مسبی
دانلود بانك فعال ايميل جورواجور...

دانلود بانك فعال ايميل جورواجور...


وضعیت:
روش ارسال: دانلود فایل
حجم فایل: 5.44 مگابایت
نمودار قیمت قیمت: -

معرفی محصول:
اين بسته بيش از 402855 ايميل به شرح زير را شامل مي گردد:
يک بسته 126478 ايميل مختلف
يک بسته 100000ايميل ياهو ايراني
يک بسته تفکيک شده 61500 ايميل ياهو
يک بسته 58577 ايميل اختصاصي ياهو
يک بسته 18000 ايميل ياهو
يک بسته 18000 ايميل مختلف
يک بسته 18000 ايميل مختلف - تأييد شده
يک بسته 2000 ايميل مختلف

تبليغات الكترونيكي امروزه در عرصه جهاني از جايگاه ويژه‌اي برخوردار گرديده است و به عنوان يكي از مؤثرترين روشهاي تبليغات بكارمي رود.
اين نوع تبليغ در شرايط مختلف هم در مواردي كه نياز به يك تبليغ سريع و انفجاري مي باشد كاربرد دارد و هم در تبليغات گسترده و مستمر. ايميل مارکتينگ يا بازاريابي از طريق ارسال ايميل گروهي يکي از روش هاي بازاريابي مستقيم است كه صاحب کسب و کار يک ايميل تبليغاتي جذاب آماده مي کند و يکباره آن را براي هزاران نفر ارسال مي کند.
امروزه اين روش به‌عنوان يکي از اصلي‌ترين روش هاي تبليغاتي در دنياي مجازي محسوب شده و روز به روز بر كاربران اينگونه سيستم‌هاي تبليغاتي افزوده مي گردد. پنجاه درصد از کاربران اينترنت روزانه با ايميل خود سر و كار دارند. زياد بودن اين کاربران از مزاياي ويژه اين روش تبليغاتي است و گستره اين بازار به اندازه کل کشور و يا حتي کل کاربران اينترنت در دنياست.
اين روش نسبت به ساير روش هاي تبليغاتي بسيار کم هزينه و بصرفه است. اين روش از سرعت بسيار بالائي برخوردار است، به گونه اي که شما تنها در زماني كوتاه، متني پر محتوي غني و جذاب را طراحي كرده و آنرا به صدها هزار نفر فقط به اندازه يک کليک کردن ارسال مي كنيد. با خريد اين بسته هزاران آدرس ايميل ايجاد شده در سرورهاي مختلف از جمله: ياهو، جيميل، هات‌ميل و... در اختيار شماست. - آدرس‌هاي ايميل خارجي مي‌توانند به شما در افزايش بازديدکنندگان سايت و در نتيجه افزايش رتبه و بالارفتن آمار روزانه کمک کنند و بازخورد بازديدكنندگان ايراني در صورت داشتن محصولات فروشي در سايت يا وبلاگتان مي‌تواند منجر به درآمدي پرسود برايتان گردد.
شما مي توانيد با خريد يک پلن تحت وب، ايميل خود را به آدرس هاي اين بانک ارسال کنيد يا با تهيه يک اکانت smtp توسط نرم افزارهاي ارسال مانند: smart serial mail يا super mail sender به ارسال ايميل هاي تبليغاتي خود بپردازيد و به اين وسيله محصولات خود را معرفي کرده يا آمار و رتبه سايت و وبلاگ خود را ارتقا دهيد.
دانلود بانك فعال ايميل جورواجور...
دانلود بانك فعال ايميل جورواجور...
دانلود بانك فعال ايميل جورواجور...
محصول: دانلود بانك فعال ايميل جورواجور...
تاریخ به روزرسانی: 1392/10/12
حجم فایل: 5.44 مگابایت
فروشنده: محرابی
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت سوال یا نظر:

شما می توانید درباره دانلود بانك فعال ايميل جورواجور... نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:

نام و نام خانوادگی:

 


کلمات کلیدی: ، بانك ايميل، ايميل فعال، ايميل ايراني، ايميل خارجي، ياهو، جيميل، هات ميل، ام اس ان، Yahoo، Gmail، Hotmal، Msn