن زمان اضافی خود برای یادگیری زبان خارجه نیست، با متد نصرت تنها با روزی 30 دقیقه که می تواند شامل زمان های غیر مفید روزانه شما همچون حین پیاده روی، در هنگام رانندگی یا درون منزل و قبل از خواب باشد، به خوبی مکالمه زبان انگلیسی را یاد بگیرید!

پکیج کامل این محصول شامل 90 درس (فایل صوتی  MP3) مکالمه زبان از مبتدی تا پیشرفته به همراه آموزش گرامر (در متن آموزش مکالمه). می باشد که شما می توانید به صورت یکجا یا به صورت دلخواه در قالب دروس 4 تایی انتخاب کرده و خریداری نمایید.

ویژگی های آموزش زبان انگلیسی نصرت:
تلفظ کلمات به همراه آموزش بسیاری از جملات و لغات پر کار برد زبان مطابق با آخرین متد های آموزش زبان دنیا
با مجموعه آموزشی زبان نصرت حتی در مسافرت می توانید زبان انگلیسی را به خوبی فرا بگیرید!
قابل اجرا بر روی: کامپیوتر، ویدئو سی دی، MP3 Player و موبایل.

45 سی دی صوتی تبدیل شده به MP3 با کیفیت صدای دیجیتال.
برگرفته شده از جدیدترین متد آموزش روز دنیا.
تمرکز و تقویت حافظه در ضمن یادگیری.
تکرار مطالب در فواصل زمانی مختلف.
بدون نیاز به کتاب و درس.

روش آموزشی:
این روش که بهترین و سریعترین و همچنین موفق ترین روش آموزش زبان انگلیسی در دنیاست توسط یک نابغه زبان شناس انگلیسی ابداع شده است و موسسه نصرت آن را به فارسی در آورده است تا این متد قابل استفاده برای فارسی زبانان شود. استاد نصرت به خاطر همین از طرف دانشگاه صنعتی شریف به لقب مبتکر نمونه انتخاب شده است.

نه نیاز به تمرین هست، نه نیاز به نوشتن. در واقع شما سعی نمی کنید چیزی بیاموزید بلکه این دوره آموزشی با فرمولی که در قرارگیری کلمات و جملات آن با فاصله‌های زمانی خاص در آن مخفی است انگلیسی را به شما می‌آموزد.

ویژگی های این بسته ی آموزشی:
قابل استفاده برای تمام سنین با هر سطح آشنایی
مهارت کامل در مکالمه زبان انگلیسی طی سه ماه با روزی 30 دقیقه گوش کردن به هر درس
بدون نیاز به کتاب و نوشتن مطلب
برگرفته شده از جدیدترین متد آموزشی روز جهان
تمرکز و تقویت حافظه در ضمن یادگیری
تکرار مطالب در فواصل زمانی مختلف
بهبود کیفیت صدا در نسخه ی جدید
ساختار جدید دروس آموزشی

2- آموزش مکالمه زبان انگلیسی در خواب

Sleep English یا انگلیسی در خواب، مجموعه ای است بی نظیر از آموزش مکالمه زبان انگلیسی به دو زبان فارسی و انگلیسی همزمان، به صورت گفتاری و با  فرمت فایل های صوتی MP3  که قابل استفاده با کامپیوتر، موبایل و کلیه دستگاههای MP3 Player  میباشد.

سازندگان این مجموعه مدعی هستند که وقتی شما در خواب به این مجموعه گوش می دهید، لغات و جملات زبان انگلیسی در ضمیر ناخودآگاه شما نقش می بندد و وقتی که از خواب بیدار می شوید معنی بسیاری از این لغات را می دانید.

مجموعه یادگیری انگلیسی در رویا با حضور بیش از پنجاه مهندس و روانشناس و زبان شناس تهیه شده است و در نوع خود عالی ترین شکل آموزش سریع زبان انگلیسی برای تمام سنین محسوب می شود.

گفتارهای این دروس با تلفیق دو تکنولوژی زنده نمایی صحنه‌های صوتی در داخل جمجمه یا Binaural Sounds  و تکنیک منحصر به فرد همسازی و همگامی مغزی Brain Synchronizing از طریق هدفون، برای مغز در هنگام استراحت قابل شنیدن می‌باشند و به دلیل همراه داشتن امواج خاص فعال‌سازی ذهن هنگام پخش درس‌ها، مغز شما را در عالی‌ترین شرایط کاری (یعنی در خواب و در زمان استراحت) ‌و به راحت ترین شیوه، با واژه‌ها و جملات اساسی زبان آشنا می‌سازد. شما وقتی از خواب بیدار می شوید در کمال حیرت می بینید که نسبت به روز قبل لغات جدیدی برای تان معنادارشده‌اند و به طور ناخودآگاه بخش اعظم مفاهیم مکالمات روزمره و نوشته‌های انگلیسی را درک می‌کنید!!

توضیحات تکمیلی:
امواج مغزی انسان در حالت خواب با حالت بیداری تفاوت می کند. وقتی انسان خواب است امواج مغزی او شکل خاصی می گیرند و به همین دلیل انسان خوابیده فقط آن امواج را می شناسد و با آن امواجواکنش های بدن خود را تنظیم میکند.حال تصور کنید که یک دوره کامل آموزش انگلیسی به صورت صوتی (و به شکل آموزش زبان مادری یعنی ابتدا درس به فارسی تشریح و سپس به زبان انگلیسی ارائه شود) با امواج مغزی حالت خواب مدوله شود. یعنی به اصطلاح مهندسی مخابرات پوش امواج مغزی اصوات آموزشی باشند. در این حالت مغز ضمن پذیرش امواج خواب عمیق ، امواج ضمیمه و پوش آن را نیز بدون مقاومت می پذیرد و آنها را به درونی ترین لایه های خود راه می دهد. اکنون فرض کنید با تکنیک binaural صداهای آموزشی فضایی شوند،یعنی به شکلی درآیند که تمام محفظه اسکلت درون مغز را به سلطه خود درآورند و فرد خوابیده احساس کند که به جای یک صدای بیرونی از درون فضای سرش صداها بیرون می آیند (یعنی درست حالتی که انسان وقتی با خودش حرف می زند و گفتگوی درونی روزانه خود را شکل می دهد. در این حالت مغز انسان با لذت و شوق و آغوش باز تمام اطلاعات صوتی را بدون هیچ پیشداوری به درون حافظه عمیق و ضمیر ناخودآگاه ارسال می کند. و چند ساعت بعد که فرد از خواب بیدار می شود می بیند به طور ناخودآگاه هزاران واژه و اصطلاح انگلیسی برایش آشنا و معنا دار شده اند و از همه مهم تر هنگام برخورد با یک مطلب احساس می کند که قبلا آن را جایی شنیده است و برایش بسیار آشنا است. با توجه به اینکه این شیوه یادگیری مستقیماً در داخل مغز و سوار بر محمل امواج مغزی صورت می گیرد، اثر بخشی آن فوق العاده است. این در حالی است که درس های آموزشی انتخابی همزمان فارسی و انگلیسی هستند و در نتیجه فرد احساس می کند که درس های انگلیسی داده شده در حقیقت بخشی توسعه یافته از واژه نامه و دایره لغات فارسی او هستند و به عبارتی دیگر زبانی جدید نیاموخته بلکه همان زبان مادری اش را توسعه داده است که این شکل یادگیری زبان عالی ترین و صحیح ترین شکل ممکن برای آموختن یک زبان جدید است.

3- تقویت حافظه و تند خوانی نصرت (ارائه ای دیگر از موسسه نصرت)

 همانطور که میدانید موسسه نصرت قبل از پرداختن به بحث آموزش زبان که در واقع انقلابی را در روش یادگیری سریع مکالمه انگلیسی ایجاد کرد، به آموزش روشهای تند خوانی و تقویت حافظه می پرداخت و در واقع اولین موسسه تند خوانی کشور است که متدها و روشهایش برای همگان اثبات شده است.

جزئیات تقویت حافظه:

با متد نوین به کار گرفته شده در این نوارها ( که ما آن را به فایلهای MP3 تبدیل کرده ایم) فقط به صورت صوتی قدرت حافظه خود را به ده برابر افزایش دهید . دیگر گرفتار تمرین بر روی کاغذ و یا مطالعه برای تقویت حافظه و تند خوانی نخواهید بود و فقط گوش کنید (100% صوتی دقیقا مثل سی دی های مکالمه زبان)

کارشناسانی که بر روی مغز انسان کار کرده اند معتقدند ضریب هوش با بالارفتن میزان حافظه افزایش می یابد . همچنین بررسی ها نشان داده یک انسان میتواند از 5 تا 6 درصد قدرت حافظه اش استفاده کند. این میزان در تیز هوشان حداکثر 9 درصد است . این مجموعه طی 3 هفته به شما می آموزد چگونه به صورت عملی این مقدار را به 50 درصد افزایش دهید.

برای همیشه قلم و کاغذ را فراموش کنید . یک کتاب پر از فرمول را روبرو یتان قرار دهید. مغز شما به طور خودکار همه فرمولها را حفظ میکند و تا آخر عمر در حافظه شما باقی خواهد ماند . فراموشی را برای همیشه فراموش کنید. (اینها بخشهایی از صحبتهای آقای نصرت است) او همچنین یک مثال عملی میزند که شما در هفته سوم استفاده از این نوارها توانایی انجام آن را خواهید داشت او می گوید : به درون یک سالن بروید که 100 نفر مهمان در آن سالن است . شما هیچکدام را نمی شناسید . از مهمانها بخواهید یکی یکی خود را به شما معرفی کنند . آنها هر کدام نام و فامیل و تلفن خود را فقط یک بار به شما خواهند گفت . شما بعد از این مهمانی در هر لحظه از عمر هر کدام از ایشان را ببینید نام ، فامیل و تلفن او را به یاد خواهید آورد . شما همچنین میتوانید اسامی همه مهمانها با کلیه مشخصات شان را به ترتیب معرفی کردن در هر زمان از عمرتان به خاطر بیاورید و بازگو کنید . این کارها واقعاً پس از سه هفته گوش کردن به این نوارها عملی است. فقط گوش کردن به دو جلسه اول این آموزش تقویت حافظه شما را شگفت زده خواهد کرد. این روش هم میزان یادگیری و هم سرعت یادگیری شما را به طور شگفت انگیزی افزایش میدهد چون نه شخص شما بلکه مغز شما یاد میگیرد که چگونه همه چیز را بخاطر بسپارد . به همان سادگی که نفس می کشید.

4- آموزش مکالمه پیشرفته زبان انگلیسی

 این مجموعه مناسب زبان آموزان سطح متوسط و پیشرفته می‌باشد. محتویات این مجموعه به گونه ای طراحی شده که  زبان آموزان را در زمینه‌های کلمات, قواعد دستوری ,تلفظ مکالمه و ... تقویت می کند.

این مجموعه آموزش مکالمه زبان به صورت فایلهای صوتی MP3  و در 8 بخش تقسیم بندی شده است. هر بخش شامل مکالمه‌ها و داستانهای کوچکی میباشد که هر کدام در شرایط خاصی‌ در کار‌های روزانه قرار دارد، مانند مکالمه ی تلفنی، ملاقات کاری، بحث در مورد سیاست و ... که هر بخش بصورت انگلیسی و فارسی گفتگو شده و مجموعه کلمات مربوط به خود را دارد.

روش صحیح آموزش زبان انگلیسی همان روشی است که یک کودک زبان مادری خود را بسیار روان بدون اینکه لیست های فراوانی از لغات یا کتاب های گرامر بخواند یاد میگیرد.

بله درست حدس زدید شما برای یادگیری موثر زبان انگلیسی نباید لیست های فراوانی از لغات و کتاب های گرامر بخوانید.

خواندن لیست هایی از لغات هیچ ارزشی ندارد زیرا به زودی فراموش می شوند و همچنین نمی توانید از آنها در مکالمات خود استفاده کنید. همچنین خواندن گرامر باعث میشود که در حین مکالمه به ساختار گرامری جملات خود فکر کنید و این از سرعت شما در مکالمه می کاهد و اجازه نمی دهد اتوماتیک وار صحبت کنید.

کلید اصلی آموزش مکالمه روان شنیدن است .بله شنیدن مکالمات انگلیسی آن هم به دفعات بسیار زیاد، شما باید مانند یک کودک زبان را از طریق شنیدن یاد بگیرید. برای این امر چون ما در محیط انگلیسی زبان نیستیم نیاز به منابع مناسبی جهت گوش دادن داریم.

این مجموعه شامل ساعتها فایل های صوتی مکالمات روزمره و واقعی انگلیسی زبانان، داستان های انگلیسی کوتاه، داستان های هدفمندی که به صورت غیر مستقیم گرامر را به شما آموزش می دهد و فایل های صوتی که لغات را به شما آموزش می دهد.

یادتان باشد کلید اصلی آموزش مکالمه، شنیدن است که برای ما ایرانیها که در محیط انگلیسی زبان نیستیم تنها از طریق گوش دادن فراوان به فایل های صوتی که البته توسط انگلیسی زبانان تهیه و گویندگی شده (نه فارسی زبانان) و تلفظ و لهجه صحیح دارند امکان پذیر است.
آموزش مکالمه زبان انگلیسی نصرت 1 و 2 و 3
محصول: آموزش مکالمه زبان انگلیسی نصرت 1 و 2 و 3
تاریخ به روزرسانی: 1396/5/17
وزن: 520 گرم
فروشنده: ایران شاپ
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره آموزش مکالمه زبان انگلیسی نصرت 1 و 2 و 3 نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: آموزش زبان ، آموزش زبان انگلیسی ، زبان انگلیسی نصرت ، مکالمه زبان انگلیسی ، آموزش مکالمه زبان