مسبی
پروژه خوردگی در صنایع فرآوری شیر خوراکی

پروژه خوردگی در صنایع فرآوری شیر خوراکی


روش ارسال: دانلود فایل
حجم فایل: 3,162 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 12,900 تومان

معرفی محصول:

در نگاهي سطحي  شیر یک مایع ساده به نظر می رسد .اما در حقیقت یک امولسیون پیچیده از لاکتوزها، پروتئينهای پنیر ،گلبولهای چربی و مواد معدنی و ویتامین ها در یک محلول آبي است. همچنين چربی ها به صورت گویچه های کوچک و ظریف در اين محلول حضور دارند.

اثر شير بر روي تجهيزات:

 شير علي رغم اينكه لاكتيك اسيد در خود دارد تقريبا ماده بي اثري است . و اين اسيد با ترش شدن طبيعي يا مصنوعي به منظور تهيه پنير و كره  زياد مي شود و شايد اين تنها جزء سازنده شير باشد كه مسئول حمله به فلزات است. 

خوردگی تجهیزات لبنی :

صنعت لبنیات شیر را میگیرد ، عمل آوری می کند و آنرا برای مصارف دیگر توزیع می کند. کنترل خوردگی در صنعت لبنیات به طبیعت این محصولات و فرایند تولید آنها بستگی دارد.خوردگی در صنایع لبنی یکی از بزرگترین معضلات این صنعت می باشد. بطوری که سالانه هزینه سنگینی را به این صنایع تحمیل می کند.

مطالب این مقاله در 26 صفحه و به دو صورت فایل های word و pdf گردآوری شده است.

درصورت تمایل منابع اصلی نیز برایتان ایمیل می گردد

این پروژه با استفاده از ترجمه مقالات معتبر isi ،شامل ۵ مقاله از سایت ساینس دایرکت که اغلب مربوط به سال ۲۰۱۳ می باشند و در طول 4 ماه ترم تحصیلی دوره کارشناسی مهندسی شیمی، حاصل شده است.

پروژه خوردگی در صنایع فرآوری شیر خوراکی
پروژه خوردگی در صنایع فرآوری شیر خوراکی
محصول: پروژه خوردگی در صنایع فرآوری شیر خوراکی
تاریخ به روزرسانی: 1395/1/11
قیمت: 12,900 تومان
حجم فایل: 3,162 کیلوبایت
تلفن فروشنده: 09154290430
گفتگوی خصوصی با فروشنده
پشتیبانی و نظرات   (2 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


حسین پورسلطانی (فروشنده) (11:19   1395/1/11)

سلام. ضمن تبریک سال جدید از شما به خاطر اشتباهات پیش آمده عذرخواهی می کنم. مواردی که فرموده بودید اصلاح شد. همچنین منابع مورد استفاده شامل ۵ مقاله isi به ایمیلتان ارسال گردید.
موفق و پیروز باشید کد: 4193آیدین سلطانی: خریدار (10:23   1395/1/11)

با سلام لطفا در متن تبلیغات خود اصلاح فرمایید که 47 صفحه نمی باشد و فقط 26 صفحه می باشد و این کار درستی نیست که تعداد صفخات متن را دو برابر مقدار واقعی اشاره نمایید و همچنین منابع استفاده شده مشخص نیستند و متن کمی با موضوع نوشته شده تناسب ندارد . کد: 4192


 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره پروژه خوردگی در صنایع فرآوری شیر خوراکی نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: خوردگی، صنایع شیر، خوردگی در صنعت، پروژه خوردگی در صنعت، پروژه خوردگی مهندسی شیمی، دانلود پروژه مهندسی شیمی، خوردگی در صنایع شیر خوراکی، دانلود پروژه خوردگی
پشتیبانی: مجموعه مهندسي
09154290430
پشتیبانی