پروژه خوردگی در صنایع فرآوری شیر خوراکی

پروژه خوردگی در صنایع فرآوری شیر خوراکی

روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 3.1imB
نمودار قیمت قیمت: 35,000 تومان

در نگاهی سطحی  شیر یک مایع ساده به نظر می رسد .اما در حقیقت یک امولسیون پیچیده از لاکتوزها، پروتئینهای پنیر ،گلبولهای چربی و مواد معدنی و ویتامین ها در یک محلول آبی است. همچنین چربی ها به صورت گویچه های کوچک و ظریف در این محلول حضور دارند.

اثر شیر بر روی تجهیزات:

 شیر علی رغم اینکه لاکتیک اسید در خود دارد تقریبا ماده بی اثری است . و این اسید با ترش شدن طبیعی یا مصنوعی به منظور تهیه پنیر و کره  زیاد می شود و شاید این تنها جزء سازنده شیر باشد که مسئول حمله به فلزات است. 

خوردگی تجهیزات لبنی :

صنعت لبنیات شیر را میگیرد ، عمل آوری می کند و آنرا برای مصارف دیگر توزیع می کند. کنترل خوردگی در صنعت لبنیات به طبیعت این محصولات و فرایند تولید آنها بستگی دارد.خوردگی در صنایع لبنی یکی از بزرگترین معضلات این صنعت می باشد. بطوری که سالانه هزینه سنگینی را به این صنایع تحمیل می کند.

مطالب این مقاله در 26 صفحه و به دو صورت فایل های word و pdf گردآوری شده است.

درصورت تمایل منابع اصلی نیز برایتان ایمیل می گردد

این پروژه با استفاده از ترجمه مقالات معتبر isi ،شامل ۵ مقاله از سایت ساینس دایرکت که اغلب مربوط به سال ۲۰۱۳ می باشند و در طول 4 ماه ترم تحصیلی دوره کارشناسی مهندسی شیمی، حاصل شده است.

پروژه خوردگی در صنایع فرآوری شیر خوراکی
پروژه خوردگی در صنایع فرآوری شیر خوراکی

محصول: پروژه خوردگی در صنایع فرآوری شیر خوراکی

قیمت: 35,000 تومان

حجم فایل: 3.1imB

تلفن فروشنده: 09154290430

چت با فروشنده
 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (2)
ترتیب
حسین پورسلطانی (فروشنده) کد: 4193

سلام. ضمن تبریک سال جدید از شما به خاطر اشتباهات پیش آمده عذرخواهی می کنم. مواردی که فرموده بودید اصلاح شد. همچنین منابع مورد استفاده شامل ۵ مقاله isi به ایمیلتان ارسال گردید.
موفق و پیروز باشید

پاسخ
1395/01/11
ans_result_4193
آیدین سلطانی: خریدار کد: 4192

با سلام لطفا در متن تبلیغات خود اصلاح فرمایید که 47 صفحه نمی باشد و فقط 26 صفحه می باشد و این کار درستی نیست که تعداد صفخات متن را دو برابر مقدار واقعی اشاره نمایید و همچنین منابع استفاده شده مشخص نیستند و متن کمی با موضوع نوشته شده تناسب ندارد .

پاسخ
1395/01/11
ans_result_4192
کلمات کلیدی: خوردگی، صنایع شیر، خوردگی در صنعت، پروژه خوردگی در صنعت، پروژه خوردگی مهندسی شیمی، دانلود پروژه مهندسی شیمی، خوردگی در صنایع شیر خوراکی، دانلود پروژه خوردگی
دلار: 57,985تومانبیت کوین: 67,889 دلار
579850
پشتیبانی: مجموعه مهندسی
09154290430
پشتیبانی
fa